Kategoria: Sport
Utworzono: 2019-08-08 11:59:24 przez Czas2012

Rozgrywki ligowe ruszają już niedługo

W drugiej połowie sierpnia zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczynają ligowe rozgrywki piłki nożnej.

Pierwszy mecz rozegra się już 15 sierpnia. Bocheńscy trampkarze zagrają na wyjazdowym spotkaniu z drużyną NKP Podhale Nowy Targ i tym samym zainaugurują rozgrywki w II lidze wojewódzkiej. Dwa dni później (17 sierpnia) ten sam zespół, trenowany przez Marcina Leśniaka, będzie gościł Limanovię. Mecz rozpocznie się o godz. 10.00.

21 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z zespołem Strażak Karsy zainauguruje rozgrywki drugi zespół trampkarzy MOSiR Bochnia, który startuje w I lidze okręgowej. Jego szkoleniowcem jest Michał Dziuba. Na spotkanie tego zespołu w Bochni będziemy musieli poczekać aż do 3 kolejki (28 sierpnia), kiedy to nasz zespół gościć będzie Dunajec Zakliczyn.

21 sierpnia również młodzicy rozpoczną rozgrywki w I lidze okręgowej. Będzie to wyjazdowe spotkanie z MUKS Tarnowską Akademią Piłkarską. W Bochni walczyć będą także dopiero w 3 kolejce (28 sierpnia), kiedy to przyjadą do nas zawodnicy Klubu Sportowego Koszyce Wielkie.

Info. MOSiR
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.