Region

piątek 29 czerwca 2012 17:34:23

Żydzi cenzurują działalność tarnowskiej szkołyŻydzi cenzurują działalność tarnowskiej szkoły

Skandalem zakończyła się próba zorganizowania na terenie I LO w Tarnowie spotkania młodzieży tej szkoły z przedstawicielem palestyńskiej diaspory w Polsce.

Dyrektor tarnowskiej „Jedynki” Małgorzata Wrześniowska, realizując program „Pod jednym niebem” zaprosiła pod koniec roku szkolnego do Tarnowa Omara Parisa, Palestyńczyka z polskim obywatelstwem, prezesa Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Palestyńczyków Polskich. Wraz z drugim zaproszonym gościem – redaktorem naczelnym polskiej edycji „Le Monde Diplomatique” mieli dyskutować na temat konfliktu bliskowschodniego. Takie panele dyskusyjne były już wcześniej przeprowadzane w szkole z udziałem przedstawicieli Izraela.

Tym razem do spotkania nie doszło, gdyż przed jego planowaną datą do szkoły zadzwoniono z ambasady Izraela w Polsce (dyrektorka twierdzi, że dzwonił sam ambasador Zvi Rav-Ner). W rozmowie telefonicznej domagano się odwołania spotkania, a sama dyrektorka dodaje, że przy okazji zarzucono jej też antysemityzm.

Zszokowana dyrektor odwołała spotkanie, które być może dojdzie do skutku, ale dopiero po wakacjach i już nie na terenie szkoły.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

fiona34

2012-06-29 18:06:32
Taka jest smutna prawda - żydki pierwsi krzyczą "łapac złodzieja", a sami mają sporo na sumieniu. Tragiczne jest tylko to, że szarogęszą się w nieswoim kraju. A Polacy im na to pozwalają, z tuskowatym na czele
gdyby było odwrotnie...

2012-06-30 10:43:02
Gdyby liceum w Tel-awiwie zaprosiło do dyskusji jakiegoś współczesnego syjonistę nieprzychylnego Polsce i Polakom (a takich syjonistów jest ogromna większość) i gdyby ktoś z naszej ambasady w Izraelu zadzwonił do organizatorów żeby odwołali tę imprezę bo mogą tam być wygłaszane antypolskie opinie to na drugi dzień w Gazecie Wyborczej i we wszystkich największych światowych dziennikach napisaliby że Polacy to najwięksi antysemici więc nic dziwnego że obozy koncentracyjne Auschwitz, Treblinka, Bełżec wybudowano w Polsce. Aha, oczywiście już nie napisaliby że te obozy wybudowali NIEMCY aby mordować Żydów. Być może w dłuższych artykułach dopisaliby, że ludzi w koncentracionlagers mordowali bliżej nieokreśleni faszyści, zwani z angielska nazistami. !!!!!!!! Mam pomysł aby wywołać konsternację tamtej strony . Proponuję przeprowadzić w liceum w Tarnowie debatę pt. Analiza przynależności narodowej głównych oprawców okresu stalinowskiego w Polsce - i dlaczego była to dominująca grupa narodowa w Polsce.
A ja...

2012-06-30 13:39:58
...proponuję przeprowadzić w liceum w Tarnowie debatę pt. Analiza przynależności narodowej obecnego rządu w Polsce - ale to tak tylko dla zaspokojenia ciekawości, bo on nic złego nie robi.......
Angor

2012-06-30 14:58:21
Każdy kto wie co Żydzi wyprawiają w Palestynie to nie zawaha się porównać tej działalności do zbrodniczej. I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno Żydzi sami cierpieli z powodu prześladowań, kiedy Niemcy ich bezlitośnie mordowali.
Ongi

2012-06-30 15:17:37
Kto jest odpowiedzialny za tragedię WTC w Nowym Yorku 11 września 2001? Oczywiście Al-kaida. Ale czy na pewno do końca? Czy do mediów w Polsce przedostała się informacja o zeznaniach jakie złożyli aresztowani członkowie grupy dotyczące motywacji ich działań? Ja nie słyszałem. A są one takie, że była to zemsta na USA za pomaganie Izraelitom w dyskryminacji i zabijaniu Palestyńczyków. A dlaczego USA tak hojnie udziela pomocy Izraelowi? Bo lobby żydowskie w USA działa tak skutecznie, że owinęło sobie ten cały Kongres wokół paluszka i kręci tymi naiwnymi amerykanami jak małymi dziećmi. Każdy się boi oczywiście cokolwiek skrytykować bo amerykańskie srule zraz podniosą wrzawę o antysemityzm. Dokładnie taka sama technika jak w Tarnowie. Ale nie ma już naiwniaków i każdy już wie, że antysemityzm jest teraz używany do celów politycznych i z prawdziwym antysemityzmem nie ma nic wspólnego. Używany po ty by zastraszać i oczerniać ludzi o takie poglądy jak w rzeczywistości żadnymi antysemitami nie są. Chcą tylko słusznie skrytykować Izrael za to co wyprawia w Palestynie. A dzieją się tam rzeczy okropne. Więcej gości z Palestyny w Polsce i więcej debat.
AX

2012-07-01 00:16:43
Michnik na drzewo prostować banany! Wiemy lepiej kto tu jest człowiekiem honoru bez twojego psełdomądrzenia się.
uznać państwo palestyńskie !!!!

2012-07-01 09:49:27
międzynarodowa wspólnota zajmuje się rzekomą dyskryminacją romów(cyganów), homoseksualistów(czyli pedałów i lesbijek) a nie potrafi skutecznie wymóc na państwie izraelskim aby pozwoliło na utworzenie państwa palestyńskiego na terenach okupowanych przez izrael od 40 lat !!!!!!!!!!!!! zamiast tego ta sama wspólnota (onz, rada bezpieczeństwa, unia europejska, nato, g-8 i jeszcze innne zasr...e organizacje pozwoliły aby żydzi wybudowali palestyńczykom getto pod jerozolimą , oddzielone nie parkanem drewnianym (jak to żydom zrobili niemcy w warszawie, łodzi, krakowie, lwowie, bochni, tarnowie i wielu innych miastach w polsce) lecz murem betonowym 2 razy wyższym od muru berlińskiego . biorą przykład z mistrzów ???? zamiast arabskich wrogów gazować zastanawiają się czy by nie zrzucić na nich takiej małej atomowej - prewencyjnie oczywiście !!!!!!!!!dobrze że w ub.tygodniu putin pojechał do izraela aby wybić im to z głowy !!!!
judeopolonia

2012-07-01 12:09:00
Czytam i przecieram oczy z niedowierzqania.Właściwie nie powinienem być zdziwiony.Polskę po 1989 roku znowu okupuje żydostwo.Dlatego żaden z 21 solidarnościowych postulatów nie został zrealizowany. Jakim cudem infotmacja o takim spotkaniu dotarła do ambasady Izraela.To daje do myślenia na jaką skalę Polska jest infiltrowana agentyuralnie .Który "polski" ambasador za granicą tak pilnuje spraw polskich ? Gratuluję pani dyrektor próby obiektywnego przedstawienia problemu Palestyńczykow,któty wbrew pozorom , wpływa na cały świat.Chciałbym aby to spotkanie odbyło się właśnie w szkole i nie z nową ,nie daj Boże ,dyrektor.Powinno być otwarte dla wszystkich. P.S. To jest wystarczający sygnał ,by przyglądać się uważnie ludziom rządzącym naszym krajem.Bez zmiany Ordynacji Wyborczej na miększościową nie zapanuje w Polsce demokracja.
zuza

2012-07-01 20:14:40
to taka egzemplifikacja dla wszystkich tych, którzy natrząsają się ze "spiskowej teorii dziejów", na czele z naczelnym GW rzecz jasna
extrema

2012-07-01 20:33:06
To jest STRASZNE. Dyrektorka liceum,osoba wykształcona,myśląca,ulega presji telefonicznej jakiegoś ambasadora i odwołuje spotkanie z POLSKIM OBYWATELEM pochodzenia palestyńskiego.Tupet tego izraelczyka to jedno, ale strach? głupota? p.Dyrektor też daje do myślenia. Wychodzi na to,że szkołą powinna kierować osoba bardziej zdecydowana,która nie ulegnie presji kogokolwiek,a więc: ambasadora Ukrainy przy omawianiu ludobójsta na Wołyniu i jeszcze paru innych ambasadorów. I dlatego też jest SMUTNE.
Żydzi chcą od nas wyłudzic pieniądze

2012-07-02 01:14:13
Żydzi sobie wymyślili, że majątek po Żydach których wymordowali Niemcy podczas II wojny należy do nich i powinniśmy zwrócić jakimś żydowskim organizacjom jego równowartość lub oddać co zostało. No dobrze ale co wówczas jak nie ma już ani jednego spadkobiercy? Zgodnie z polskim prawem majątek takiego Żyda, który było obywatelem polskim, przepada na skarb państwa. Ale Żydzi nic sobie z polskiego prawa nie robią. Każą oddać i koniec. Wyliczyli tego 64 mld dolarów. A, że mają trudności by ściągnąć od nas takie sumy to napuszczają takich marabutów jak Gross, wypisujących takie brednie jak Złote Żniwa i robiących z nas w świecie morderców i hieny cmentarne. Ale skoro Żydzi nie mają prawa od nas tych pieniędzy się domagać - to nadzwyczajnie w świecie chcą je od nas wyłudzić i to szantażem. Co za bezczelne typy. Wara im od Polski i niech spadają do Izraela. Naiwniaków niech sobie szukają gdzie indziej.
Do polskich władz

2012-07-02 16:11:09
Wyjątkowo bezczelny i arogancki ten ambasador - ja bym mu wręczył Persona non grata i wydalił z Polski.
Endru

2012-07-02 16:20:25
Nie do wiary - to jednak wbrew gazecie koszernej - spiskowe teorie dziejów jednak się potwierdzają! Ajajajajajaj
Kapelino

2012-07-02 20:46:17
Przepraszam. Czy Polska ma jakieś władze?
do Kaprlino

2012-07-02 22:18:29
Ma.Przechrzty żydowskie i agentów Mossadu.
Ambroży

2012-07-02 22:40:54
Niektórzy dochodzą do wniosku - nie wiem czy słusznego, że Agora I środowisko Gazety wyborczej to żydowska agentura wpływu w Polsce.
Polecam

2012-07-04 00:51:14
Dużo się wam wyjaśni kim obecnie są mieszkańcy Izraela: 1. Przedsiębiorstwo Holokaust - Norman G. Finkelstein 2. Wielka Hucpa o pozorowaniu antysemityzmu i fałszowaniu historii - Norman G. Finkelstein 3. Lobby Izraelskie w USA - John J. Mearsheimer, Stephen M. Walt 4. Studia nas żydofilią - Sanisław Michalkiewicz 5. Kościół, Żydzi, Polska-ks. prof. Waldemar Chrostowski
Mordechaj Vanunu

2012-07-04 12:16:00
Tylko trzeba chcieć te książki czytać !!! A tymczasem Kraków oblepiony plakatami o "festiwalu" jakiejś tam kultury żydowskiej.Telewizja bębni to samo,że będzie transmisja i retransmisja.Na to wszystko są pieniądze.Młodzi Polacy mają tam skakać jak błazny w rytm kociej muzyki.
Jerema

2012-07-04 12:52:20
Też się nad tym zastanawiam. Żydów w Krakowie tyle co kot napłakał ale festiwal żydowski jak w centrum Jerozolimy. To jakaś aberracja umysłowa. Kto daje kasę na takie rzeczy? Pewnie Kulczyk :)
do poprzedników

2012-07-05 10:50:00
poczytajcie sobiego świeżego newsa, kto sponsoruje budowę Muzeum Historii Żydów Polskich. Bardzo pouczająca lektura. Polskie muzea klepią biedę, a to będzie opływać w luksusy za żydowskie pieniądze z USA
buba

2012-07-05 13:47:13
Nie za żydowskie tylko nasze bo finansuje to nasz rząd i Ministerstwo Kultury.Tak podała TVP.
Polak

2012-07-06 20:26:09
żydowska bezczelnosc przekracza wszelkie granice.To już naprawdę jest Judeopolonia.Jeszcze trochę, a będziemy nosic na ubraniach literę"P"
to właśnie będzie tolerancja

2012-07-06 21:16:59
Nic dodać,nic ująć.
http://www.puremotionsports.com/uk/chanel-bags/

2013-06-22 04:54:18
Czasbocheński.pl - serwis wiadomości, wydarzenia Bochnia |miasto, powiat, region cccokq
http://www.puremotionsports.com/uk/chanel-bags/

2013-06-22 23:58:39
Czasbocheński.pl - serwis wiadomości, wydarzenia Bochnia |miasto, powiat, region qxxlyayseu
Laurene

2013-10-21 20:08:13
Ray

2013-10-21 21:15:13
http://pandoraireland.liondanx.com/

2013-10-28 15:57:40
I'm not obbying fo the Tijana Tonado (aka Hands of Paste), bt come on These sheepskin boots have been named as favoite footwea somekeywod by Opah Winfey twice She pais a he favoite pink piece of fashion with pefecty matching bight pink accessoies, ike a hot pink qited bag fo exampe Since it's conception, the Pandora Charms shoe has been podced into a vaiety of designs, co
REKLAMA