Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2020-01-03 20:10:29 przez eb

Julka noworocznym dzieckiem w naszym szpitalu

Wicestarosta Ryszard Drożdżak odwiedził dziś bocheński szpital, a powodem było spotkanie z rodzicami pierwszego dziecko urodzonego w powiecie bocheńskim w 2020 roku.

Maleńka Julia ważyła 2345 g i mierzyła 50 cm, a na świat przyszła 1 stycznia o godz. 1.05. Dziewczynka jest drugim dzieckiem Państwa Joanny i Krzysztofa Schmidt, którzy są mieszkańcami Poręby Spytkowskiej. Co ciekawe to już kolejne dziecko, które urodziło się jako pierwsze z sąsiedniego powiatu brzeskiego w naszym szpitalu.

Wicestarosta wraz z dyrektorem szpitala złożyli również gratulacje rodzicom dziecka współdzielącego salę z Julką. Nikodem był ostatnim dzieckiem urodzonym w 2019 roku, a zarazem 1500 dzieckiem urodzonym w bocheńskim szpitalu. Chłopczyk, w tym przypadku mieszkaniec powiatu myślenickiego, urodził się o godzinie 9.25 w sylwestra. W chwili przyjścia na świat ważył 3360 i mierzył 53 cm. To pierwsze dziecko Państwa Eweliny i Dawida Szczypkowskich.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.