Bochnia wydarzenia

środa 17 maja 2017 19:28:45

Nowa akcja promocyjna Urzędu MiastaNowa akcja promocyjna Urzędu Miasta

Na dość nietypowy sposób promowania Bochni wpadli urzędnicy Urzędu Miasta. Magistrat rozpoczął kampanię promocyjną pod nazwą „Ambasador” w której zachęca kierowców by na ramkach tablic rejestracyjnych montowali napisy reklamujące miasto Bochnię. Wpis promujący kampanię na stronie internetowej Urzędu Miasta brzmi:  Zostań Ambasadorem Solnego Grodu!  Jesteś z Bochni? Pokaż to innym kierowcom.

 

W ramach kampanii Wydział Promocji i Rozwoju Miasta przygotował specjalne ramki do tablic rejestracyjnych z logiem Bochni, które każdy kierowca może zamontować na swoim samochodzie.

Początek kampanii dało dzisiejsze spotkanie w firmie Gór-Stal, inwestora w Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej, której szefowie zobowiązali się założyć ramki promujące Bochnię na swoje samochody. Jako pierwsi ramki tablic rejestracyjnych z logiem Bochni założyli na swoje samochody szefowie firmy.  Od dziś samochody firmy Gór-stal będą poruszać się z logiem Bochni.

Twarzami akcji są Honorowi Ambasadorzy Królewsko-Górniczego Miasta Bochnia, wielokrotni zdobywcy tytułów mistrzowskich w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski - bracia Michał i Grzegorz Bębenkowie.

Co należy zrobić, aby bezpłatnie otrzymać takie ramki? Wystarczy przyjść na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta Bochnia lub do Krytej Pływalni (szatnia) w Bochni i je odebrać. Liczba ramek jest ograniczona.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

bb

2017-05-17 22:51:04
najpierw kolawinski mial problem zeby nakleic naklejke z herbem bochni na sluzbowa terenowke (zreszta nie jest mu potrzebna - bo duze inwestycje w bochni stoja i czekaja na nowego burmistrza) i nie zrobil tego do dzis , a ludzi namawia na ramki - to jakas kpina!!!! jaja sobie z ludzi robi???
Endru

2017-05-18 07:16:57
Bo ta władza działa od przypadku do przypadku, bez składu i ładu, pod presja chwili ... byle jak. Ale lud wybrał, lud musi być zadowolony ...
Paul

2017-05-18 07:45:47
Bezproblemowo skorzystam z akcji promocji naszego miasta: "Bochnia-Miasto Soli" - hasło: rzetelne, historyczne, dumne.
Mieszkaniec obok

2017-05-18 09:26:20
Wstyd kolawinski wielki wstyd że twoje postępowanie i arogancji i nie słuchanie mieszkańców tylko samowola i chytosc przemawia.
bezczelność też ma swoje granice

2017-05-18 13:25:31
panie stefek, bezczelność też ma swoje granice !!!!!! po wielomiesięcznych jajach gdy migałeś się przed oznakowaniem terenówki zakupionej dla ciebie za publiczne pieniądze, teraz proponujesz aby bochnianie oznakowali swoje prywatne(!) auta !!!!!! czy wkrótce będziesz zachęcał aby ludzie dojeżdżali do dworca pkp rowerami bo nie potrafiłeś zbudować garażu i zmarnowałeś unijną dotację 6,5 mln zł która uciekła Bochni sprzed nosa ?
Krzywe zwierciadło

2017-05-18 15:02:02
Cokolwiek by się nie stało to jest grupa idiotów, którym i tak się nic nie podoba. Oczywiście to oni wiedzą najlepiej co robić, kiedy robić i kto to ma robić. Nie nakleił naklejki bo nie musiał - źle, zrobił fajne ramki, które każdy może dostać za darmo - skandal! Jakby wtedy nakleił tą naklejkę to pewnie byłby wyzwany od miękkich idiotów, którzy się boją przeciwstawić. Jak nie kijem to pałą, a co tam napiszmy jeszcze jakiś kretynizm, przecież nam wolno!
Ucho prezesa

2017-05-18 19:17:48
Burmistrzu szkoda czasu na pierdoły, miasto czeka na poważne inwestycje, a tu jakieś ble, ble, tematy zastępcze nadymanie do wielkich formatów, proszę zająć się poważnymi sprawami
Cholera

2017-05-18 22:12:56
Tak, autem jeździ bez loga, a nas zachęca? Czyżby wstydził się, że jest z Bochni?
Szczerze

2017-05-19 09:37:05
Za niektórych chciał - nie chciał - jak widać musi się wstydzić...
skandal

2017-05-22 04:53:34
zwykle dno
REKLAMA