Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2020-02-21 11:34:59 przez jj

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej podsumowali stary rok

W dniu 20 lutego 2020 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni odbyła się roczna narada sprawozdawcza podsumowująca funkcjonowanie bocheńskiej Komendy Powiatowej PSP w 2019 roku.

Komendant Powiatowy PSP w Bochni mł. bryg. Robert Cieśla oraz kierownicy komórek organizacyjnych tutejszej komendy przedstawili kompleksowe sprawozdanie z działalności bocheńskiej Straży Pożarnej w 2019 roku oraz cele wyznaczone do realizacji w roku bieżącym.

Komendant Powiatowy PSP w Bochni mł. bryg. Robert Cieśla podziękował wszystkim urzędom i innym podmiotom za wszelkie formy wsparcia dla strażaków przy realizacji postawionych przed nimi zadań, za pomoc, zaangażowanie i zrozumienie dla problemów z zakresu bezpieczeństwa. Oddzielne podziękowania złożył na ręce prezesów i komendantów gminnych OSP dla druhów wszystkich j ednostek OSP za ich trud i poświęcenie w działalności ratowniczej w roku sprawozdawczym.

W dalszej części spotkania przedstawiciel Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP kpt. Łukasz Buczek zaprezentował film przedstawiający działalność Państwowej Straży Pożarnej woj. małopolskiego w 2019 r.

Poseł na Sejm RP, Stanisław Bukowiec wysoko ocenił pracę Kierownictwa Komendy oraz wszystkich strażaków KP PSP w Bochni równocześnie dziękując przy tym za skuteczną i profesjonalną działalność w minionym roku.

V-ce Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSR PR druh Tadeusz Cichoń podkreślił wzorową współpracę z Komendantem Powiatowym PSP w Bochni oraz podziękował wszystkim strażaków PSP i OSP za ich działalność ratowniczą.

W spotkaniu udział wzięli: poseł na Sejm RP, pan Stanisław Bukowiec, przedstawiciel Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP kpt. Łukasz Buczek, powiatowy kapelan strażaków ks. Stanisław Szczygieł, burmistrzowie oraz wójtowie gmin z powiatu bocheńskiego, prezesi oraz komendanci gminni ochotniczych straży pożarnej z terenu powiatu bocheńskiego oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Bochni.

Info: KPPSP w Bochni

Zdjęcia: mł. bryg. Mirosław Mroczek
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.