Kategoria: Edukacja
Utworzono: 2020-01-29 19:13:30 przez eb

IX Warsztaty Logistyczne w CKZiU w Łapanowie

„Logistyka Wojskowa” była tematem przewodnim IX Warsztatów Logistycznych zorganizowanych w CKZiU w Łapanowie przez mgr Krystynę Migdał – opiekunkę Szkolnego Klubu Logistyki.

Gościem warsztatów był pan Jakub Onuszko – szeregowy 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11 MBOT) im. gen. bryg. Leopolda Okulickiego ps. „Niedźwiadek”, a jednocześnie absolwent Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zakresie logistyki i spedycji organizowanych przez Centrum.

Prelegent opowiedział o misji, wyjaśnił jak wstąpić w szeregi wojska, wytłumaczył motto brygady: „zawsze gotowi, zawsze blisko”, zaprezentował ekwipunek wojskowy oraz stronę internetową formacji https://www.wojsko-polskie.pl/11bot/o-nas/

Uczniowie wraz z opiekunem pragną tą drogą serdecznie podziękować pułkownikowi Krzysztofowi Goncerz – dowódcy 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej za możliwość przeprowadzenia warsztatów przez szeregowego Jakuba Onuszko oraz prelegentowi za przekazanie informacji o swojej pasji.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.