Sport/Turystyka

poniedziałek 15 maja 2017 21:28:16

Sezon w Puszczy rozpoczętySezon w Puszczy rozpoczęty

Pierwszy prawdziwie majowy dzień od razu reaktywował amatorów sportowego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Parking przed wjazdem do Puszczy Niepołomickiej zapełnił się do ostatniego miejsca.

 

Puszcza to wspaniałe miejsce na czynny relaks. Kilometry ścieżek czy to asfaltowych czy leśnych, świeże pachnące powietrze oraz klimat staropolskiego lasu zachęcają do biegu, spacerów, jazdy na rolkach czy rowerze. Jak ktoś celnie powiedział: ”Puszcza daje ukojenie w lecie, ochronę przed wiatrem jesienią, wspaniałe widoki zimą i piękne zapachy wiosną”. Przemieszczając się po puszczy co jakiś czas natkniemy się na staw, jeziorko, polanę czy paśnik dla zwierząt, ukryty gdzieś w gęstwinie.

W zeszłą niedzielę Puszcza Niepołomicka przyciągnęła sporo ludzi. Trudno się dziwić. Pierwszy dzień ciepła i pięknego na wpół słonecznego, niebieskiego nieba tworzył wraz z drzewami i zapachami wiosny niepowtarzalny klimat.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA