Kategoria: Kultura
Utworzono: 2019-09-06 20:32:03 przez eb

Mobilne centrum promocyjne zawita do Bochni

Camper Małopolska to samochód kempingowy, który krąży po drogach Europy propagując zabytki Małopolski. W sobotę będziemy go mogli zobaczyć w naszym mieście, w ramach wydarzenia Weekend z Zabytkami.

Spotkamy się z nim przy szybie Campi Kopalnia Soli "Bochnia", od 12.00 do 16.00, natomiast w niedzielę zawita do Park Rodzinny Uzbornia gdzie od godz. 15.00 będzie promował atrakcje Małopolski.

Przypomnijmy, że od 2013 r. ekipa mobilnego centrum promocji regionu odwiedziła większość państw europejskich, w których przygotowywała akcje promocyjne, zachęcające mieszkańców miast oraz przebywających w nich turystów do przyjazdu do Małopolski.
Zgodnie z hasłem przewodnim projektu „Follow us to Małopolska”, śledząc camperowego bloga oraz facebooka można cały czas podążać śladami ekipy, która w wybranych miejscach organizuje akcje promocyjne i rozdaje materiały informacyjne na temat atrakcji turystycznych Krakowa i Małopolski. Tematami przewodnimi prezentacji są miejsca o turystycznej randze światowej, wpisane na prestiżową Listę UNESCO, przyciągające każdego roku tysiące turystów.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.