Bochnia wydarzenia

poniedziałek 23 kwietnia 2012 20:30:33

Rynek-tęgie lanie dla Janusza PalikotaRynek-tęgie lanie dla Janusza Palikota

Nie miał łatwo goszczący w poniedziałke 24 kwietnia na bocheńskim rynku lider swojego Ruchu Janusz Palikot. Ten skrajnie lewicowy i kontrowersyjny polityk pojawił się w Bochni w ramach trasy objazdowej, podczas której zachęcał do wzięcia udziału w pierwszomajowym pochodzie, jaki ma się odbyć w Warszawie.

Niewielka grupka bochnian zgromadzona na rynku nie dała jednak większych szans liderowi skrajnej lewicy. Janusz Palikot zaczął od przemówienia przedstawiającego złą sytuacje w kraju. Wspominał o bezrobociu, przymusowej emigracji, coraz większym zubożeniu Polaków, o biedzie, o tym, że coraz więcej dzieci nie je śniadań.

To, co mówił Janusz Palikot, było prawdą. Problem zaczął się jednak gdy lider skrajnej lewicy postawił diagnozę takiej sytuacji i ogłosił, że jest to wina kapitalizmu, a on ruszył w Polskę pod hasłem jego korekty. Stwierdził, że to co się odbywa to wina kapitalizmu, który od dwudziestu lat funkcjonuje w Polsce. Już jeden z pierwszych rozmówców zapytał, gdzie Janusz Palikot widzi ten kapitalizm skoro ponad 70% zarobków, jakie wypracowują Polacy, zabiera im w różnego rodzaju podatkach Urząd Skarbowy? Padł zarzut, że lider skrajnej lewicy wprowadza ludzi w błąd mówiąc publicznie takie rzeczy. Od 20 lat w Polsce kapitalizm funkcjonuje na marginesie, ludzie nie mają kontroli nad własnymi pieniędzmi, bo coraz więcej się im ich zabiera. To, co obserwujemy obecnie to bankructwo socjalizmu zarówno w Polsce jak i Europie. Na taki zarzut Janusz Palikot nie bardzo umiał odpowiedzieć, szczególnie, że coraz więcej osób przerywając przemówienie głośno wyrażało swe pretensje.

Szczególnie mocno oberwało się Palikotowi za swe dotychczasowe hasła promujące homoseksualizm oraz narkotyki. Jeden ze zgromadzonych na palcu bochnian mocno zaznaczył, że nie chce, by ktokolwiek palił marihuanę i najwyższy czas, by przemawiający na rynku kontrowersyjny poseł wyjechał. Mieszkańcy Bochni wyrażali swe pretensje do Janusza Palikota także poprzez baner, który widoczny jest na zamieszczonych zdjęciach.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Berdet

2012-04-23 20:42:27
Palikot - populizm i nabieranie ludzi na naiwne hasełka. Jak cała lewica. Bankrutuje socjalizm, a oni chcą go jeszcze więcej wprowadzić. Gaszenie ognia benzyną. A ludzie łykają - jak by głupota umiała latać to latał by co drugi, a komuszki weszliby na orbitę.
stanisław

2012-04-23 20:58:54
Redakcja jest stronnicza, piszecie nieprawdę. Spotkanie było rzeczowe, okoł100 ludzi, byli młodzi i starsi. Oczywiście były trudne też pytania ale gość z tewgo wybrnął. Mówił rozsądnie i obiektywnie. Głupi transparent , którego trzymał nawiedzony pisior go nie zraził, a uczestnicy wyśmiali te napisy. Trzeba mu darować bo on nie wie co to jest penis a ryja to ma w swojej partii pisiorów. Prokuratura winna z urzędu rozpatrzyć tą sprawę, bo został obrażony poseł RP. Ten wieśniak Chmura/szklarz z Karoska/ też nie miał prawa wypraszać pana posła bo on przyjechał do miasta Bochnia a nie do jego wsi.
123

2012-04-23 21:01:33
Palikot mówił mądrze i na temat. Nie to co w piątek Macierewicz, który obrażał konstytucyjne władze. No ale jemu bomba uszkodziła obie półkule mózgowe.
Bochniak

2012-04-23 21:05:58
Ten pan z transparentem, to miernota, któremu zapłacono. Ale pisiory nic innego nie potrafią. Mogą się jednak spotkać na kolejnym ich spotkaniu z pisiorem też z wybrednym transparentem.Zobaczymy, pożyjemy. Wy pisiory władzy mieć nie będziecie. Wasze umysły bomba rozwaliła.
Janek

2012-04-23 21:11:08
Pokażcie twarz tego głupola z brzydkim transparentem. Ja wiem kto to jest, to oczywiście nawiedzony pisior, który nosi baldachim na procesjach w kościele św. Mikołaja. Ciekaw jestem ile mu zapłacono za odwagę, na pewno będzie miał na mamrota. Tak nie wolno przyjmować gości, można się nie zgadzać ale nie wolno obrażać. Ale te pisowskie typy tak mają.
as

2012-04-23 21:26:52
bravo i graty dla pana z transparentem pokazzał temu pajacowi gdzie jego miejsce
urzędnik

2012-04-23 21:29:57
Redakcjo, jakie tęgie lanie. To wam się należy tęgie lanie za usiłowanie kłamania o tym rzeczowym spotkaniu z panem posłem Palikotem. Nie bądźcie pisiorami, tylko obiektywni w ocenie, chyba że jest ono wam nie na rękę, albo ktoś wam tak nakazał i zagroził, że was pozwalnia z pracy albo zlikwiduje gazetę. Bardzo rzeczowy poseł-gość. Nie to co nawiedzony psychopata Macierewicz.
Andrut

2012-04-23 21:45:53
Maciarewicz nie gania ze sztucznymi penisami po sejmie. Kto tu jest nawiedzonym psychopata? Ja bym zamienił osoby.
antyjoker

2012-04-23 21:50:30
Byłem na tym spotkaniu. Palikot rzeczywiście mówił o tym, że to, że Polska tonie to wina kapitalizmu który zakładał Balcerowicz. Kłamał ludziom w żywe oczy bo wie, że w Polsce nie ma żadnego normalnego kapitalizmu tylko coraz bardziej gnijący we własnym smrodku socjal. Socjalizm trawi nasz kraj a biedni Polacy zamiast zarabiać na siebie muszą prawie wszystko oddać na utrzymanie darmozjadów urzędasów których jest coraz więcej. Dochodowy, ZUS, Akcyza, sto różnych opłat - to jest kapitalizm? Ten gość się chyba upił albo manipuluje ludźmi.
Penis, pedały i świński ryj

2012-04-23 21:55:45
Do Palikota już na stałe przylgnie penis, pedały i świński ryj. Tak sobie koleś kiedyś nagrabił i taka łatka mu już zostanie. Na własne życzenie bo tak kiedyś występował w sejmie. Z resztą czy on sam na własne życzenie nie robi ze siebie błazna? I ludzie się składają na jego i jego kumpli poselską pensje. Żałosne kto w tym pożal się Boże sejmie siedzi.
do 123

2012-04-23 22:05:20
Lenin też "mówił mądrze i do rzeczy". Pan Palikot jest doskonałym manipulatorem i populistą. Podszedł do sprawy profesjonalnie i zlecił badanie nt. na co będą się nabierały jełopy robiące tłum przy urnach no i wyszło mu z badań, że starsi, kiedyś flirtujący z komuną łapią się na antyklerykalizm a młodzi łapią się na wolne konopie. Diagnoza trafna do bólu. Teraz wystarczy tylko realizowac. Czy nie dała wam do myślenia jego wolta odnośnie krzyża w Sejmie ? Oczywiście obrońcy godności Palikota jako posła nie pamiętają jego chamskich wypowiedzi wobec legalnie wybranego Prezydenta RP. No i inne występy za co partia wyrzucała go ze swoich szeregów chyba ze 300 razy. Pan Palikot doskonale wie jak powinna funkcjonowac gospodarka rynkowa, co nie przeszkadzało mu w ciekawy, "rynkowy" sposób wejśc w posiadanie pewnej firmy spirytusowej. Kto umie czytac i umie szukac ten znajdzie co nieco na ten temat. Pan z transparentem doskonale wpisał się w poetykę, którą do polskiego dialogu politycznego wprowadził właśnie sam Palikot do spółki z Niesiołowskim i Kutzem. Pan Palikot będąc w PO był politycznym błaznem i jego działania miały określony cel. Wulgarne deprymowanie osób o poglądach niezgodnych z jego poglądami. Obecnie stojąc na czele partii zdjął maskę błazna i stał się "mądrym i racjonalnym" politykiem. Talent aktorski i szybka zmiana maski. A wcześniej pamięta ktoś jego zmianę wizerunkową po Smoleńsku ? Inna fryzura, okulary itp. Piarowska zagrywka człowieka, który był jednym z głównych uczestników z nagonce na obóz prezydencki i osobę L. Kaczyńskiego. Kolejna zmiana maski ? Jak w teatrze. Co nam zaserwuje znowu ? Ja doskonale wiem, skoda że nie wiedzą Młodzi, Niedoczytani z Małych Miasteczek takich jak Bochnia.
Kim

2012-04-23 22:24:49
Ciekawe jakich ma mocodawców bo to, że w platformie robił co chciał i nikt go nie mógł wyrzucić to daje dużo do myślenia. Czyli miał nad sobą tzw. wyższą władzę - która organizuje nam ten cały polski bajzelek ale nikt jej zobaczyć nie może.
do do 123

2012-04-23 22:51:42
Masz całkowitą rację. Jednym z twórców wizerunku Palikota oraz całego RP jest Piotr Tymochowicz. Jeżeli ktoś nie zna, to niech poczyta na jego temat troche. Jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego każdy kto jest przeciwnikem PO i czerwonych musi być od razu być wyznawcą PiS.
do Janka

2012-04-23 23:11:17
Gratuluję wrażliwości, tylko że nikt tutaj pana Palikota nie zapraszał. Wpie...lił się na bocheński rynek jak kiedyś armia czerwona, którą kwiatami witali Twoi przodkowie. Ty o tym nie wiesz boś młody ale są tacy co pamiętają. Buziaczki :-)
tewie

2012-04-23 23:18:22
stanisław, w której części rynku stoisz ? Pod Jutrzenka, czy pod arkadami ?
Baju, baju będziesz w raju

2012-04-24 00:28:01
O, nachapał się kasy z wódki i teraz pieprzy do ludzi.
Pit

2012-04-24 01:33:21
Porażka jak ludzie mogli na kogoś takiego głosować.. ehh
pytanko do władz miasta

2012-04-24 07:28:45
czy palikot miał zgodę na przeprowadzenie zgromadzenia, zajęcie płyty rynku i ile za to zapłacił?
koral

2012-04-24 07:38:26
,,Penis ryj i ciota to obraz Palikota'' -Jakże to trafne hasło.
obcy

2012-04-24 08:20:17
TO GŁUPOTA PUSCIC TEGO NAWIEDZONEGO Z TYM TRANSPARENTEM OBRAZLIWYM PANA JANUSZA JAK TAKI GORLIWY KATOLIK NOSZĄCY BALDACHIM MOZE PISAC TAKIE SŁOWA I ON PRZYJMUJE HOSTIE DO TEGO PLUGAWEGO PYSKA WSTYD SKOPAC SZMACIARZA GARBATEGO POPLECZNIKA RYDZYKA
kolega mietka

2012-04-24 08:38:19
Mieciu dałeś się wypuścić, teraz dla mnie jesteś błazen. Każdy gość w Bochni nie może być obrażany. Ale ty nie wiesz co to jest penis /nie użyję skrótowo/. Biedny jesteś, bo i ułomny. Ksiądz cię pochwali bo to pisiory. Uważaj jak będziesz niósł baldachim, aby ci nogi ktoś nie podłożył bo się wyp.......sz.
do obcego kolegi mietka

2012-04-24 08:47:46
Grozicie człowiekowi za to, że miał odwagę pokazać Palikotowi i jego przydupasom jaki ich guru stosuje styl w uprawianiu polityki. Takiego chamstwa w polityce, Sejmie i mediach przed objawieniem się tego pana w czerwonym kubraczku nie było. Pokorne, kulturalne baranki.
Katolicy musza mówic prawdę

2012-04-24 10:06:03
Katolicy są po to by mówić ludziom prawdę - nawet jak ludzi ta prawda boli. Więc nawet jak ten Pan z transparentem był katolikiem to nic złego z punku widzenia katolicyzmu nie zrobił. Po prostu powiedział prawdę o Palikocie, który sam taki o sobie wizerunek kreuje. Chce być nazywany ciotą i świńskim ryjem to niech dalej krzyczy o małżeństwa dla pederastów, niech dalej walczy o PRL i nich dalej walczy z kościołem. Efekt bedzie taki, że wśród inteligentnych i kulturalnych ludzi będzie tylko pajacem i błaznem na którego zagłosują subkultury i szumowiny społeczne.
brawo

2012-04-24 11:07:04
Brawo dla przedmówcy :-)
Beb

2012-04-24 15:08:09
"Jeden ze zgromadzonych na palcu bochnian mocno zaznaczył, że nie chce, by ktokolwiek palił marihuanę " prawdziwy wolnościowiec
Beb

2012-04-24 15:08:39
ależ konserwatywny motłoch ma ujadania przez Palikota :-)
czytelnik

2012-04-24 16:45:00
Katolików też obowiązuje inteligencja zachowań, a tu wyszło czyste chamstwo, czy tacy powinni być wyznawcy Chrystusa. Czy to jest poszanowanie drugiego, czyli gościa jakim był szlachetny poseł Pan Palikot. Pisiory, nie zasłaniajcie się uczciwością katolicką, bo wielu z was jest z zerowym stanem mózgowym, ten transparenciarz to wasz najlepszy wizerunek.
Katolik

2012-04-24 23:26:22
Nie każdy katolik jest PiSiorem. I nie każdy katolik jest idiotą. Dlatego katolik w ramach samoobrony też możne przywalić w twarz. Zwłaszcza jak się obraża jego religie. Chodzące chamstwo i prymitywizm to są właśnie idee Palikota. Ten cwaniak gra na najniższych instynktach szumowin społecznych, które na świecie zawsze istniały i tym chce zdobyć kapitał polityczny. I co po potem? Zrobi drugą rewolucje francuską i będzie ścinał głowy katolikom? Wprowadzi bolszewizm i założy łagry? Trzeba być idiota by popierać takiego przekręta. Katolicy nie pozwolą sobie na to by płacili podatki na takie kreatury. Wyznawcy Chrystusa powinni po pierwsze bronić wyższej kultury i swojej religii. I nie myśl sobie że za każdym razem nadstawimy policzek. Za którymś razem oddamy ale tak, że głowa Ci odpadnie.
jurek

2012-04-25 09:00:54
palikot to typowy oszołom zero kultury.Cztery lata temu mówił co innego dwa lata temu co innego a teraz co innego.Żeby za rok nie mówił co innego bo niektórym będzie głupio!
komunista czerwony jak burak

2012-04-25 09:01:59
Pawelek W. redaktury podrzednego bochenkiego portaliku stoi na czele aby prawicy w Polsce nic sie nie dzialo. List w obronie Ojca Krola i Matki Boskiej Przenjstwietszej Rydzykowej podpisany?
koral

2012-04-25 09:09:22
Niech każdy ze zrozumieniem przeczyta komentarz ,,Katolika''. To autorów - zwolenników tych durnowacizn pro-palikotowych może otrzeźwi.
Do czerwonego buraka

2012-04-25 10:45:56
Kim są komuniści? Widać po wpisie tego czerwonego buraka powyżej, że goście nie mają żadnych konkretnych argumentów. Jedynie co to plucie i wymiotowanie na wszystkich co im pokazują kim są. Komunista to po pierwsze człowiek fałszywy, zakłamany i z dużym brakiem wiedzy. Wierzy w czary marksistów, palikotów, leninów, stalinów itp barbarzyńskich zombi próbując tych psycholi stawiac za wzór. Nigdy jeszcze żadne państwo komunistyczne się nie udało. Żądne i nigdzie. Wszędzie głód i nędza. A takie wzory mogą ujść chyba tylko w zakładach psychiatrycznych gdzie jest miejsce dla komunistów. Ewentualnie na polach buraczanych gdzie można z nich robić sałatkę dla trzody chlewnej. Mam nadzieję, że jest więcej takich jak Paweł W.
komunista czerwony jak burak

2012-04-25 12:13:39
Przykladny katoliku, nie slodz mi tak.
Komuszki do rezerwatu

2012-04-26 00:24:31
Komuchy są jak niedorobione dzieci. Nie są zdolni ani do odczuwania wyższych wartości ani do współżycia społecznego. Poza tym za głupi by rządzić. Tempaki jedne gdzie sie dorwą do władzy to od razu robi się syf i brak pieniędzy. Już przez cały PRL mieliśmy taki festiwal tempaków i matołów którzy chcieli równości społecznej. He, he chyba tylko po to by zostali sami głupi a oni nie mieli komleksów. Komuchy są aspołeczni. Należy ich izolować. Najlepiej ze świniami w zagrodzie. Zamiast tylko świńskiego żarcia nalać im wódki i będą zadowoleni. Takie przygłupy które myślą, że niosą światu zbawinie, a we łbie zamiast mózgu mają układ pokarmowy. I co z takim trociem ludzkim robic? Izolować gdzieś to trzeba. Jakiś rezerwat trzeba założyć.
co to za moher

2012-04-26 00:38:20
"Jeden ze zgromadzonych na palcu bochnian mocno zaznaczył, że nie chce, by ktokolwiek palił marihuanę i najwyższy czas, by przemawiający na rynku kontrowersyjny poseł wyjechał.'' - to nie jest koncert życzeń. Uważam, że każdy człowiek ma rozum i wolną wolę.
EminemS

2012-04-26 01:10:06
Kto potem będzie leczył tych naćpanych bęcwałów? Kto potem będzie szukał ukradzinych przez nich rzeczy, bo jak już wszystko sprzedadzą to kradną bo nie mają na ćpanie. Kto ich potem będzie zaćpanych z rowów wyciągał? Kto potem będzie patrzył jak chodzą otumanieni, z gałami czerwonymi na wierzchu i zapluci dookoła. Widok ćpuna jest straszny. Tego chce Palikot? By młodych zamiast uczyć pracy dać im skręty i strzykawki niech się zaćpają? Ten gość gada jak idiota albo gada w interesie dilerów. Ja bym go zamknął.
PO do rezerwatu

2012-04-26 01:23:09
Ostatnio do komuszków dołączyła i PO. Ich też by trzeba było zamknąć do rezerwatu.
katolik

2012-04-26 18:36:41
mlodziez od rana do wieczora ma siedziec w kosciele a nie ze wariatem sie szlajac. mlodych trzeba uczyc ze glosuje sie na PiS a jak nie to pala po nerach.
do Obcego

2012-04-27 22:12:53
Do Obcego

2012-04-27 22:18:16
To fakt kolego, że jesteś obcy, obcy w mieście w którym wychowaywałem się i wychowywałem własne dzieci (za moich młodych lat Bochnia liczyła 12 000 mieszkańców i nie było pośród nas TEGO, WŁAŚNIE OBCEGO ELEMENTU, jaki przedstawiasz Ty swoją oceną. Jak chcesz Ćpać i kochać się z osobą takiej płci jak ty jesteś, lub z jakąś (jakimś) babochłopem to twoja osobista sprawa i nie obnoś się z tym i nie wyzywaj tych co mają inne zdanie jak MARNA GRUPA ZWOLENNIKÓW PALIKOTA
REKLAMA