Kategoria: Kultura
Utworzono: 2020-01-01 19:46:00 przez Czas2012

Zespół "Śląsk" wystąpi Bochni

26 stycznia 2020 roku w Bochni wystąpi z koncertem noworocznym Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. W hali widowiskowo-sportowej o godz. 18.00. zatańczy, zaśpiewa i zagra łącznie ponad 120 artystów. Chór, orkiestra i balet przedstawią tańce z wszystkich regionów Polski (I część) oraz utwory musicalowe, operetkowe i piosenki filmowe (II część).

W przerwie koncertu organizator – Miejski Dom Kultury zaprosi tradycyjnie na lampkę szampana, zaś Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni będzie kwestował na rzecz swoich pacjentów.

Bochnianie zobaczą na żywo i w najlepszym wykonaniu tradycyjne tańce polskie. Mnogość strojów i odmienność tańców z różnych regionów Polski uzmysłowi jak różnorodna i bogata jest nasza kultura i polskie tradycje.
W drugiej części koncertu artyści „Śląska” przeniosą widownię w świat najsłynniejszych oper, operetek i musicali wykonując najbardziej znane i lubiane arie i piosenki filmowe.

Bilety można nabyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury i w kasie kina Regis, szczegółowych informacji udziela sekretariat MDK tel. 14 611 69 35.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.