Kategoria: Region
Utworzono: 2020-02-18 18:40:21 przez eb

W 10 gminach nie chcą „tęczowych”

10 gmin w Małopolsce ogłosiło się strefami wolnymi od ideologii LGBT. Pierwszy był Tuchów w powiecie tarnowskim. Na politycznie poprawną reakcję nie trzeba było długo czekać. Z Tuchowem zawiesiło współpracę francuskie miasteczko, partner od 25 lat

Ponadto wolne od LGBT są również, mocą uchwał Rad Gmin: Jordanów w powiecie Suskim, Białka Tatrzańska, Stary Sącz, Łososina Dolna, Lipniki w powiecie gorlickim, Moszczenica w powiecie gorlickim, Szerzyny w powiecie tarnowskim oraz Gromnik w powiecie tarnowskim.

Motywacje samorządów odcinających się od agresywnej ideologii najlepiej oddają słowa Jana Pawła II, zacytowane przez radną Marię Marmuszewską przy okazji dyskusji na ustawą anty – LGBT w Starym Sączu:
 - Wiara nie może być przeżywana wewnątrz człowieka. Musi mieć odzwierciedlenie w życiu codziennym, społecznym i politycznym człowieka.

Nic dziwnego, że w Atlasie Nienawiści, stworzonym przez środowiska LGBT Stary Sącz zaznaczony jest na czerwono.

Jak na razie, żadna z 9 gmin naszego powiatu nie ogłosiła się strefą wolną od LGBT.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.


normalny
2020-02-18 19:31:20

Może więc Gmina Bochnia odetnie się od zboczeń. Tu chcemy żyć "po bożemu".

Nienormalny
2020-02-18 20:40:42

Nienormalny do normalnego. Kto ci broni żyć po Bożemu? Każdy kto żyje jak ty to mówisz po Bożemu to patrzy na swoje zachowanie i własny Boży stosunek do innego człowieka, miłosierny stosunek. Jak masz z tym problem to przeprowadź się do tych śmiesznych gmin ze śmiesznymi radnymi w 99 procentach pewnie stworzonych z radnych PiS którzy taką śmieszną uchwałę podjeli! Zamiast zajmować się problemami zwykłych ludzi to zajmują się takimi pierdołami.

UM
2020-02-18 21:15:48

A ja nie jestem radnym PiS a uważam, że dewiacja nie powinna być traktowana jak norma a ludziom, którzy mają różne dewiacyjne przypadłości seksualne nie można pozwalać na manifestowanie po ulicach i propagowanie nienormalności. Inna sprawa, że jest to robota ściśle polityczna mająca na celu mobilizację lewackiego elektoratu. Dlatego lewicę trzeba zamknąć w więzieniach jak dalej będzie propagować nienormalność.

pytajnik
2020-02-18 21:47:15

Czy uźywanie cudzych żon i poniewieranie własnej jest lepsze niż to źe dwóch chłopaków mieszka ze sobą ? Albo jeźeli ksiądz zabawia się z ministrantami ...

Gucio
2020-02-18 21:48:40

To może gmina odetnie się od rudych? Przecież wiadomo że rudy to fałszywy. Tak samo jak kolor włosów tak orientację ( czasami homoseksualną ) mamy od narodzenia i jeśli taka była Boża wola to tak musi być. Nie da się tego leczyć. I osób LGBT jest statystycznie tyle samo wśród wyznawców prawicy jak i lewicy, choć to twierdzenie może kogoś boleć...

Berdet
2020-02-19 00:20:31

Jeśli dwóch homosiów ze sobą mieszka to niech sobie mieszkają ale pozwalanie im na oficjalne prawne związki, manifestowanie po ulicach, że to jest normalne i pozwalanie na adoptowanie dzieci to jest PATOLOGIA, która powinna być zakazana i ścigana prawnie, z wysokimi karami.

do pytajnika
2020-02-19 06:33:20

Niech sobie ci chłopcy mieszkają ze sobą, nic nam do tego. Ale niech nie propagują swojej odmienności w szkołach, przedszkolach i na ulicy. Niech nie żądają ślubów i adopcji dzieci. I niech nie zamykają ust poprawnością polityczną, tak jak to robią w tej chwili.

mir
2020-02-19 08:12:07

Środowiska LGBT za którymi stoi cala lewica polityczna, próbuje wprowadzić - jak to rasowa komuna - drugą cenzurę i umysłowy zamordyzm. Jako marginalna mniejszość chcą normalnej większości dyktować co można powiedzieć a co nie i co jest normą a co nie. Chyba na swoje puste głowy upadli. Kiedyś nie można było nic powiedzieć o tych przestępcach z PZPR i Związku Sowieckiego, którzy modlili się do Lenina. Teraz nie można - według nich - mówić o zboczeniach i głupocie w unijnym socjalu. Tak im się roi za tymi pustymi czołami, że są jakąś awangardą.