Opublikowano: 2019-09-22 21:03:28 przez Czas2012

Pierwszy jesienny mecz bocheńskich szczypiornistów

Nasi piłkarze ręczni niezbyt szczęśliwie rozpoczęli jesienny sezon rozgrywek. Zespół MOSiR Bochnia nie był na tyle mocny by pokonać gości.

Mimo walki i początkowo przewagi bramkowej nie zdołali pokonać Wisły Sandomierz. Na przerwę bocheński zespół schodził z prowadzeniem 15:12. Druga połowa okazała się już dla naszych piłkarzy bardziej wymagająca. Goście nie tylko nadrobili stracone bramki i doprowadzili do remisowej i równorzędnej gry ale ostatecznie zdobyli przewagę kilku bramek. Bocheński zespół nie zdołał już przed końcowym gwizdkiem zmienić ustalonego ostatecznie przez gości wyniku.

Z tym meczem wiązaliśmy duże nadzieje – inauguracja na własnym parkiecie zobowiązywała. Niestety, mimo bardzo dobrej postawy naszego zespołu w pierwszej połowie spotkania, nie udało nam się wyjść z tego meczu zwycięsko – komentują bocheńscy zawodnicy.

21.09.2019 MOSiR Bochnia – SPR Wisła Sandomierz 24:27 (15:12) Bramki dla Bochni zdobyli: Marcin Janas 4, Filip Pach 1, Adrian Lubowicki 3, Wojciech Dziedzic 2, Maksymilian Grzesik 8.

Skład MOSiR Bochnia: Iwo Stopczyński, Miłosz Gabiga, Maksymilian Grzesik, Adrian Lubowicki, Filip Pach, Hubert Pamuła, Piotr Sądowicz, Michał Dobrzański, Marcin Janas, Michał Puchalski, Krzysztof Kondela, Piotr Kalinka, Maciej Grech, Marcin Jakubowski, Wojciech Dziedzic, Jarosław Gut.

Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Mecz 2 kolejki w nadchodzący weekend nasz zespół zagra na wyjeździe z drużyną HLB Buskowianka.