Kategoria: Region
Utworzono: 2019-11-21 20:01:15 przez eb

Redemptoryści z Tuchowa: każdy jest misjonarzem

Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji działające przy WSD Redemptorystów w Tuchowie zaprasza wszystkich czytelników na kolejny Misyjny Jarmark z Aniołami, który odbędzie się 15.12.2019r. na dziedzińcu przed Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej.

Jak każdego roku dochód z tego świątecznego kiermaszu w bardzo konkretny sposób wesprze potrzebujących, którym posługują misjonarze redemptoryści. Tegorocznym celem jest zebranie funduszy na budowę sali katechetycznej w Bom Jesus Da Lapa w Brazyli.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do współtworzenia tego misyjnego dzieła. Wspomóc tę inicjatywę można poprzez dostarczenie wszelkiej maści wyrobów świątecznych - od jedzenia po ozdoby, a także udział w samym Jarmarku. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem
e-maila: rspmisje@gmail.com a także telefonicznie: 14 632 72 00.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.