Kategoria: Twój poradnik
Utworzono: 2019-07-19 22:00:46 przez system

Zakłady bukmacherskie - jak grać?

Rozpoczynające się rozgrywki ligowe, ruszający sezon Ekstraklasy, powrót zagranicznych gwiazd na boiska do piłki nożnej - to wszystko sprzyja chęci zabawy w zakłady bukmacherskie. Przede wszystkim wreszcie kibice piłki nożnej mają co obstawiać po dłuższej przerwie. Poza tym początek rozgrywek, to czas kiedy wszystko jest możliwe i obstawianie jest jeszcze ciekawsze, niż pod koniec sezonu. W końcu to po prostu dobra zabawa, której spróbować chce coraz więcej osób. Jak to zrobić dobrze?


  1. Legalnie znaczy bezpiecznie
  2. Bonusy i kody promocyjne
    Legalnie znaczy bezpiecznie

Oczywiście piłka nożna to nie jedyny sport, który znajduje się w ofercie zakładów bukmacherskich. To jednak nie oferta zakładów powinna być pierwszym kryterium wyboru. Powinna być nim legalność. W Polsce określenie "legalny bukmacher" ma bardzo konkretne znaczenie. Od czasów nowej ustawy hazardowej podmioty, które chcą prowadzić tego typu działalność, obejmuje bardzo wiele zobowiązań. Aby uzyskać status legalnego bukmachera i potwierdzającą go licencję na działalność od Ministra Finansów, trzeba spełnić szereg wymagań. Chodzi m.in. o prowadzenie działalności na terenie Polski, zgłoszenie do rozliczenia podatków w kraju, siedziba na terenie RP. Tutaj nie chodzi wyłącznie o większe przychody do skarbu państwa. Wszystkie te obostrzenia sprawiają, że w razie sytuacji dyskusyjnych, niejasnych, podejrzenia oszustwa - bukmachera łatwo jest zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności. Rośnie więc bezpieczeństwo graczy.

Bonusy i kody promocyjne

Legalni bukmacherzy sięgają po różne sposoby, aby zachęcić graczy do skorzystania z ich oferty. Przede wszystkim rozbudowują liczbę samych zakładów, pozyskują nowe kategorie sportów, które można obstawiać. W końcu ostatnio najmłodszy bukmacher na polskim rynku uruchomił możliwość obstawiania zakładów związanych ze światem mediów, polityki, ekonomii oraz wydarzeń dookoła sportowych. Kluczowym kryterium jest jednak przede wszystkim liczba i wysokość bonusów bukmacherskich. Zanim zdecydujesz się, u którego bukmachera zagrać, sprawdź, jakie oferty ma konkurencja. Możesz w tym celu sięgnąć do dostępnych w internecie rankingów bukmacherów, które szybko odpowiedzą ci na pytanie, kto w danym momencie ma najlepszą ofertę. Dodatkowo, na stronach, na których publikowane są takie rankingi, możesz znaleźć kody promocyjne, które powiększą tradycyjny bonus i pozwolą zyskać dodatkowe środki na grę. Oferta bukmacherów dynamicznie się zmienia, warto więc być na bieżąco. W ten sposób można naprawdę wiele zyskać.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.