Kategoria: Kultura
Utworzono: 2019-12-04 22:10:52 przez Czas2012

Nowy Wiśnicz – Bożonarodzeniowy Jarmark i Baciary

Przez dwa dni będzie trwał tegoroczny Małopolski Jarmak Bożonarodzeniowy w Nowym Wiśniczu. Tym razem Jarmark odbędzie się pod patronatem Województwa Małopolskiego które promować będzie hasło „Dobro jest w Małopolsce”.

Jarmark odbędzie się na Rynku Głównym, gdzie nie zabraknie okazji by zaopatrzyć się w świąteczne zakupy i ozdoby. Organizatorzy zapewniają, że do kupienia i skosztowania będzie wiele różnego rodzaju jadła, wędlin, serów, napojów, przypraw oraz żywy karp ze stawów w Olchawie. Nie zabraknie produktów regionalnych oraz rękodzieła artystycznego. Jarmakowi towarzyszyć będzie żywa szopka oraz wizyta św. Mikołaja. Na scenie pojawi się wiele zespołów i wykonawców z okolicznie działających grup artystycznych. Na końcu zabrzmi zespół Baciary, znana i lubiana kapela wykonująca bardzo skoczną i melodyjną muzykę taneczną.

Małopolski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 14 i 15 XII i trwać będzie w godzinach od 10.00 do 18.00

Więcej szczegółów poniżej:
/media/user/images/upload/Grudzien/2019/jarmark-wersja2.jpg/media/user/images/upload/Grudzien/2019/program-jarmarku1.jpg/media/user/images/upload/Grudzien/2019/Nowy_Wisnicz.jpg
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.