Kategoria: Kultura
Utworzono: 2019-08-28 20:31:59 przez eb

Koncert zespołu Evening Standard w muzeum

7 i 8 września odbędzie się kolejny Weekend z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego, W sobotę 7 września, po intensywnym dniu związanym ze zwiedzaniem zabytków i uczestnictwem w warsztatach Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza na Koncert specjalny zespołu Evening Standard.

Uroczy dziedziniec Muzeum im. S. Fischera w Bochni ze swoją piękną minimalistyczną scenerią rozbrzmi dźwiękami świetnej muzyki.

O godzinie 20:00 odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu naszych wspaniałych, lokalnych muzyków. Będzie to prawdziwa muzyczna uczta. Zagrają: Evening Standard, Barbara Furmańska, Piotr Lekki, Artur Salwach, Robert Świątek i Wojciech Feć, a także gość specjalny.

Miejsce: Dziedziniec Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni ul. Rynek 20 , 32-700 Bochnia
Start: sobota 7.09, 20:00.

Oczywiście w niedziele rozpoczyna się kolejny aktywny dzień, zapraszamy na spacery i poznawanie naszego pięknego Powiatu, a popołudniu w Parku Rodzinnym Uzbornia dużo atrakcji dla małych i dużych, a wieczór zakończymy koncertami gwiazd .

Wszyscy, którzy przyjadą do nas z zewnątrz mogą liczyć na zniżki w Hotelu Kasztel oraz Hotelu Nowa Bochnia, ale nie zapominamy także o naszych mieszkańcach dla których przygotowane są zniżki na słodkie przekąski w Chantilly, Ciachomanii oraz Hotelu Panorama w Wiśniczu.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.