Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-08-27 18:49:59 przez eb

Dyrektor basenu zachęca do głosowania na mural

Wśród projektów ogólnomiejskich zgłoszonych do realizacji w ramach środków Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 znaleźć można projekt dotyczący wykonania muralu na ścianie północno-wschodniej budynku naszej pływalni (od strony parkingu przy ul. Księcia J. Poniatowskiego).

O tym, czy dojdzie do jego realizacji zdecydują już wkrótce mieszkańcy w głosowaniu w ramach BO 2020.

Celem projektu jest poprawa estetyki przestrzeni publicznej w okolicach dworca PKP, a poprzez realizację ciekawego muralu np. o tematyce sportowej czy historycznej (czy też jakiejkolwiek innej) projekt przyczyni się także do
lepszej promocji naszego miasta.

Projekt zakłada wcześniejsze ocieplenie ściany pływalni wraz z malowaniem konstrukcji kawiarni oraz wykonaniem niezbędnych obróbek blacharskich. Tak przygotowana ściana poprawi termiczne parametry obiektu i posłuży do realizacji artystycznej wizji projektanta muralu. O tym, czy w roku 2020 dojdzie do realizacji tego przedsięwzięcia, przekonamy się już wkrótce.

Dyrektor basenu Robert Hołda bardzo zachęca do głosowania na projekt "Mural na ścianie bocheńskiej pływalni".

Głosowanie będzie trwało od 2 do 16 września br.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.


NIE RÓBCIE TEGO!
2019-08-28 09:40:33

Już prawie w każdym mieście widać tą ścienną papraninę. To nie będzie nic oryginalnego choćby namalował to jakiś znany artysta.