Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Utworzono: 2019-09-05 00:03:28 przez Czas2012

7 września zbiórka makulatury

MAKULATURA NA MISJE to od lat wznawiana akcja zbiórki niepotrzebnego i zużytego papieru na pomoc biednej Afryce, organizowana w parafii św. Pawła.

Po wakacyjnej przerwie rusza kolejna taka akcja. Jej celem jest pomoc w budowie ośrodka zdrowia tj. pierwszego obiektu planowanego Centrum Dziecka, „Cite de la vie – Mere Josepha” w bardzo biednej dzielnicy Cariere w stolicy Kamerunu Yaounde.

Dzieło budowy w Kamerunie koordynuje s. Kolbena Frąckiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek, która bardzo serdecznie dziękuje za każdą pomoc i zaprasza do dalszego wspólnego budowania. Licząc na pomoc Pana Boga i ludzi, planują uruchomienie ośrodka zdrowia pod koniec tego roku.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru lub kartonu w dniu 7 września 2019 r (sobota). Kontener na makulaturę będzie ustawiony przy kościele św. Jana Nepomucena w godz. 7.00 -16.00 .

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury, można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie.
Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki- informuje Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.