Kategoria: Region
Utworzono: 2020-01-20 21:43:49 przez eb

Niepołomice: pechowa trzynastka

13 stycznia był pechowym dniem dla 13-latka z Niepołomic. Tego dnia został potrącony przez samochód marki citroen na przejściu dla pieszych w Niepołomicach, na drodze nr 75.

Ale był to też dzień szczęśliwy dla chłopca. Oto nieopodal policyjny patrol grupy SPEED kontrolował prędkość pojazdów. O godz. 16:30 sierż. sztab. Kamil Szumny i sierż. Konrad Rachwał  usłyszeli huk w rejonie pobliskiego skrzyżowania ul. Brzeskiej z ul. Myśliwską. Natychmiast pobiegli na miejsce wypadku i zastali nieprzytomnego nastolatka, duszącego się krwią.

Ratując chłopca, użyli pakietu medycznego, który jest na wyposażeniu każdego radiowozu. Zanim przyjechało pogotowie, potrącony chłopiec odzyskał przytomność. Trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu, gdzie stwierdzono u niego złamanie nogi i wstrząs mózgu. Po kilku dniach wrócił do domu.

Przyczyny wypadku bada policja.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.