Region

sobota 06 maja 2017 15:19:53

W Wieliczce przeciwko podatkowi dochodowemuW Wieliczce przeciwko podatkowi dochodowemu

W Wieliczce odbyła się konferencja prasowa, podcyas której działacze Partii Wolność prezentowali swoje argumenty. Jako pierwszy wypowiedział się Kamil Jastrzębski: "Podatek dochodowy można rozpatrzyć w trzech aspektach- ekonomicznym, moralnym oraz technicznym. W żadnym z nich nie znajdziemy uzasadnienia dla jego podtrzymywania.

 

Jest to podatek po pierwsze nieskuteczny i szkodliwy dla wszystkich obywateli, po drugie- niemoralny oraz zniechęcający do pracy, po trzecie- skompilowany w obsłudze. Warto też dodać, że właśnie on jest jednym z głównych powodów bezrobocia. Co ciekawe, można go w dość łatwy sposób zlikwidować, gdyż akurat w tej kwestii Unia Europejska zostawia nam względną autonomię decyzyjną. Gdyby była taka wola ze strony rządu lub nawet opozycji- dałoby się to zrobić. Niestety takowej woli nie ma i na 99% dalej nie będzie, dlatego w przyszłych wyborach będziemy jedyną ogólnopolską partią, w której programie znajdzie się likwidacja podatku dochodowego". Następnie Karol Pęczek dodał- "Statystyki nie kłamią- aż 80% czasu pracy urzędników zajmuje obsługa tego podatku. Z kolei 20 milinów złotych tracimy na samych przesyłkach."

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA