Twój Poradnik

sobota 17 lutego 2018 16:46:18

Gdzie rozliczenie PiT 2018Gdzie rozliczenie PiT 2018

Wielkimi krokami zbliża się nasz doroczny obowiązek rozliczenia z fiskusem. Już z końcem kwietnia całe zamieszanie zakończy się, a nasz czas wystany w kolejkach do okienek na poczcie, czy w urzędzie skarbowym, nie wróci. Czy zastawiasz się, jak usprawnić procedurę wypełniania formularzy? Sprawdziliśmy, że bardzo dobrym pomysłem może być skorzystanie z programu PiT za darmo i polecamy https://www.pitax.pl/program-pit.

środa 14 lutego 2018 14:05:15

Chcesz być doskonały? Musisz być precyzyjnyChcesz być doskonały? Musisz być precyzyjny

Wyroby hutnicze są wyceniane zawsze na podstawie precyzyjnych zamówień, jednak osoba zlecająca ich wykonanie musi mieć solidne dane, aby móc wybrać odpowiednią firmę do realizacji zlecenia. Wysyłanie wielu zapytań ofertowych i śledzenie odpowiedzi na nie jest kłopotliwe, czasochłonne i często wcale nie pozwala na uzyskanie odpowiednio dokładnych informacji.

środa 07 lutego 2018 22:42:17

Programy do prowadzenia przedsiębiorstwaProgramy do prowadzenia przedsiębiorstwa

Szukając skutecznego sposobu na rozwinięcie przedsiębiorstwa, wdrożenie nowych rozwiązań czy ogólnie mówiąc, podniesienia efektywności warto zwrócić uwagę na programy szkoleniowe, które pozwolą osiągnąć sukces nie tylko dużym firmom, działającym na rynku od lat, lecz również młodym podmiotom gospodarczym, które dopiero zaczynają działalność w konkretnej branży.

Szukając skutecznego sposobu na rozwinięcie przedsiębiorstwa, wdrożenie nowych rozwiązań czy ogólnie mówiąc, podniesienia efektywności warto zwrócić uwagę na programy szkoleniowe, które pozwolą osiągnąć sukces nie tylko dużym firmom, działającym na rynku od lat, lecz również młodym podmiotom gospodarczym, które dopiero zaczynają działalność w konkretnej branży.

poniedziałek 22 stycznia 2018 17:18:27

Jak wybrać najlepszy nagrobek?Jak wybrać najlepszy nagrobek?

Wybór nagrobka jest nieodłącznym elementem życia niemalże każdej osoby. W dzisiejszych czasach kamieniarstwo pozostawia szerokie spektrum możliwości. Zobacz, jak wybrać najlepszy pomnik.

poniedziałek 04 grudnia 2017 16:33:30

FC Barcelona - Sporting LizbonaFC Barcelona - Sporting Lizbona

FC Barcelona ma już zagwarantowany udział w fazie play-off Ligi Mistrzów, więc ostatni grupowy mecz to dla Katalończyków tylko formalność, której trzeba dopełnić. Zwłaszcza że drużyna jest już pewna wejścia do następnego etapu rozgrywek z pierwszego miejsca. Przeciwnikiem zespołu Ernesto Valverde będzie Sporting Lizbona, a więc zawsze niełatwy przeciwnik. Oczywiście to spotkania można obstawiać na zakładach bukmacherskich. Również w internecie, np. korzystając z promocji obowiązujących w ramach oferty Fortuna kod bonusowy .

środa 29 listopada 2017 16:21:59

Jak nawilżyć suchą skórę w czasie zimy?Jak nawilżyć suchą skórę w czasie zimy?

Zima jest trudnym okresem dla skóry – niskie temperatury uszkadzają naskórek, a ogrzewanie przyczyniają się do jej nadmiernego wysuszenia. Jak dbać o suchą skórę w zimowych miesiącach?

niedziela 26 listopada 2017 17:34:17

Shaun Murphe zwycięzcą Champion of ChampionsShaun Murphe zwycięzcą Champion of Champions

W starciu finałowym, 12 listopada br. w prestiżowym turnieju Champion of Champions doszło do starcia dwóch wielkich osobowości. Przy stole snookerowym stanęli przeciwko sobie: R. O`Sullivan i S. Murphy. Ze względu na swoje osiągnięcia i pozycję w rankingu snookerzystów faworytem spotkania był R. O`Sullivan. Ponadto w pojedynku Anglików większą popularnością od zawsze cieszy się pięciokrotny Mistrz Świata, to on jest ukochanym przez publiczność i w trakcie jego meczu miejsca wypełnione są po brzegi.

środa 22 listopada 2017 00:08:11

Startup w pigułce. Od czego zacząć?Startup w pigułce. Od czego zacząć?

Jak powszechnie wiadomo, każdy musi jakoś zacząć jeśli chodzi o wystartowanie z nowym biznesem. Od założenia startup'u zaczynali najwięksi giganci obecni na rynku tacy jak, Google czy Twitter. Nie wszyscy rozumieją znaczenie definicji startup. Może po przeczytaniu szybko się zmobilizujesz i za jakiś czas twój biznesplan podbije światowe rynki – komentuje Ewelina Nadworna, prezes zarządu BOSS pożyczka.

środa 22 listopada 2017 00:06:04

Jesienno-zimowe podróżeJesienno-zimowe podróże

W wakacyjną podróż nie musisz wcale wyjeżdżać latem. Okres jesienno-zimowy jest również właściwym czasem na odbycie wymarzonej wycieczki. Co więcej, polska jesień idealnie sprzyja podróżowaniu w ciepłe zakątki świata. Jeżeli wolisz szaleństwa na stoku narciarskim, odłóż trochę pieniędzy i ciesz się całodniowym szusowaniem na alpejskich stokach. Na tego rodzaju wypady warto jest oszczędzić kilka groszy. To ty decydujesz, gdzie chcesz wypoczywać – komentuje Ewelina Nadworna, ekspert Mikrorata.pl.

środa 22 listopada 2017 00:02:04

Pożyczka na firmę - w banku czy poza bankiem?Pożyczka na firmę - w banku czy poza bankiem?

Nie każdy właściciel nowo założonej firmy zdaje sobie sprawę, że początki nie są łatwe. Prowadzona działalność nie przynosi wówczas aż takich wysokich zysków. Wydatków początkowo jest znacznie więcej niż przychodów. Należy się wówczas uzbroić w cierpliwość i podejmować świadome działania. Jeśli zdarzy się tak, iż firma nie zgromadzi wystarczającej ilości środków pieniężnych potrzebnych na pokrycie stałych wydatków, należy jak najszybciej podjąć działania mające na celu szybkie uzyskanie potrzebnej gotówki. Można rozważyć zaciągnięcie kredytu w banku lub szybkiej pożyczki online. Gdzie szukać tego rodzaju rozwiązań? Czy każdy właściciel firmy ma szansę na zdobycie dodatkowego zastrzyku finansowego dla prowadzonego przez siebie biznesu?

  1 2 3 4 5 6 7 8  Starsze » 

REKLAMA