Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-09-09 19:54:14 przez eb

Poparcie wójtów dla Stanisława Bukowca

Dziś odbyła się Konwencja wyborcza Stanisława Bukowca, ósmego na liście PiS kandydata do sejmu. Podczas konwencji poparło go sześciu samorządowców z powiatu: burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska, oraz wójtowie: gminy Lipnica Murowana Tomasz Gromala, gminy Żegocina Wojciech Wrona, gminy Trzciana Cezary Stawarz, gminy Łapanów Andrzej Śliwa oraz gminy Rzezawa Mariusz Palej.

Do głosowania na tego z bocheńskich kandydatów zachęcał też wicepremier Jarosław Gowin (to z jego ugrupowania Porozumienie wywodzi się Stanisław Bukowiec) oraz wicemarszałek województwa małopolskiego, Tomasz Urynowicz.

W imieniu samorządowców głos zabrał Tomasz Gromala, mówiąc, że to gremialne poparcie dla pana Bukowca jest sytuacją bez precedensu. Dodał, że kandydat swoją dotychczasową pracą udowodnił, że sprawy mieszkańców powiatu leżą mu na sercu.

Samorządowcy nie ograniczyli się do zachęcania mieszkańców do glosowania na „nr 8” na liście PiS, ale też podpisali apel w tej sprawie. Stańmy ponad podziałami dla dobra Bochni i regionu! - to konkluzja tego apelu.

Foto z https://www.facebook.com
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.


Hreczka
2019-09-09 20:27:18

Gmina Bochnia nie popiera Bukowca. Tu pamiętają co wyczyniał z panem Lysym.

bochniak do hreczki
2019-09-10 07:05:06

A co wyczyniał?

gil
2019-09-13 08:34:23

Bukowiec nadzorowal ośrodki zdrowia i szkoły ktore działały wzorowo, w tym czasie w gminie wybudowano przedszkole, semize OSP, wiele nowoczesnych boisk, zielonych siłowni i placów zabaw . Świetlice , galeria, biblioteki prężnie działały. Mieszkańcy gminy Bochnia teraz widza co wyprawiają Bzdek i Makowska i ich ludzie. Nowi władcy gminy wyrzucają dobrych lekarzy, ciągają po sądach radnych, którzy krytykują politykę wójta i jego dworu, mszczą się na mieszkańcach (zabierają pieniędze inwestycyjne) ze wsi , ktore są reprezentowane przez opozycyjnych radnych. Zając to częśc tej bzdekowej machiny - wsławił sie tym ze bezprawnie zwolnił z pracy na pływalni wzorową pracownicę i zatrudńil swoją siostrę. Teraz wyraźnie widzimy co ten gość wyprawia w godzinach pracy. On nie nadaje się na posła .

Hej
2019-09-14 02:48:51

Co Pan zrobił dla Bochni?

stary
2019-10-10 15:30:24

Wybór Pana Bukowca to kiepska perspektywa.PiS ma lepszych kandydatów!