Region

niedziela 09 lutego 2014 12:07:45

(Post)komuniści i lewacy ujawnili listy do europarlamentu(Post)komuniści i lewacy ujawnili listy do europarlamentu

W sobotę 8 lutego koalicja SLD-UP oraz Europa Plus Twój Ruch ogłosiły listy swoich kandydatów na europarlamentarzystów w zapowiedzianych na 25 maja wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W wyborach tych województwo małopolskie wraz ze świętokrzyskim tworzą jeden okręg wyborczy. Partia Leszka Millera jako „jedynkę” ogłosiła w nim dotychczasową europosłankę, Joannę Senyszyn, słynącą ze skrajnych postaw antykościelnych i antyprawicowych.

Wiele cytatów z jej publicznych wystąpień czy przedruków z bloga lub artykułów prasowych (publikowała bądź nadal to robi w „Faktach i Mitach” czy „Nie”) wywołuje konsternację nie tylko po prawej stronie sceny wyborczej, ale i pośród ogółu Polaków, jak np. parafraza słów papieża Jana Pawła II: „Kochani! Ta parada ma szansę odmienić oblicze ziemi, tej ziemi!” – odnosząca się do tzw. Parady Równości.

Wrogiem nr 1 Senyszyn pozostaje Kościół, o czym można przekonać się, czytając jej bloga: „Wciąż wychodzą na jaw fakty kładące się smugą cienia na polskim pontyfikacie. Według wielu, do świętości Jana Pawła II nie bardzo pasuje tolerowanie i zalecanie ukrywania pedofilii duchownych, jawna przychylność dla zbrodniczego reżimu Pinocheta czy potępienie usuwania ciąży przez zgwałcone ofiary wojny bałkańskiej. Wręcz się z nią kłóci ortodoksyjny zakaz stosowania prezerwatyw, także przez nosicieli wirusa HIV, co przyczyniło się do rozpowszechnienia epidemii AIDS i śmierci tysięcy ludzi. (…) Miłość Jana Pawła II wydaje się mocno toksyczna. Papieska zaś chęć dostosowania świata do Rzymu spowodowała więcej osobistych nieszczęść niż przyniosła korzyści. Tysiącom ludzi wręcz zrujnowała życie”.

Chłoszcząc Kościół z lubością pastwi się jednocześnie nad prawicą „A mogło być tak pięknie. Zabrakło ongiś jednego, małego plemniczka. Gdyby w swoim czasie pani Jadwiga z Jasiewiczów Kaczyńska powiła była trojaczki, nie byłoby problemu. Metropolitą warszawskim zostałby Trzeci Brat” – to jej komentarz do rezygnacji abp. Wielgusa z funkcji metropolity warszawskiego.

Potrafi też pogardliwie odnosić się do tych, którzy za wolną Polskę zapłacili cenę największą: „Uważam, że miałam akurat całkowicie odmienne pojęcie, niż ci tzw. Żołnierze - jak ich nazywam - słusznie Wyklęci, z których ostatni jeszcze został tam zabity w 63 roku, bo biedak nie wiedział, że się wojna skończyła” – tak z kolei przemawiała niedawno w jednym programie telewizyjnym, na spotkaniu z młodzieżą(!)

Z kolei lokujące się jeszcze bardziej na lewo od koalicji SLD-UP polityczne „dziecko” Janusza Palikota i Aleksandra Kwaśniewskiego, czyli Europa Plus Twój Ruch na pierwszym miejscu swej małopolsko-świętokrzyskiej listy proponuje Jana Hartmana, bardziej znanego jako filozofa i bioetyka, kierownika Zakładu Filozofii i Bioetyki Collegium Medicum UJ, a mniej - jako wiceprzewodniczącego sekcji polskiej Żydowskiego Stowarzyszenia B'nai B'rith (Loża Polin).

Hartman słynie ze swej namiętnej „miłości” np. do o. Tadeusza Rydzyka. Gdy ten ostatni ogłosił, że w budowanej w Toruniu świątyni - wotum wdzięczności za Jana Pawła II - znajdzie się kaplica, którą dyrektor Radia Maryja chce złożyć hołd Polakom ratującym Żydów w czasie II wojny światowej, etyk z Krakowa skomentował to na swoim blogu w następujący sposób: „Wiemy dobrze, po co ci owa 'kaplica pamięci'. Co chcesz powiedzieć i osiągnąć, za nic mając uczucia tych wszystkich Sprawiedliwych, którzy w grobach się przewracają widząc, jak sobie gębę nimi wycierasz. Otóż tym, co chcesz tu ugrać, jest utwierdzenie jednego z najwstrętniejszych i najbardziej załganych antysemickich dyskursów. Brzmi on tak: my, Polacy-katolicy, z narażeniem życia was ratowaliśmy, zrobiliśmy dla was wszystko, co możliwe, a wy - żydowscy niewdzięcznicy - zamiast okazywać nam wdzięczność, gryziecie nas po kostkach, gadacie o jakichś rzekomych pogromach i pomawiacie o antysemityzm! Do tego ma służyć ‘kaplica pamięci".

Jak na filozofa i etyka przystało Hartman pokazuje nam, co dobre a co złe. Oto fragment jego wpisu na twitterze sprzed ponad roku: „1/3 PL chce głosować na PiS! Głupi Polak po szkodzie a po prawdzie i przed szkodą głupi. Tusku, k.. a, zrób coś! Obiecaj ludziom lody albo co..”

25 maja Polacy wybiorą 51 europosłów, z tego 7 w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Berdet

2014-02-09 12:27:34
Hartman to przecież Żyd. Po co Polacy mieliby głosować na Żyda jako ich reprezentanta do UE? On chyba na głowę upadł. Poza tym z jego wypowiedzi wynika, że to zwykły niewychowany cham. Polacy zagłosujcie na swoich a pan Hartman nich ze swoim prostackim wychowaniem jak najszybciej wyjedzie do swojej ojczyzny. Tutaj najwyraźniej mu źle.
Anna

2014-02-09 12:35:46
Kulturowo obcy mi ludzie. Fachowcy od bełtania ludziom w głowach.
Patryk

2014-02-09 13:04:14
To zwykłe kanalie, walczący z Polakami, naszą kulturą i religią. Dzieci duchowe i umysłowe Urbana, Marksa, Lenina, Ubeków i wszelkich komunistycznych szumowin. Teraz chcą nam organizować życie i dyktować światopogląd. Skończy się na tym, że trzeba będzie ich pogonić batem.
Jędrek

2014-02-09 13:19:08
A czy przypadkiem starosta z PO z panią dyrektor II LO nie gościli ostatnio w Bochni czarnej damy o charakterystycznym głosie? I co mamy o tym sądzić my bochnianie przywiązani do długowiecznej tradycji i wartości? Dlaczego władze i instytucje publiczne w naszym mieście (szkoły!!!) promują ludzi, którzy w tak ostentacyjny sposób atakują podstawy naszej tożsamości? Dlaczego nie powiemy stop, tylko damy się kolejny raz uwieść przebranym w kryształki solne pełowcom? Tak, tak, w najbliższe wybory szykowana jest w Bochni podobno wielka ściema i mistyfikacja!
Co na to Gienek?

2014-02-09 13:54:33
Teraz współpraca z PO, a tu na horyzoncie tакие дилеммы!!!
parafianka

2014-02-09 17:06:34
Sądząc z doboru cytatów (a nie znam innych, bo prawdę powiedziawszy zupełnie mnie to indywidua nie obchodzą) to oboje kariery w Bochni z takimi poglądami nie zrobią. Tego Żydka oceniam na góra 100 głosów, senyszynkę na może dwa razy tyle. I to by było na tyle
Patryk

2014-02-09 17:54:15
Ja bym te głosy przełożył na baty. Ten chamski i niewychowany żyd powinien dostać 100 a stara Senyszyn 200 na gołą d... I to na środku rynku. Tak bym zakończył ich tą całą kampanię.
Gurami

2014-02-09 17:59:08
Szemrane i podejrzane towarzystwo z ciemnymi interesami. A ich mentalność to jakaś przedpotowa kpina. Stare, zgrzybiałe potwory.
Janka

2014-02-09 18:30:40
Patryk, za ostatni wpis zostaję Twoją fanką ;)
zyga

2014-02-09 19:07:29
nie szkoda im kasy na kampanię? Przecież i tak tu wszystko wymiecie PiS:)
Srule znów muszą wyjechać

2014-02-09 20:44:28
Stalin po wojnie powierzył pieczę nad tymi Polakami co przeżyli wojnę Żydom. Dlatego w UB i partii był bardzo duża nadreprezentacja Żydów i ludzi pochodzenia żydowskiego, którzy zazwyczaj dla niepoznaki zmieniali nazwiska na polskie. W 68' trochę się nasze partyjniaki na tą żydowską czerń zdenerwowały i wysłali ich do Izraela - słynne: syjoniści do Syjonu. W kraju jeszcze ich zostało trochę i do dziś robią smród. Jest teraz taka trójca srurli jak Urban, Michnik i Harman którzy chcą Polakom prac mózgi i wychowywać ich do tzw. tolerancji do panoszących się coraz bardziej schorowanych pedałów i lezbijek oraz wciskac im miłość do tzw. Unii Europejskiej. No i teraz trzeba tych sruli z kraju wywalić bo robią tu dużo szkody i fermentu.
...

2014-02-09 20:56:57
Szkoda, że L. Kaczyński jak był prezydentem stolicy wywalał publiczny grosz na jakieś żydowskie muzea w Warszawie. Poszło na to 40 mln. zł warszawskiego podatnika. Po co to komu? Holokaust już był. Za to należy Żydom współczuć ale nie będzie zgody na obrażanie katolików oraz prostactwa, prymitywizm i zwykłe chamstwo niejakiego Harmana czy Michnika (Szechtera). A Senyszyn to już jakiś stetyrczały chochoł. Na wiosnę powinna zagrać role marzanny.
Dolegliwości Senyszyn

2014-02-09 21:00:45
Proszę nie mieć pretensji do posłanki Senyszyn, że tak się zachowuje i mówi od rzeczy. Trochę tolerancji. Kobiety przy menopauzie mogą mieć takie objawy. A jej się wydaje, że ciągle jest piękna. No cóż, natura nie lituje się nad nikim. Współczujmy.
UJ się zdegradował

2014-02-09 21:09:03
I to to pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim???!! Nie bardzo mi się chce w to wierzyć. To jest upadek tego uniwersytetu. Teraz na poważnie się zastanawiam czy wysłać tam dziecko na studia.
mosiek

2014-02-09 21:11:29
Zaciekawił mnie ten wątek żydowski, wygooglalem więc sobie "B'nai B'rith" i patrzcie, co znalazłem: założona w Polsce w 1924 r. i rozwiązana już w 1938 przez prezydenta RP jako organizacja masońska (żydki się zarzekały, że oni wcale nie masony). Reaktywowana z powrotem 9 IX 2007 r. (dziwnym trafem w roku, kiedy PO doszła do władzy). Tego samego dnia ambasada amerykańska w Warszawie wydała zdumiewający komunikat: „9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam”. No to chyba z grubsza wiadomo, po co nam chcą wżenić tego potomka rabina Izaaka Kramsztyka?
Rewindykacje

2014-02-09 21:56:07
Kwestia rewindykacji jakie Polska miałaby wypłacić Żydom za utracone mienie w Polsce jest już powszechnie znana. Przebiegli Izraelici doszli do wniosku, że mogą sporo zarobić na Holokauście swych przodków wymordowanych przez Niemców. Postanowili wyłudzić od Polaków pieniądze równowarte mienia jakie stracili tu Żydzi którzy zginęli z rąk Niemców. Nie obchodzi ich fakt, że wymordowani Żydzi byli polskimi obywatelami i jeśli ich majątek nie ma spadkobiercy to przechodzi na skarb państwa. Oni chcą za to ekwiwalent który obliczyli na 64 mld dolarów. Teraz organizacje żydowskie najzwyklej w świecie nas szantażują. Jak nie damy to będą nami poniewierać i stąd właśnie się biorą filmy typu Pokłosie czy książki typu Złote Żniwa. Stąd się biorą hasła o polskich obozach. To ich zemsta za to, że do tej pory nie wypłaciliśmy im tej forsy. O dziwo teraz współpracują z Niemcami, którzy chętnie zrzuca z siebie piętno morderców Żydów i okrzykną nimi Polaków. A u nas takie ciemne typy jak Hartman wykłada na UJ (etykę!!!) i razem z Michnikiem plują po Radiu Maryja. Żydzi zawsze byli bezczelni. Ale obecnie miara się już przebiera.
Przeczytajcie

2014-02-09 22:03:48
Linki: http://nczas.com/wiadomosci/polska/michalkiewicz-sa-przeslanki-aby-sadzic-tusk-po-cichu-zwraca-tzw-mienie-zydowskie/ http://www.jerzyrobertnowak.com/artykuly/Pozostale/rachunek_niezaspokojonych_krzywd.htm http://niepoprawni.pl/category/tagi-z-blogow/rewindykacje-zydowskie
$$%%

2014-02-09 22:51:59
Daleko nie szukajcie. Tu, na blogach czb jest tytuł "Kto jest Żydem - dialog..." Warto przeczytać i zrozumieć ich mentalność sprowadzającą się do krótkiego "współczujesz - płać".
Kto jest żydem...

2014-02-09 23:48:21
Tak, ja też polecam ten tekst na blogach. Idealne przedstawienie żydowskiej mentalności. Takie teksty powinno się przerabiać w szkołach by młodzi wiedzieli z kim mają doczynienia.
wujek dobra rada

2014-02-10 17:35:13
cóż pozostaje robić - wyciąć tę hołotę w przedbiegach...
Filozof

2014-02-10 20:50:24
...bardzo nie podoba mi się sposób w jaki przedstawia się profesora Hartmana w tym artykule dziennikarz nawet nie dorasta mu do pięt a tak z ironią i z wyrwanymi z kontekstu słowami manipuluje czytelnikiem......już nie czytam czasu-szkoda czasu...
Bazarowy profesor

2014-02-10 21:54:01
Jaki z niego profesor. Jutro może się okazać, że ten cały tytuł kupił sobie na bazarze albo załatwił mu Mosad. I to może być taki rodzaj profesora. Senyszyn podobnie.
jur

2014-02-10 22:14:25
to wypad - filozofku - na bochnianina czy inne badziewie - tam znajdziesz "pogłębione" teksty, haha
ja

2014-02-11 18:15:43
lewactwo nie masz szans w Polsce. Widzą to coraz wyraźniej, dlatego też coraz bardziej zieją jadem naokoło
do jur i ja

2014-02-12 10:00:53
widzę w was szkołę księdza proboszcza. Pluć na wszystko, wyzywać, gnoić co nie jest przez niego poświęcone. Jakie to "katolickie" i pełne miłości bliźniego. Kto nie z nami ten przeciwko nam, bić tych co nie dają się manipulować proboszczowi, ojciec dyrektor na prezydenta i premiera!!!!
Do szweja powyżej

2014-02-12 10:36:32
Za takie pomówienia można Cię podać do sądu.
Kłamcy i wrogowie Polaków

2014-02-12 10:37:19
Pluć, gnoić, kłamać manipulować, nienawidzić wszystkiego co nie z piekła i nie pachnie komuszym szlamem to jest robota żydów Hartmana, Urbana, Michnika, Grossa a także Senyszyn i całej tej komuszej i żydowskiej bandy cwaniaków, nienawidzących Polski i religii katolickiej.
brzoza

2014-02-12 10:57:38
A teraz wszyscy hurtem do spowiedzi. Ciekawe czy spowiadacie się z tego że wyzywacie i plujecie jadem na innych. Do sądu chętnie pójdę. A Szwej to cie zrobił.
abc

2014-02-12 11:22:06
Po przeczytaniu powyższych komentarze wcale się nie dziwie ze Polacy w świecie maja opinie antysemitów . Jesteście żałośni , własne niepowodzenia i frustracje wylądujecie na nienawiści do Żydów a sami nie dorastacie im do piet . Nie wysilaj się na odpowiedz na mój komentarz ponieważ nie mam zamiaru odwiedzać tej faszystowskiej strony
sasanka

2014-02-12 12:34:29
To nie jest faszystowska strona, ale jeśli się komuś nie podoba, niech jej nie czyta. Słabo wierzę w to, że mocne argumenty, fakty i dowody na antypolską działalność błaznów pokroju Senyszyn i Palikota potrafią przekonać kogoś, kto nie wyniósł patriotyzmu z domu i ze szkoły. Nie ma się co łudzić, że dostrzeże pod płaszczykiem walki Hartmana z Rydzykiem cel nadrzędny, przyświecający (nie wszystkim oczywiście) Żydom od zawsze - katolik to Polak czyli wróg. Tylko na Boga, dlaczego na naszej od co najmniej 1000 lat ziemi?! Nie można przypatrywać się temu obojętnie, i mamy prawo, a nawet obowiązek reagować na każdą antypolską wypowiedź. Tak, jak Żydzi nazywają antysemitami tych, których oni nie lubią (nowa jakość), tak i my powinniśmy działać w ten sam sposób i zacząć rozgłaszać mit o antypolskości na świecie. Bo to jest mit stworzony przez nich samych. Pielęgnują go jak skarb najcenniejszy. Powinniśmy się od nich uczyć i masz rację abc - do pięt im pod tym względem nie dorastamy. Zapamiętaj sobie jeden z drugim: to jest nasz kraj, nasz wiara, nasze dziedzictwo, nasza tradycja. Zawsze mogli się asymilować i tworzyć Polskę piękniejszą, co też wielu czyniło. Ale wara im od uzurpowania sobie prawa rządzenia duszami!
eskelon

2014-02-12 17:24:57
Biedny/a abc – dał/a sobie wmówić, że Polakowi we własnym kraju już niewiele wolno, a najmniej oceniać postępki innych. Bo Polaka można zgnoić, spotwarzyć, zarzucać mu najgorsze rzeczy – bez konsekwencji. Współczesny Polak ma mieć poczucie winy względem innych (m.in. Żydów), ma też mieć zakorzeniony kompleks niższości. Jeżeli zdarzy się jednostka czy jakaś grupa, która jawnie i głośno przeciw temu protestuje - od razu dorabia się jej gębę faszysty i antysemity. Dlaczego nie wolno nam krytykować Żydów – tych łajdaków z UB, którzy mordowali i katowali najlepszych Polaków, tych wszystkich, niepomnych na to, że są tylko gośćmi, zaproszonymi kiedyś przez naszego wielkiego władcę Kazimierza, a odwdzięczają się nam kubłem pomyj (Gross, Michnik), wylewanym na Polskę i Polaków? Niedoczekanie wasze, abc i inni pożyteczni idioci. To nasz kraj i będziemy w nim robić to, co uważamy za stosowne. Wasze ujadanie nie robi na nas żadnego wrażenia.
Antypolonizm

2014-02-13 09:18:23
Chyba największy antypolonizm jest wśród Żydów. Żydzi bowiem nienawidzą katolików. Wręcz chcą ich zniszczyć co widać u Harmana, Urbana czy Michnika. Tych ludzi należy jak najszybciej wydalić z kraju. O antypoloniźmie wśród Żydów należy mówić jak najgłośniej. Oni też podjudzają innych do antypolonizmu i szrzą o Polakach fałszywe opowieści i nienawistne mity. Niech sobie nie myślą, że bedziemy tolerować Żydowski antypolonizm.
do eskelon

2014-02-13 16:26:27
Muszę cię zmartwić, lecz abc ma rację!
eskelon

2014-02-13 17:37:32
Wcale mnie nie martwisz swoją tezą, bo się zwyczajnie z nią nie zgadzam - abc przeszedł/ła pranie mózgu, polegające na wtłoczeniu poczucia winy już za sam fakt bycia Polakiem. Nie mam żadnych kompleksów w stosunku do Żydów, a już na pewno niczego im nie zazdroszczę - bo niby czego? gnębienia Palestyńczyków w porównywalny sposób, z jakim im samym robił to Hitler? - no przesadziłem, jeszcze swych arabskich sąsiadów nie pakują do komór...
skopiowałem ten news pod koniec tamtego roku

2014-02-13 19:51:44
"Szef MSZ Radosław Sikorski opublikował na stronie ministerstwa dokument z którego wynika, że Polska już raz wypłaciła Stanom Zjednoczonym gigantyczne odszkodowania dla ich obywateli żydowskiego pochodzenia. Chodzi o umowę z 1960 roku, która dotyczyła zwrotu przez Polskę mienia żydowskiego utraconego podczas II Wojny Światowej. Polska zapłaciła wtedy Stanom Zjednoczonym ponad 40 mln dolarów, czyli miliard dolarów - biorąc pod uwagę dzisiejsze realia. Według układu PRL z USA, Stany Zjednoczone zrzekły się prawa do reprezentowania swoich obywateli w sprawach powojennych odszkodowań. Wzięły na siebie także obowiązek dystrybucji pieniędzy z Polski wśród pokrzywdzonych mieszkańców". I co wy na to, wszyscy powyżsi polakożercy?
kol

2014-02-13 20:13:11
Zgadza się. A teraz Żydzi chcą drugi raz od nas te pieniądze najzwyklej w świecie wyłudzić szantażując nas. Ciekawe jak Tusk im się kłania. Nawet Kaczyński chodził w jarmułce i rzeczywiście wydał olbrzymie pieniądze na żydowskie muzeum. A Kwaśniewski za kłamstwo Jedwabne powinien iść siedzieć.
Gurami

2014-02-13 20:18:19
John J. Mearsheimer, Stephen M. Walt - Lobby izraelskie w USA - Każdy powinien to przeczytać.
Kuper

2014-02-13 20:33:04
Polska to ciekawy kraj. Żydki mówią, że tu antysemityzm jest. A pokażcie mi drugi taki kraj na świecie gdzie w MSZ po 1989 r. było 3-ch żydowskich ministrów spraw zagranicznych:Geremek, Meller i Rotfeld, Bartoszewski ma chonorowe obywatelstow Izraela a obecny Sikorski ma żonę żydówkę. Nie Żydki nie rządzą w Polsce, wcale nie. Tak nam się tylko wydaje.
Mir

2014-02-13 20:39:34
Co do książek. Jest taka książka "Przedsiębiorstwo holokaust". Mówi o tym jak współcześni Żydzi robią forsę na holokauście. I druga "Wielka hucpa" o tym co Żydzi wyprawiają w Palestynie. To są barbarzyńcy godni niegdysiejszego gestapo.
ad rem

2014-02-13 22:50:38
żeby było śmieszniej "Przedsiębiorstwo Holocaust" napisał prof. Norman Finkelstein, ktoś, kogo sądząc z nazwiska trudno uważać za antysemitę:) No i środowiska żydowskie mają zagwozdkę, jak z tych tarapatów wybrnąć. Ale to ich problem. Nasz to trzymać się w kupie i nie dać polakożercom - obojętnie z której strony świata pochodzą
`bochniak do Jędrek, Patryk i inni złosliwi

2014-02-16 10:34:12
14.02. w Jubilatce odbyło się spotkanie z kandydatami do Europarlamentu z SLD. Obecna była pani prof. Senyszyn, pan Żurawski i inni. Swą obecnością to spotkanie zaszczycili Starosta Pająk i Burmistrz Klawiński - mieli także swoje krótkie wystąpienia. Świetnie prowadził to spotkanie pan Konieczny. Dlaczego media pomijają ten fakt i blokują wcześniejsze komentarze , natomiast złośliwe wpisy są bez cenzury. Łatwo jest opluwać, dyskredytować i poniżać natomiast obiektywny opis takich właśnie spotkań jest wielu nie na rękę - szkoda,ale to ich problem.
frankowski

2014-02-16 10:40:57
skandal żuraw z komunistycznego bloku precz z reymonta ty zdrajco czerwony
Jędrek, Patryk i inni złosliwi do bochniak

2014-02-16 11:26:57
No, jakoś twojego wpisu nie wycięli. Chętnie byśmy się z p. Senyszyn spotkali i zadali kilka niewygodnych pytań, tylko jakoś nikt nie puścił info o tym spotkaniu. Może nie chcieli się spotkać ze zwykłymi ludźmi, a tylko z władzą? Bo to chyba nie jest normalne, żeby spotkania przedwyborcze robić w knajpie?
Jankiel

2014-03-04 16:33:34
Jakie mam szczęście ,że żyję(jeszcze) w kraju katolickim i tak tolerancyjnym dla innych wyznań,zwłaszcza Judaizmu.Kraj w którym nie ma antysemityzmu co jest ciągle podkreślane i co można przeczytać w powyższych wpisach.
REKLAMA