Sport/Turystyka

czwartek 04 maja 2017 10:21:17

Wysoka wygrana młodzików MOSiR Bochnia z Radłowem!Wysoka wygrana młodzików MOSiR Bochnia z Radłowem!

We wtorek 25 kwietnia  zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Bochni rozegrali awansem (z 28.04.2017 r.)  wyjazdowy mecz w ramach tarnowskiej I okręgowej ligi piłki nożnej młodzików z Radłovią Radłowem. Bochnianie wygrali różnicą aż siedmiu bramek!

 

LUKS Radłovia Radłów & MOSiR Bochnia 2:9 (1:3)

Bramki dla naszego klubu zdobyli: Kacper Pawlik 3, Filip Budyn 3, Kacper Więsek 2, Franciszek Wnęk 1.

MOSiR reprezentowali również: Szymon Cierniak (bramkarz), Tomasz Popiołek, Dawid Skrzypek,  Bartosz Palej, Filip Budzyn, Maksymilian Rachwał,  Wiktor Zaleński, Michał Wilk (kapitan) oraz Oksar Mroczek (bramkarz) i Stanisław Szydłowski.

Było to już czwarte spotkanie w ramach rozpoczętej z końcem marca wiosennej rundy i trzecie wygrane. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu podopieczni trenera Marcina Leśniaka pokonali Tarnovię Tarnów 4:0,  w drugim zremisowali z Unią Tarnów II 3:3, a w trzecim wygrali z niecieczą 1:0. Można więc powiedzieć, że dobra passa trwa i młodzicy są rzeczywiście w dobrej formie.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA