Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-11-24 01:12:51 przez system

Civitas Christiana: kolejny wykład o chorobach krwi

W sobotę, 28 listopada, w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Bochni będzie można wysłuchać kolejnego w tym roku wykładu o tematyce zdrowotnej. Poprowadzi go lek. med. Marek Kania, interni

Prelekcja będzie kontynuacją wrześniowej oraz październikowej prelekcji o chorobach krwi. Przypominamy, iż lek. med. Marek Kania opowiedział już m.in. o czynnościach krwiotwórczych szpiku, nadkrwistości, a także o przyczynach, objawach, profilaktyce i leczeniu anemii. Omówił również choroby występujące po przeszczepie szpiku kostnego, jak i schorzenia układu limfatycznego.
Początek o godz. 16.00.

Wstęp wolny (ul. Biała 1, 32-700 Bochnia).


Dodaj komentarz
captcha

Komentarze mogą przechodzić przez proces moderacji i nie pojawiać się od razu na stronie.


Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.