Kategoria: Foto - wideo
Utworzono: 2020-03-09 16:40:57 przez Czas2012

Akcja morsów z sukcesem

W minioną niedzielę (8.03) nad Rabą pod mostem kolejowym trwała akcja zorganizowana przez Bocheński Klub Morsa. Kilkadziesiąt ochotników z Bochni i nie tylko zanurzyło się w wartkim nurcie zimnej Raby by wziąć udział w akcji charytatywnej Pomaganie przez Morsowanie.

Akcja miała głównie na celu pomoc charytatywną i zbiórkę pieniędzy dla dwóch chorych dzieci -Marysi Miąsko oraz Oliwera Basińskiego. Imprezie i pływaniu w zimnej wodzie towarzyszyła muzyka którą serwował DJ NETTO oraz pokazy jazdy na quadach z grupy ATF Bochnia. Były także grupy taneczne z JBC Bochnia. Był bigos z restauracji Gucio, zimna płyta od przedsiębiorstwa Stańdo czy kiełbasa od Henryka Kołdrasa. Gościem honorowym był dwukrotny Mistrz Polski w rajdach Paweł Samek oraz Rafał Jawień wielokrotny zdobywca pierwszego miejsca w Super Rally. W zimnej kąpieli udział wzięli także morsy z Krakowa, Tarnowa, Kłaja, Wieliczki czy Brzeska.

Zebrano ponad 13 tys. zł

pw
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.