Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-12-14 11:52:00 przez Czas2012

Droga w Nieszkowicach Wielkich gotowa do użytku

Zakończył się remont drogi gminnej nr 581120K w miejscowości Nieszkowice Wielkie. Mieszkańcy mogą z niej już swobodnie korzystać.

Remont drogi obejmował podbudowę, nawierzchnię z masy mineralno-asfaltowej, regulację studzienek i pobocza, konserwację rowu, umocnienie skarpy, zamontowanie progu zwalniającego oraz oznakowanie pionowe i poziome drogi.

Wykonawcą tego zadania była firma KONSORCJUM FIRM „BIRKOWSCY”: P-BUD Przemysław Birkowski (Lider Konsorcjum) oraz R-BUD Firma Usługowo-Transportowo-Handlowa Ryszard Birkowski.

Całkowity koszt zadania wyniósł 364 217,29 zł brutto. Gmina Bochnia otrzymała dofinansowanie na realizację tego zadania w kwocie 239 617,00 zł w ramach środków z Funduszu Dróg Samorządowych. Pozostała kwota została pokryta ze środków własnych gminy.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.