Bochnia wydarzenia

piątek 25 września 2015 20:59:15

"Polityczna herbatka" z posłem Bernackim"Polityczna herbatka" z posłem Bernackim

Prof. Włodzimierz Bernacki zaprasza w środę 30 września o godz. 17.00 do restauracji "Cold" (obok Plant) ul. Storynka 5 na IV spotkanie z cyklu "Polityczna herbatka z Posłem".

Warto skorzystać z możliwości osobistego spotkania z posłem i uzyskania aktualnych informacji z posiedzeń i kuluarów parlamentu. Będzie też możliwość zadawania pytań.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

koral

2015-09-26 09:01:04
A co na to bocheńscy Kandydaci Panowie Kosturkiewicz i Mroczek .Później będzie lament, że znowu się nie udało . Należy działać a nie puszczać obcych na swój teren i pozwalać im się produkować .Co ten Pan z Proszowic zrobił dla Bochni znaczącego poza udziałami w okolicznościowych imprezach ?
z powiatu

2015-09-26 13:26:52
Mroczek się nie nadaje. Nie ma wykształcenia, wiedzy, charyzmy. Znajomości wyniosły go na stanowisko, które go przerasta. Nawet ludzie z PiSu tak mówią. Węgrzyn go nie szanuje. Mroczek jest tylko kwiatkiem do PSLowskiego kożucha. Kosturkiewicz ma swoje wady, ale jest świetnie wykształcony, ma swoje zdanie, zawsze zabiera głos i PiS nie musi się za niego wstydzić.
do

2015-09-26 14:04:14
Kilka faktów, o których zapominasz, bądź jesteś ignorantem? - po pierwsze koalicję w powiecie wskazali wyborcy, czyli decydenci, - po drugie, ilość ukończonych klas wcale nie świadczy o klasie człowieka, - po trzecie, jeżeli ktokolwiek chce, aby powiat miał skutecznego posła, to powinien postawić na człowieka skutecznego, znającego prawo, znającego doskonale zasady samorządów wszystkich szczebli oraz posiadać elementarną wiedzę na temat funkcjonowania UE, po czwarte, już dawno społeczność powiatu zatraciła zbiorową mądrość wyborczą, czego efektem jest notoryczny brak przedstawicieli powiatu w parlamencie, a nawet w samorządzie wojewódzkim. Kończąc, śmiem twierdzić, że jedynym kandydatem na listach, który wiedzą i kompetencjami przerasta zdecydowanie wszystkich pozostałych jest Węgrzyn - choć osobiście nie jest moim pupilem, ale chłodna ocena dorobku i możliwości wskazuje na ten wybór. Jeżeli przedstawisz mi argumenty, które będą wskazywały, że jakiś inny kandydat ma większy bagaż doświadczeń i zrobił więcej dla Bochni i powiatu, to stawiam flaszkę?
ricky

2015-09-26 20:42:43
mówmy o faktach, nie pobożnych życzeniach. Węgrzyn z 3 miejsca listy PSL, które w ogóle nie wiadomo, czy wejdzie do sejmu, nie ma żadnych szans. W takiej sytuacji pozostaje tylko Kosturkiewicz - i to jest dobra kandydatura
do

2015-09-26 21:41:43
Kosturkiewicza ogra Bernacki, pytanie dlaczego? Odpowiedź - choćby dlatego, że wyborcy (głównie z PiS) głosują nie na ludzi, lecz szyld partyjny i nie bawią się w wyszukiwanie na liście nazwisk. Stawiają "krzyżyk" przy pierwszym z brzegu. Powiat (ponad 100 tyś. mieszkańców, uprawnionych (nie jestem pewien - ok. 60 tyś.), tak więc gdyby wszyscy...., ale to jest strategia obca dla mieszkańców tego powiatu? - szkoda! Sąsiedzi robią to lepiej już od dawna i mają powody do żartów? A my, jak się okaże znowu wybierzemy posła dla kogoś? - oby tak nie było!!!
herbatka przeczyszczajaca, ha,ha,ha

2015-09-26 23:56:54
okazuje się, że największym wrogiem kandydata na posła jest ... jego partyjny kolega z tej samej listy !!!!!! euroczesak wykombinował znowu tak, że nikt z bochni nie wejdzie, bo głosy rozbiją się między mroczka i kosturkiewicza !!!!!!!! inne podobnej wielkości miasta mają po 1 kandydacie, tylko tarnów ma więcej ale tam jest 4 razy więcej ludzi.
Kosturkiewicz z PISu ?

2015-09-27 00:07:16
Czytałem 3 lata temu, że pan Kosturkiewicz został wykluczony z PIS. Czy teraz znalazł się na liście jako przedstawiciel innego ugrupowania prawicowego czy jako syn marnotrawny PIS ? Może ktoś mi wyjaśni.
Detektyw

2015-09-27 09:22:08
Podobno na wstawienie Kosturkiewicza Bogdana na listę PiS miał wpływ niejaki Szumański Bogdan, którego Prawica Rzeczpospolitej ma podobno z PiSem umowę dającą wpływ na obsadę jednego miejsca na liście. Tak, to ten sam Bogdan, kolega Pająka Jacka.
bochniak

2015-09-27 11:24:40
Głosując na PiS drodzy Bochniacy popełnicie błąd. Efekty degradacji polskiej gospodarki nadejdą więc niebawem. Przecie opcja PiS, zawistna organizacja chce tylko za wszelką cenę władzy , a zero przygotowania i mądrych ludzi.
do detektywa

2015-09-27 11:52:18
Czyżby to nasz niezawodny przyjaciel - były wójt Gminy Bochnia znów szkaluje pana Pająka, pana Kosturkiewicza i pana Szumańskiego? Pewnie tak, bo któż inny ma w tym swój żywotny interes. Progi panie, pan Pająk nie ma nic wspólnego z działaczami PiS i ich przystawkami, gdyż znajdują się po przeciwnych stronach barykady. Uważam jednak, że pan Kosturkiewicz jest najlepszym kandydatem PiS - świetnie wykształcony, pracownik naukowy, doświadczony samorządowiec, samodzielny i rozsądny. A kim przy nim jest pan Mroczek? Nieporadny, niewykształcony, będący cieniem i wiernym sługą pana Węgrzyna. Czy ktoś słyszał, aby pan Mroczek wypowiedział się samodzielnie na sesjach rady powiatu? Nie, chyba, że przeczyta to, co mu pan Węgrzyn na kartce napisze. Pan Mroczek to wstyd dla PiSu i dla powiatu!!
do detektywa

2015-09-27 11:53:03
Czyżby to nasz niezawodny przyjaciel - były wójt Gminy Bochnia znów szkaluje pana Pająka, pana Kosturkiewicza i pana Szumańskiego? Pewnie tak, bo któż inny ma w tym swój żywotny interes. Drogi panie, pan Pająk nie ma nic wspólnego z działaczami PiS i ich przystawkami, gdyż znajdują się po przeciwnych stronach barykady. Uważam jednak, że pan Kosturkiewicz jest najlepszym kandydatem PiS - świetnie wykształcony, pracownik naukowy, doświadczony samorządowiec, samodzielny i rozsądny. A kim przy nim jest pan Mroczek? Nieporadny, niewykształcony, będący cieniem i wiernym sługą pana Węgrzyna. Czy ktoś słyszał, aby pan Mroczek wypowiedział się samodzielnie na sesjach rady powiatu? Nie, chyba, że przeczyta to, co mu pan Węgrzyn na kartce napisze. Pan Mroczek to wstyd dla PiSu i dla powiatu!!
Do dodetektywa

2015-09-27 23:00:29
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Cała układanka jest już jasna dla wszystkich . Parę lat temu kilku bocheńskich politykierów-cwaniaków wymyśliło bezpieczne rozwiązania ma przetrwanie na stołkach , bez względu na wyniki wyborcze. Burmistrz Kosturkiewicz z PiS mianował wiceburmistrzem niekompetentnego ale mocno upartyjnionego Szumanskiego ( wtedy LPR, wcześniej KPN, potem Korwin a teraz PR) licząc ze kiedyś sytuacja sie odwróci i to Szumanski mu pomoże . Jezeli jest prawdą co piszesz , ze Szumanski wytypował Kosturkiewicza na koalicyjne miejsce przeznaczone dla PR (Marka Jurka) na listach PIS to wszystko się potwierdza !!!!!! Ale za to starosta Pajak z PO wziął sobie na zastępcę Całkę z PIS aby dzięki PiS-owi mieć większość w Radzie . Nie przewidział, że pisowcy za flirt z Ziobrą wyrzucą Całkę z PiS -u. Czyli gdy PIS przejmie w Polsce rządy po wyborach to bedzie Pająk POsprzątany !!!!!! Na razie platfus Pająk załapał się na fuchę w biurze pracy, podległym pod platfusowego marszałka. Drodzy sympatycy PiS i PO !!!!!! Nie dajcie się wymanewrować swoim lokalnym liderom. Nie głosujcie na dwuznacznego Kosturkiewicza ani "pisującego wybiórczo" Pająka. Tylko Kukiz moze rozwalić ten system wzajemnej adoracji PiS i PO !!!!
DO DETEKTYWA

2015-09-27 23:14:38
MASZ RACJĘ ! JEST UMOWA PRAWICY, KTORA NA LISTACH PIS DAJE MIEJSCA GOWINOWCOM, ZIOBRYSTOM I JURKOWCOM. ALE ONI POWINNI POINFORMOWAĆ SWOICH WYBORCÓW KOGO FAKTYCZNIE REPREZENTUJĄ. INFORMACJA DODATKOWA - TYM RAZEM KORWINOWCÓW NIE PRZYJĘLI NA LISTY PIS WIEC KORWIN IDZIE ODDZIELNIE.
xxx

2015-09-28 11:50:09
A to Wy nie wiecie że PiS PO to jedno zło i cała ta reszta SLD i PSL
do dedektywa (dot. p. Pająka)

2015-09-28 21:22:48
Ja głosuję na Jacka Pająka bo to bardzo mądry facet, erudyta, intelektualista a przy tym skuteczny lider. Węgrzyn nie zrobił i nie zrobi nawet połowy z tego, co zrobił Pająk dla Powiatu Bocheńskiego. Takich ludzi potrzeba Małopolsce. Pająk osiągnął wszystko swoją pracą i talentem. Nie wdrapał się na stanowisko na plecach rodziców, jak np. pan Całka. Sam sobie na wszystko zapracował, od zera. Ja mam duży szacun dla tego gościa i mój głos ma pewny.
do

2015-09-28 22:28:14
koleś! - chyba ci się Pająki pomyliły, bo ten, którego promujesz to cienias jako człowiek, zarządca, polityk(choć podobno politolog?),a jak wszyscy pamiętamy, Dyzma też miał gadane.
Pająk pająkowi nie równy

2015-09-29 09:35:27
Uwaga , proszę nie mylić zwykłego, pracowitego pajączka trawiastego z okolic Drwini , ktorego ludzie lubią i szanują (teraz robi babie lato ) , z podłą i podstępną tarantulą , niszczącą wszystkich , ktorzy staną na jej drodze . Czy ktoś moze wie gdzie ostatnio widziano tego niebezpiecznego osobnika
Dokładniej

2015-09-30 08:52:26
Kosturkiewicza na liście PiS umieścił Marek Jurek a nie Szumański Bogdan - to po pierwsze. Po drugie Kosturkiewicz ma wiedzę, ma doświadczenie i charyzmę, ale bez przerwy szuka dziury w całym i jego mania wyższości jest wręcz porażająca i ludzie tego nie lubią. Pycha, buta i kłamstwa mają krótkie nogi. Skończy się na tym, że znowu Bochnia zostanie bez posła, bo Pająk i Węgrzyn mają słabiutkie szanse a Mroczek tylko odbierze Kosturkiewiczowi głosy. Trudno...
REKLAMA