Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-12-28 10:52:24 przez Czas2012

Koncert fundacji Auxilium – zebrano kilka tys. złotych

Ponad 5 tys. zł uzyskano z aukcji zorganizowanej przez fundację Auxilium z Bochni na rzecz swoich podopiecznych. 27 grudnia w Oratorium św. Kingi nie tylko licytowano. Wystąpili także świetni artyści.

Publiczność wraz z osobami których głównym celem było zakupić interesujące je przedmioty i pomóc chorym dzieciom z pewnością mile spędziła czas. W przerwach między licytacjami wystąpili nie tylko lokalni artyści ale także Ci którzy na co dzień występują na scenach w całej Polsce. Koncert fundacji rozpoczęła Magdalena Czerwonka grająca w dwóch orkiestrach na puzonie, absolwentka Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku edukacja artystyczna. Później na scenie pojawiła się Patrycja Baczyńska, która z przepięknym głosem znalazła się w finale programu Must be the Music i która bez dużego wysiłku wpisuje się w głosy takich gwiazd jak np. Whitney Huston. Później na scenie pojawił się zespół który swą artystyczną działalność poświęcił Tinie Turner. Betty Bobass tribute to Tina Turner z niezwykle żywiołowym występem przodujących wokalistek oraz Dariuszem Rybką znanym nie tylko w Bochni saksofonistą. Aukcję zakończył bocheński duet gitarowy grający blusa.

Licytowano m.in.: bańkę z logo fanklubu Marka Piekarczyka, koszulki z podpisami zawodników Wisły Kraków oraz z podpisami zawodników Bayernu Monachium, odbitki zdjęć starej Bochni, piękną panoramę widoku Bochni, rower, obrazy czy całoroczny bilet na koncerty z cyklu Bochnia Rocks.

Koncert poprowadził Jurek Janik - bocheński muzyk i basista w zespole Latające Talerze.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.