Kategoria: Foto - wideo
Utworzono: 2019-07-23 16:59:22 przez system

Rodzinna Niedziela z NGO

W niedzielę 14 lipca odbył się piknik pod nazwą „Rodzinna Niedziela z NGO”. To już kolejna edycja imprezy, organizowanej od kilku lat na początku lipca przy współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Po raz pierwszy organizatorem przedsięwzięcia było jednak nie środowisko NGO (w poprzednich latach było to Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Bochni”) a Wydział Promocji i Rozwoju Miasta we współpracy z MDK i przy udziale m. in. organizacji pozarządowych- głównie z samej Bochni.

Pomimo deszczowej pogody w niedzielne południe (która mogła popsuć przedsięwzięcie), imprezę należy uznać za udaną – mieszkańcy miasta licznie odwiedzali Park Rodzinny „Uzbornia”, w którym przewidziano szereg atrakcji dla uczestników. Odbywały się m. in. występy artystyczne, quizy z nagrodami, degustacje, zawody sportowe, pokaz modeli latających, konsultacje, gry, atrakcje dla dzieci.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.