Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-10-16 21:50:03 przez Czas2012

Prokuratura z nowym dachem

Na budynku byłego internatu Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Windakiewicza, który zaadoptowano na potrzeby instytucji użyteczności publicznej, m.in. dla biur prokuratury, zakończono prace przy remoncie dachu.

/media/user/images/upload/Pazdziernik/Pazd2019/DSC_1622.JPGKoszty wymiany dachu na całym budynku wyniosły prawie 780 tysięcy złotych. W byłym internacie znajduje się kilka instytucji: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Prokuratura i Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowalnego w Bochni.

W ramach inwestycji nadbudowano dach wykonując nową drewnianą więźbę dachową z ułożeniem termoizolacji z wełny mineralnej. Istniejące gzymsy zostały skute, wykonano nowe obróbki blacharskie i podbitki okapów. Dach został pokryty blachą trapezową. Kominy zostały wyremontowane i obłożone również blachą trapezową w kolorze dachu. Zamontowano nowe rynny, drabinki śniegowe oraz instalację odgromową – informuje biuro prasowe Urzędu Powiatowego.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.