Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-09-04 22:55:02 przez Czas2012

Społem – będzie nowy, lepszy sklep!

Remont sklepu FLORIS „S” na ostatniej prostej!

Sklep Floris „S” znajdujący się na ulicy Pułaskiego 4 od końca maja przechodzi gruntowny remont. Chociaż właściwym stwierdzeniem jest „sklep postawiono na nowo”, gdyż budynek został rozebrany i skonstruowany od nowa – informują inwestorzy.

/media/user/images/upload/Wrzesien/2018/Floris-plakat.jpgPrzyczyn remontu sklepu Floris było wiele, jednak najważniejsze z nich to poprawa komfortu naszych Klientów: zmieniony układ zapewni większą przestrzeń i więcej miejsca między regałami, dzięki czemu łatwiej będzie manewrować wózkiem. Dodatkowo rozszerzymy ofertę masarni, warzyw i owoców oraz zwiększymy liczbę produktów własnych. Ważną kwestią jest również wpisanie się w najnowsze trendy ekologiczne, gdyż nowy budynek będzie pobierał zdecydowanie mniej energii. Ogólna powierzchnia sklepu się nie zmieni, a za stoiska wróci ta sama załoga, która obsługiwała Klientów przed remontem. Kiedy ponowne otwarcie sklepu? Wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem i pierwotny plan się nie zmienił, dlatego wszystko ma się zakończyć na przełomie września i października. Dokładną datę podamy już niedługo – informuje zarząd Społem.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.