Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2020-03-13 19:54:17 przez Czas2012

Powiat: ograniczenia w dostępie do urzędów

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego ograniczenia w dostępie do urzędów wprowadził także Urząd Powiatowy. Z przesłanych informacji wynika, że:

• Od poniedziałku będzie NIECZYNNY:
- punkt paszportowy w budynku starostwa
- punkt Narodowego Funduszu Zdrowia zlokalizowany w budynku starostwa

ZAWIESZONE zostaje osobiste udzielanie darmowe porady prawne we wszystkich punktach mieszczących się na terenie naszego powiatu.

• Od poniedziałku WSTRZYMANA jest kwalifikacja wojskowa – prosimy o niestawianie się w budynku PPSP w Bochni.

• Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa informuje, że w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych - wydłuża znacznie terminy związane z uzupełnianiem dokumentów oraz zapoznaniem się z aktami. Przypomina, że wszelkie informacje są udzielane pod numerem telefonu 14 61 53 725.

• Geodeta Powiatowy odwołuje zaplanowane na wtorek spotkanie dotyczące projektu scalenia gruntów , które miało się odbyć w budynku komunalnym przy OSP w Rzezawie.

• Osoby zainteresowane rejestracją pojazdów, prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie, gdyż do odwołania tej wyjątkowej sytuacji nie będą stosowane i naliczane kary finansowe za niedopilnowanie obowiązku rejestracji .

• Od poniedziałku obsługa klientów w Wydziale Komunikacji, Geodezji i Ochronie Środowiska będzie możliwa po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Wydział Komunikacji
- w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów – 14 61 537 00 wew. 884,
- w sprawach dotyczących praw jazdy – 14 615 37 87

Wydział Geodezji:
Udzielanie informacji oraz umawianie się na spotkania w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 33 lub poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl.
Wnioski należy składać poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl lub e-Puap.

W pokoju nr 23 będą przyjmowani interesanci (w sprawie wypisów, wyrysów, pozyskania materiałów zasobu, a także w przypadku zapoznania się z aktami spraw) po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.
pokoju nr 24 będą przyjmowani geodeci po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

W pokoju nr 122 będą przyjmowani geodeci, projektanci, gestorzy sieci po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

Wydział Ochrony Środowiska
Udzielanie informacji oraz umawianie się na spotkania w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 02

• Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego prosi o ograniczenie osobistych wizyt w urzędzie do spraw pilnych, których nie można załatwić elektronicznie lub telefonicznie. Każda wizyta musi być umówiona – tel. 14 611 71 84

• Powiatowy Urząd Pracy zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt do spraw pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa w PUP w Bochni. W innych wypadkach proszą o kontakt telefoniczy: 14 611 10 51 do 53, 14 611 19 54, emaila: krbo@praca.gov.pl, pup@powiat.bochnia.pl lub portalu praca. gov.pl, oraz platformy e-PUAP - adres skrytki : /12010/SkrytkaESP.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.