Kategoria: Twój poradnik
Utworzono: 2019-09-10 09:45:28 przez Czas2012

OGŁOSZENIE

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do składania ofert na wynajem pomieszczeń z przeznaczeniem na składnicę akt dla potrzeb Biura Powiatowego ARiMR w Bochni.

Wymagania minimalne :

• Lokalizacja: w administracyjnych granicach miasta lub na terenie gminy Bochnia.

• Położenie: pomieszczenia zlokalizowane w istniejącym budynku biurowym na poziomie przyziemia lub niepodpiwniczonego parteru. Na innych poziomach pod warunkiem zagwarantowania nośności stropów na poziomie co najmniej 500 kg/m2 lub wyższym oraz wyposażen ia w windę towarową o udźwigu co najmniej 1 tony.

• Przeznaczenie: składnica akt.

• Powierzchnia: ok. 80m²-100m², o wysokości minimum 2,60 m. (w przypadku pomieszczeń wyższych powierzchnia może ulec zmniejszeniu). Preferowane jedno pomieszczenie o regularnych kształtach, otwartej przestrzeni bez przeszkód architektonicznych, pozwalające na optymalne wykorzystanie powierzchni, gwarantujące możliwość składowania około 550 mb akt, spełniające wymogi prawa budowlanego, wykończone i wyposażone zgodnie ze „Standaryzacją jednostek terenowych ARiMR”.

• Dostępność gotowych pomieszczeń: od dnia 15 marca 2020 r.

Szczegółowe wymagania dotyczące pomieszczeń wraz z formularzem ofertowym są dostępne w siedzibie Małopolskiego Oddziału Regionalnego w Krakowie ul. Promienistych1, V p. pok. 522 oraz na stronie internetowej www.arimr.gov.pl w dziale „Przetargi / Bez platformy zakupowej /OR06 – Małopolski”. Wszelkie informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerem: 12 629-81-03 lub 12 629 -80-37.

Termin i miejsce składania ofert: zainteresowani mogą składać oferty do dnia 14 października 2019 r. w siedzibie Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Krakowie, ul. Promienistych 1, 31-481 Kraków na Dzienniku Podawczym, V piętro.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.