Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-10-21 19:53:15 przez eb

Hala w Łapczycy do końca lipca przyszłego roku!

Rozpoczyna się drugi etap budowy hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Łapczycy. Wójt Gminy Bochnia Marek Bzdek podpisał właśnie umowę z firmą "MATEO" Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe Józef Firmuga, której przedmiot stanowi budowa drugiego etapu hali sportowej w Łapczycy.

Zgodnie z umową etap II obejmuje:

  1. Roboty wykończeniowe: ścianki działowe, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, sufity, podłoża i posadzki (podłoga na gruncie, podłoga sali sportowej, strop międzykondygnacyjny, malowanie, elementy stolarki i ślusarki, wykładziny ścian, wyposażenie
  2. Roboty instalacyjne i sieci w zakresie: przyłącze gazowe i elektroenergetyczne, instalacje zewnętrzne i wewnętrzne: elektryczne, wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, instalacja zewnętrzna kanalizacji deszczowej, instalacja gazowa i centralnego ogrzewania, instalacja wody lodowej, instalacja wentylacji mechanicznej, instalacja okablowania strukturalnego, instalacja sygnalizacji alarmowej pożaru, instalacja przyzywowa w łazienkach, instalacja monitoringu CCTV IP, instalacja sygnalizacja włamania i napadu, instalacja detekcji metanu.
  3. Zagospodarowanie terenu w zakresie: przebudowa zjazdu, chodnika, miejsca postojowe, mury oporowe, schody, winda.

Wartość umowy obejmuje kwotę: 7 986 053,21 zł
Termin wykonania: 31 lipca 2020 r.

Foto: Gmina Bochnia
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.