Kategoria: Sport
Utworzono: 2019-09-16 22:56:31 przez Czas2012

Ręczna: MOSiR Bochnia-SPR Wisła Sandomierz w ten weekend

W najbliższy weekend będzie już można kibicować drugoligowemu zespołowi MOSiR Bochnia podczas inauguracji sezonu 2019/20! Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę 21 września. Gościem bocheńskich szczypiornistów będziemy SPR Wisłę Sandomierz. Początek spotkania o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej. Wstęp wolny!

/media/user/images/upload/Wrzesien/2019/Reczna.jpgNOWY TRENER – NOWE CELE
Trenerem drugoligowego zespołu MOSiR Bochnia jest Ryszard Tabor, były szkoleniowiec SPR PWSZ Tarnów, który doprowadził tarnowską drużynę do awansu do Superligi. Jak podkreśla główny szkoleniowiec głównym celem w sezonie 2019/20 będzie zajęcie przez bocheńską drużynę środkowego miejsca w tabeli - Jeżeli chodzi o szkolenie, to zamierzam wykorzystać w większym wymiarze w czasie gry zawodników, którzy są juniorami lub skończyli wiek juniora. Spróbujemy w oparciu o indywidualne zdolności i umiejętności zawodników budować potencjał całego zespołu. Celem organizacyjnym natomiast, jest zbudowanie sytuacji finansowej, która pozwoli w nieodległej przyszłości walczyć o czołowe miejsce w tabeli.

Drużyna posiada doświadczonych zawodników: Filipa Pacha, Tomasza Węgrzyna, Jarosława Guta, Marcina Janasa, którzy są liderami i w oparciu o ich doświadczenie młodzi zawodnicy będą zdobywać szlify na drugoligowych parkietach. W zespole znajdują się również dobrze rokujący, młodzi zawodnicy, tj. Maciej Grech, Piotr Kalinka i Marcin Szkolik, którzy jeśli wykorzystają swój potencjał motoryczny i somatyczny poprzez ciężką pracę treningową, mogą osiągnąć wysoki poziom sportowy.

Zespół w bieżącym sezonie zostanie wzmocniony przez Tomasza Musiała (Pałac Młodzieży Tarnów), Maksymiliana Grzesika (Grupa Azoty Tarnów), Krzysztof Kondela (Skawina).

Poniżej program rozgrywek I i II rundy:

/media/user/images/upload/Wrzesien/2019/Runda_I.jpg/media/user/images/upload/Wrzesien/2019/Runda_II.jpg

Na zdjęciu skład zespołu MOSiR Bochnia, który już niedługo zainauguruje rozgrywki w II lidze piłki ręcznej mężczyzn!

Od lewej:
rząd górny:
Marcin Janas, Tomasz Wolnik, Wojciech Dziedzic, Piotr Kalinka, Marcin Jakubowski, Tomasz Musiał, Maksymilian Grzesik, Miłosz Gabiga
rząd środkowy: Ryszard Tabor – trener, Iwo Stopczyński, Kacper Cąber, Marcin Szkolik, Maciej Grech, Krzysztof Kondela, Hubert Pamuła, Filip Pach
rząd dolny: Jarosław Gut, Piotr Sądowicz, Michał Puchalski, Tomasz Węgrzyn, Maciej Hamuda – trener odnowy biologicznej
na zdjęciu brakuje: Michała Dobrzańskiego, Adriana Lubowickiego, Jakuba Piątkowskiego, Macieja Habera – kierownika drużyny.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.