Kategoria: Sport
Utworzono: 2020-03-05 22:28:02 przez Czas2012

Na basenie dwa i pół miliona klientów

3.636 wejść brakuje ( i ta liczba zmniejsza się z każdym dniem) by na Krytą Pływalnię im. Jana Kota w Bochni wszła osoba która dopełni liczbę 2 miliony 500 tysięcy.

Po 20 latach działania bocheńskiej pływalni nadchodzi czas przyjęcia 2 milionów 500 tysięcy wejść na nasz obiekt. Aktualna statystyka wejść na pływalnię pokazuje, że do tej liczby brakuje TYLKO 3.636 wejść, a to oznacza że już w marcu odwiedzi nas Klient/-ka, na którego/-ą czekać będzie MOC URODZINOWYCH niespodzianek przygotowanych przez kierownictwo pływalni z okazji tego historycznego wydarzenia! - zapewnia Robert Hołda dyrektor bocheńskiej pływalni.

To niecodzienne wydarzenie będzie miało miejsce w roku jubileuszowym. Obchody okrągłej rocznicy otwarcia bocheńskiej pływalni trwają bowiem od 27 grudnia zeszłego roku i potrwają równy rok.

Końcem września 2017 roku basen przeszedł rozległe prace konserwatorskie mające na celu osiągnięcie jeszcze lepszej jakości wody. Prace skupiły się na modernizacji systemu uzdatniania i filtrowania wody oraz skuteczności usuwania odpadów i pochodnych chloru jakim są jego związki chloroform czy chloraminy. Filtry zostały na nowo uszczelnione i zasypane materiałem filtrującym na co zużyto 12 ton tzw. złoża filtrującego. Obecnie Klienci mogą pływać w wodzie o bardzo dobrych parametrach biologicznych i fizykochemicznych.

Czytaj: 20 lat basenu – jubileusz potrwa rok

Czytaj także: Wspomnienie o Janie Kocie
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.