Powiat

piątek 12 kwietnia 2013 18:54:06

Wielka chryja w Łapczycy-wójt uciekł przed mediamiWielka chryja w Łapczycy-wójt uciekł przed mediami

Wójt Jerzy Lysy wraz z wicewójtem Bukowcem oraz sołtysem Łapczycy zamknęli się przed mediami na klucz.


W piatek 12 kwietnia o godzinie 16.00 w świetlicy we wsi Łapczyca miało odbyć się spotkanie rady sołeckiej, z władzami gminy Bochnia, sołtysem Łapczycy oraz przedstawicielem Policji w sprawie tzw. Górnego Gościńca. Droga ta została ostatnio zamknięta dla kierowców przejeżdżających tranzytem, co wzbudziło spore niezadowolenie. Niestety, nasi czytelnicy nie będą mogli się dowiedzieć z pierwszej ręki, co działo się na publicznym spotkaniu. Wójt Jerzy Lysy, wicewójt Stanisław Bukowiec oraz sołtys Łapczycy Jerzy Raczyński uciekli przed mediami do innego pomieszczenia i zamknęli przed nimi drzwi na klucz.

Zamknięcie trasy tzw. Górnego Gościnca dla kierowców przejeżdżających tą drogą tranzytem, aby ominąć do niedawna zatłoczoną trasę nr 4, wzbudziło spore niezadowolenie. W licznych komentarzach, jakie pojawiły się na naszej stronie (czytaj TUTAJ) wielu czytelników wyrażało negatywne opinie.

W spotkaniu na temat przejezdności tej drogi chciał być obecny nasz redakcyjny kolega Paweł Wieciech, który zamierzał przekazać naszym czytelnikom informacje o postanowieniach, jakie zapadną podczas spotkania dotyczącego zamkniętej drogi. Szczególnie jeśli chodzi o opinie przybyłego na spotkanie policjanta.

Z relacji naszego przedstawiciela wynika, że było tam ok. 12 mieszkańców wraz sołtysem, który wchodząc kulturalnie przywitał się ze wszystkimi i spokojnie oczekiwano na przybycie władz gminy. Sytuacja zmieniła się diametralnie po pojawieniu się wójta oraz wicewójta gminy Bochnia. - Po wejściu do sali na twarzy wójta Lysego widać było duże zażenowanie, a nawet formę strachu – mówi nasz kolega, który także czekał na rozpoczęcie spotkania. Wójt wchodząc i witając się nie podał mu nawet ręki.

Jerzy Lysy najwyraźniej przestraszył się obecności mediów podczas zebrania. Spotkanie nie rozpoczęło się. Po chwili dezorientacji i bezcelowego rozglądania się dookoła wójt Lysy zaczął dość bezczelnie wypraszać przedstawiciela naszej redakcji z sali, bardzo nieuprzejmie mówiąc, że nikt go tu nie zapraszał. Dziennikarz odpowiedział, że spotkanie jest otwarte, dotyczy spraw publicznych, temat nie jest objęty tajemnicą państwową i według ustawy o dostępie do informacji publicznej każdy ma prawo w takim spotkaniu uczestniczyć, szczególnie media, które mają nawet taki obowiązek.

Niestety, wójt Lysy zlekceważył czytelników i mieszkańców Łapczycy, którzy chcieliby zapewne przeczytać o czym dyskutowano, co miała do powiedzenia na temat Górnego Gościńca Policja i jakie decyzje zapadły w tej sprawie. Zagroził, że spotkanie nie odbędzie się dopóki nasz kolega nie opuści sali. W chwili, kiedy ponownie spotkał się z odmową wyjścia przedstawiciela redakcji Czasbochenski.pl ze świetlicy, polecił całemu gremium oraz mieszkańcom udać się do innej sali. Mimo protestów niektórych mieszkańców, wójt wraz z wicewójtem Stanisławem Bukowcem oraz sołtysem Jerzym Raczyńskim pośpiesznym krokiem, wyglądającym na formę ucieczki, przemieścili się do sali biblioteki na górze budynku, zabraniając przedstawicielowi naszej redakcji, jedynemu obecnemu na spotakniu bocheńskiemu dziennikarzowi, uczestniczenia w spotkaniu. Drzwi zostały zamknięte od wewnątrz na zamek. W związku z zachowaniem wójta Lysego, wicewójta Bukowca oraz sołtysa Raczyńskiego pytamy: na jakim poziomie kultury jest władza w gminie Bochnia?

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

;)

2013-04-12 19:16:45
świetne;) jakie decyzje taka władza
ale

2013-04-12 19:27:40
Nic nie "świetnie". To kompromitacja gminy. Takiego mamy urzędnika, który boi się publicznie bronić swoich pomysłów. Obciach. Czas na człowieka większego formatu na stołku wójta.
Melex

2013-04-12 19:29:29
Ale obciach w Łapczycy!! Tego to bym się nie spodziewał. To jakaś paranoja. Co to za ludzie tam rządzą?
Do

2013-04-12 19:30:47
Wszystko co robi Gmina i jej organy pomocnicze jest JAWNE.
Łabiok

2013-04-12 19:31:04
A czego tam dziennikarz szukał, jak nie był proszony?
Sprostowanie z Rady Sołeckiej

2013-04-12 19:33:27
To było zebranie Rady Sołeckiej a nie ogólne mieszkańców. W artykule jest przekłamanie.
Aldona

2013-04-12 19:37:52
Media mają prawo uczestniczyć w spotkaniach władz publicznych pochodzących z wyboru. Jak to była rada sołecka to jak najbardziej. Sołtysi są lokalnymi przedstawicielami wyłonionymi w wyborach. Każdy więc miał prawo tam być bo temat nie był żadną tajemnicą państwową. To co oni zrobili to tylko bardzo negatywnie o nich świadczy. Taką władzę należałoby jak najszybciej wymienić.
Irek

2013-04-12 19:44:49
Ciekawe, czy przedstawiciele Czasu uczestniczą też w wewnętrznych zebraniach Rad Nadzorczych miejskich spółek komunalnych? Rady Społecznej Przychodni na Floris? Ciekawe czy byli obecni na posiedzeniu Kapituły Nagrody Honorowego Ambasadora Miasta Bochni? Komitetu organizacyjnego Dni Bochni? Dochodzicie do paranoi. Z tego co wiem, spotkanie miało charakter organizacyjny i miało dotyczyć ustalenia zasad korzystania przez mieszkańców Łapczycy z drogi na Górnym Gościńcu. Idźcie na sesje Rady Gminy albo zebranie wiejskie i wtedy pytajcie o szczegóły. Zresztą pewnie zaraz Gmina da informację dla mieszkańców.
Onufry

2013-04-12 19:49:56
Co to za wójt? - ucieka przed dziennikarzami! Ha, ha, ha. Co ma do ukrycia? Boi się czegoś? Przecież to niedorzeczne. Ci ludzie już powariowali. Władza im odbija do głowy.
Monty Python

2013-04-12 19:56:18
Ale kabaret :) :) Ta władza w gminie dostarcza niezłej porcji rozrywki. Nawet sejmu nie trzeba oglądać :)
Zosia

2013-04-12 20:18:08
Znam wójta Lysego i absolutnie nie dziwi mnie opisane zachowanie. Dobrze, że prasa ujawnia i ośmiesza takie wybryki opłacanego z naszych pieniędzy urzędnika. Mam pytanie, czy policjant na służbie (zakładam, że był w mundurze) pozwolił się zamknąć na klucz?
W gminie Bochnia zamykają Policję :)

2013-04-12 20:21:45
Bardzo dobre pytanie! To policja powinna zamykać, a nie odwrotnie. W gminie Bochnia panują najwyraźniej inne obyczaje :)
Co gmina ma do ukrycia?

2013-04-12 20:30:19
Coś chyba z tą sprawą o Górnym Gościńcu niemiło pachnie skoro wójt wieje przed mediami. Co ma do ukrycia?
z Górnego Gościńca

2013-04-12 20:34:15
Wielkie dzięki panie wójcie, za ograniczenie przejazdu tranzytem pod naszymi oknami! Do tej pory to strach było wychodzić z domu, taki ruch, a najbardziej to baliśmy się o bezpieczeństwo dzieci.
artur

2013-04-12 21:13:25
czy wieciech wspominal na spotkaniu o swoim stowarzyszeniu prospector ktore pod "ekologicznym" pretekstem probowalo wstrzymac budowe obwodnicy lapczycy?????
Obwodnica jest niepotrzebna

2013-04-12 21:20:44
Budowa obwodnicy Łapczycy w tym miejscu w jakim ją zaplanowano to taka sama kpina jak dzisiejszy wygłup wójtów i reszty tego grona. Wójt z jednej strony promuje i zachwyca się Via Regią i okolicami, z drugiej chce to miejsce całkowicie zdewastować. Poza tym jest w tym racja. Ruch już zmalał w Łapczycy, a jeszcze nie oddano do końca autostrady. Nawet jak autostrada będzie płatna, w Łapczycy nie będzie dużego ruchu. Ta obwodnica będzie zupełnie niepotrzebna. Zmarnowanie pieniędzy. Przestańcie już nudzić o tej obwodnicy bo to żałość już ściska jak słychać jeszcze te niedorzeczne jęki.
dino

2013-04-12 21:22:43
To w końcu Wieciech jest dziennikarzem? nauczycielem z mechanika? czy ekologiem?
Taka gmina

2013-04-12 21:23:09
W Łapczycy - tak mówili - psy podobno szczekają odwrotną stroną. Jak to czytam to się utwierdzam w przekonaniu, że to chyba prawda.
serial

2013-04-12 21:37:37
Niczym w "Ranczo Wilowyje"
prośba

2013-04-12 21:46:13
Trzeba ten i inne wybryki pana wójta nagłaśniać, a nie zamiatać pod dywan. Musimy wyciągać wnioski z tego typu żenujących zachowań. Może w ten sposób grono osób, które wierzy w te wszystkie "bajeczki" na wiejskich zebraniach zmądrzeje i w najbliższych wyborach zagłosuje jak trzeba. W przeciwnym razie możemy tylko narzekać, a tutaj już nie ma na to czasu tylko zmienić to towarzystwo wzajemnej adoracji.
do artura

2013-04-12 21:46:53
Jaką budowę, głupku ?! Nie ma żadnej budowy obwodnicy Łapczycy. Lysy kiwa Łapczycę od lat, aby mieć głosy. Na "budowę" obwodnicy nie ma pieniędzy w Gminie, nie ma współpracy z kimkolwiek i nie ma woli ze strony Lysego. To wielki pic.
Jednym słowem znów gminny obciach

2013-04-12 21:58:00
Ale obciachu wójt narobił. Już widzę jak towarzystwo pod rozkazami wodza wójta wstaje na baczność i potulnie idzie się dać zamknąć od klucz. Tym razem nawet w przyspieszonym tempie. Wystraszyli się dziennikarzy. Ale kiszadło - jak stąd do Władywostoku!
Art. 3. Prawo do informacji publicznej (istotny fragment)

2013-04-12 22:15:40
Prawo do informacji publicznej obejmuje uprawnienia do: 1) uzyskania informacji publicznej, w tym uzyskania informacji przetworzonej w takim zakresie, w jakim jest to szczególnie istotne dla interesu publicznego, 2) wglądu do dokumentów urzędowych, 3) DOSTĘPU DO POSIEDZEŃ KOLEGIALNYCH ORGANÓW WŁADZY PUBLICZNEJ POCHODZĄCEJ Z POWSZECHNYCH WYBORÓW Rada sołtysów jest organem kolegialnym pochodzącym z wyborów i każdy, w tym dziennikarze, mają pełne prawo w nich uczestniczyć. Jakieś protesty, że dziennikarz Czasubochenskiego zrobił coś nie tak są zupełnie nieuzasadnione. Takie wypowiedzi są zupełnie nie na miejscu, wypowiadane przez ludzi niekompetentnych, nie znających się na rzeczy.
policjant nie jest kolegialną władzą z wyborów

2013-04-12 22:21:35
ponieważ policjant - szef drogówki nie jest wladzą z wyborów powszechnych więc ten cytat nie ma zastosowania !!!!!! udział samorządowców gminnych i wiejskich w spotkaniu z przedstawicielem policji nie musi być transmitowany. wystarczy komunikat po spotkaniu.
To była rada sołecka

2013-04-12 22:30:23
To była rada sołecka a nie rada policyjna. Policjant był tylko zaproszony. Nie pisz bzdur! Poza tym sprawa nie była żadną tajemnicą państwową by ograniczać dostęp do spotkania.
Wójt Lysy ucieka przed mediami

2013-04-12 23:26:27
Wójt Lysy ucieka przed mediami ha, ha, ha. Kpiny sobie jakieś robi czy jak? Ośmiesza dodatkowo radę sołtysów!
ośmiesza się tylko były sołtys z brzeźnicy.

2013-04-13 00:11:39
ośmiesza się tylko były sołtys z brzeźnicy . widać ma powody.
Piaskownica w Łapczycy

2013-04-13 00:29:12
Ten wójt i to całe towarzystwo to zupełnie niepoważni ludzie. Jakieś dzieci. Niedorośnięci dorośli. Dać im zabawki i niech się bawią w piaskownicy.
WSTYD

2013-04-13 09:33:05
Chcieli chyba coś ukryć przed ludźmi i się zamykali. Innego wytłumaczenia nie ma. Wstyd dla gminy. Ciekawe co na to ten policjant który dał się zamknąć. Przecież to wszystko to jakieś żarty są a nie zachowanie powżnych ludzi. Tą władzę trzeba wymienić bo przynosi po prostu wstyd!
:)

2013-04-13 09:34:24
Dotychczas znałam Staśka policjanta z Wilkowyj. A tu się okazało, że my mamy swoje!, własne! Wilkowyje i własnego "Staśka"!, własnego wójta, a i Lodzia się znajdzie.
Ranczo w Łapczycy

2013-04-13 10:26:10
To świetny scenariusz na kolejny odcinek : ) : ) Zapraszamy reżysera do Łapczycy : )
omerta

2013-04-13 10:32:46
Ta władza działa jak mafia. Tajemnice i zemsta. Na Sycylię z takim wójtem.
Andrus

2013-04-13 13:52:59
To są publiczne sprawy, publiczne pieniądze, publiczna droga i sprawa dotyczy mieszkańców Łapczycy i Bochni. Co to za tajemnice panie wójcie? To nie jest pański prywatny folwark.
T

2013-04-13 15:06:27
Uważam że słusznie postąpił Lysy!! bo społecznej kontroli należy się nie poddawać. Bez komentarza.
Wój postąpił niesłusznie-nie głosujmy już na niego!

2013-04-13 15:26:14
Zupełnie niesłusznie. Po pierwsze niezgodnie z prawem. Rady sołeckie są kolegiami jawnymi. Każdy może w nich uczestniczyć chyba, że dotyczą tajemnic państwowych lub spraw tzw. niejawnych. To była sprawa jawna. Więc wójt zachował się niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Po drugie widać, że arogancko. Wyszedł na zwykłego, zarozumiałego bufona, a nie przyzwoitego wójta. Ja dziękuje za taką władzę. Nie dość, że gmina zadłużona po uszy, prawie niewypłacalna to jeszcze władza zachowuje się jak by się wychowała w krzakach. Nie będę już na niego głosować!
Kik

2013-04-13 15:29:54
Mam już obrzydzenie do tej zdegenerowanej władzy. Żyją jak basze za nasze ciężko zarobione pieniądze. A kraj się sypie. Tych wiejskich mądrali z gminy Bochnia też mam dość. Ludzie zmieńcie ich bo mam mdłości.
Snajper bis

2013-04-13 18:48:54
Drogi Panie Stanisławie. Nie daj się wciągnąć w tę machinę wójtowych knowań i zamysłow. Ty jesteś przecież pełen pomysłów. Zwłaszcza, gdy chodzi o rozmowę z policjantami. I gdy trzeba zakosić cudzą własność intelektualną. Bądź wierny tym ideałom. Doczekasz się rachunku.
KUSY

2013-04-13 20:41:03
PROSZĘ PAŃSTWA MANDAT MOŻNA ODMÓWIĆ I SPRAWA PÓJDZIE DO SĄDU. SĄD PRZECIEŻ NIE OŚMIESZY SIĘ TAK JAK WÓJT I PRZYZNA RACĘ POSZKODOWANYM. MOŻNA ŻARTOWAĆ ,ŻE TO SĄ DRUGIE WYJKOWYJE, ALE NAPRAWDĘ TU JEST NAD CZYM ZAPŁAKAĆ.CAŁE SZCZĘŚCIE ,ŻE NIEDŁUGO WYBORY.
wstyd

2013-04-13 20:47:54
OJ będzie głośno o Gminie Bochnia bo ponoć sprawą powiadomione są ogólnopolskie media.
gminny

2013-04-13 22:15:25
Niestety w tej gminie wszystko tak działa..szkoda tylko że razem z wójtem tonie Stanisław, bo miałem w nim nadzieję..
koc

2013-04-14 07:47:36
Moszczenica i Łapczyca są nie do ruszenia. Strefa zamknięta, jak w USA strefa 51. To wymysł wójta.
oburzony z łapczycy

2013-04-14 08:43:12
mnie niestety żadna postawa wójta już nic nie zdziwi, to nie jest odpowiedni człowiek na takie stanowisko!!! taka osoba powinna się wyróżniać wysoką kulturą, nieprzeciętnym zachowaniem, a nie ucieczką przed mediami!!!! to są kpiny z jego strony i pokazuje w jakim poważaniu ma nas wszystkich!!! ale ludzie tego nie widzą, bo to im coś załatwi, to pomorze i jakoś na stanowisku się utrzymuje.... mam tylko nadzieję, że w końcu przyjdzie "kryska" i doczekamy czasów, kiedy wszystkie wsie w Gminie Bochnia będą równo traktowane, a naszym wójtem będziemy mogli się chwalić przed innymi gminami....
hohohohooo

2013-04-14 10:44:22
trzy szczury
INFORMATOR

2013-04-14 10:59:35
Ktoś tu napisał, że ośmiesza się tylko były sołtys z brzeźnicy . widać ma powody. Ta pani już dawno się ośmieszyła jak w Brzeźnicy na swojej posesji powiesiła baner Jerzy Lysy naszym wójtem. hehehehe Widać, że nie tylko miała powody ale interesy kolego...
Haj

2013-04-14 11:05:07
I ty kolego jak dalej nie będziesz lizał wójtowi d.py to będziesz kolejny. Miej się na baczności.
:))))))))

2013-04-14 12:16:58
18 lat wójtowania i dalej nie wie dla kogo jest wybrany-DLA MIESZKAŃCÓW!!!!!!!!!!!!!!
buhahaha

2013-04-14 12:37:25
naiwniaczki...możecie swoimi wpisami skoczyć.....wybory niedługo...,ale i niedługo wasza radość-jak zwykle..buhahaha wasz czas..ledwie zipie i się kończy
Mariolka

2013-04-14 14:15:19
Mniej niż zero
Wstyd dla ŁAPCZYCY

2013-04-14 14:19:24
Wstyd dla całej Łapczycy. Wójt nie umie się zachować, ukrywa chyba coś przed mieszkańcami bo boi się dziennikarzy i nie chce by ludzie wiedzieli co się działo na radzie sołeckiej, widać, że jest niekulturalny, zachowuje się jak niewychowany człowiek. Gmina zadłużona. Kredyty będziemy spłacać latami. Nie głosujmy już na niego bo przynosi wstyd.
Wójt obraża honor Łapczycy

2013-04-14 14:24:37
Wójt Lysy obraża honor Łapczycy. Wstyd dla całej Łapczycy. Wójt nie umie się zachować, ukrywa chyba coś przed mieszkańcami bo boi się dziennikarzy i nie chce by ludzie wiedzieli co się działo na radzie sołeckiej, widać, że jest niekulturalny, zachowuje się jak niewychowany człowiek. Gmina zadłużona. Kredyty będziemy spłacać latami. Nie głosujmy już na niego bo przynosi wstyd.
Ha, ha

2013-04-14 14:25:48
Ha, ha, ha - zamknęli policjanta. Taki numer tylko w gminie Bochnia! Ale jaja .... :)
Wójt obraził patriotyzm Łapczycy

2013-04-14 14:31:56
Dla Łapczyckich patriotów takie zachowanie jest niedopuszczalne. Wójt pokazał,że nie umie się zachować. I to jeszcze w Łapczycy! Tak nie zachowują się przyzwoici ludzie. Co wójt chciał ukryć? Łapczyca powinna wyciągnąć z tego wnioski.
Gomułka i Bierut

2013-04-14 14:33:24
Czy tan pan brał lekcje wychowania u Gomułki czy u Bieruta? Czasy mu się pomyliły czy jak?
fun

2013-04-14 18:00:31
wieciech dobrze zrobil. niech obnazy zalosnosc i nieudacznictwo gminy tzn wojta
Nick:

2013-04-14 18:44:52
Mnie nie chodzi kto ma rację, ale pytam kto jest czarną owcą w Radzie Sołeckiej w Łapczycy, że dał sygnał P. Wieciechowi o miejscu i godzinie posiedzenia takiej rady????
Nick:

2013-04-14 18:48:32
Jureczku musisz oczyścić szeregi swojej Rady Sołeckiej z kapusiów
Czy ci sołtysi z tym wójtem to jakaś mafia?

2013-04-14 19:57:24
Czy ta rada w takim razie to jest jakaś sitwa? Jakaś mafia, że się ma spotykać potajemnie? Z tego co piszesz to wynika, że tak. Jakaś mafia ruska pod wodzostwem wójta, która musi obradować za zamkniętymi drzwiami bo ma jakieś ciemne sprawki czy ciemne tajemnice. Tym czasem to jest rada sołecka. Ludzie wybrani w wyborach obradujący nad sprawami dotyczącymi mieszkańców, za publiczne pieniądze. I co jakieś tajemnice? Ci sołtysi wyszli przy tym zachowaniu wójta także na jakiś podejrzanych typków.
Wójt sam sie zamknął

2013-04-14 19:59:43
Czyżby wójt sugerował, że jego miejsce jest za zamkniętymi drzwiami?
do Nicka

2013-04-14 21:32:01
Są przyzwoici ludzie w Łapczycy. Nie dali się zbałamucić wujowi, ze zbuduje im obwodnicę. Pilnują aferzysty. Wszyscy wiedzą, że to obwodnica to bzdura. Nie było jej i nie będzie. Tylko teraz biedny wuj na burmistrza zrzuca odpowiedzialność, że obwodnicy nie ma.
Persona non-grata

2013-04-14 22:22:53
Żaden uczciwy człowiek nie zaufa już wójtowi Lysemu. W Bochni powinien być persona non-grata.
do redakcji

2013-04-14 22:44:08
dlaczego nie nagłośnicie bardziej tej sprawy, przecież macie rację, wyślijcie tu i ówdzie notkę, jak to wyglądało, niech w końcu kocioł z wójtem zawrze!!!!
miastowy

2013-04-14 22:56:34
jakiś kmiotek powyzej zapytał, czemu "czas" nie chodzi na zebrania miejskich spółek, rady społecznej przychodni i czegoś tam jeszcze. Odpowiadam: bo nigdzie nie ma takiego cyrku jak w gminie. I to zupełnie ze friko:)))
UWAGA CENZURA!!!

2013-04-15 07:57:11
Uwaga, cenzura! Wieciech i Czasbochenski kasuje nieprzychylne sobie komentarze!
reporter

2013-04-15 08:05:00
Nie płacz tak już z tą cenzurą. Napisz bo Bochnianina o tym. Ale nie wydaję mi się żeby ten portal chciał się wypowiadać albo bronić wójta. Mógłby zniszczyć sobie reputację.
UWAGA CENZURA!!!

2013-04-15 08:12:29
CENZURA obowiązuję w Radzie Gminy, prawie nikt nie może przeciwstawić się Lysemu, grodzi to utratą pracy. Tak sobie wójt pionków ustawił. I gdzie tam jest wolność słowa. Ludzie którym zaufaliśmy, którzy mieli się za nami wstawiać i reprezentować nas, robią tylko to co wójt chce a nie mieszkańcy.
reporter

2013-04-15 09:45:15
e niemożliwe
bhhahaha

2013-04-15 11:58:01
wszystko od czasu do czasu i po czasie,hej!
ormowiec

2013-04-15 21:13:15
dobrze wiedzieć, będziemy go mieli na oku, sprawdzimy go w IPN-e. Jak tylko robił jakieś donosy na wójta to nagłośnimy to. Sprawą zainteresuję się na pewno prokuratura i TVN oraz FBI.
Uwaga dyspenza!

2013-04-15 21:16:11
Wójt kasuje komentarze które nie są mu przychylne!!!
lojalny wyborca

2013-04-16 15:45:54
aaaa tam....od razu Lysy się zamknął...---był przeciąg i drzwi się same zatrzasnęły !
czaszka

2013-04-17 11:23:38
Medal ma dwie strony. Popatrzcie co za te 18 lat wójt narobił. Może warto spojrzeć, że wyszliście z epoki kamienia łupanego! Dać malkontentom buławę- każdy by rządził tylko jak ? OTO JEST PYTANIE! (czyli Hamlet w gminie nie tylko Bochnia)
czaszka światowiec

2013-04-17 21:18:43
no wójt jest najlepszy, wójt buduję kanalizację, w Niemczech pewnie dopiero za 2o lat o tym usłyszą :)
do czaszki

2013-04-19 18:08:36
a u nas nie ma nawet 1 km kanalizacji i gmina zyje
Lysy miał racje !!!

2013-05-08 16:50:29
Dzisiaj wszyscy oponenci zamykania Gornego Goscinca przekonali się ze wojt Lysy miał racje. W Bochni od rana jest awantura bo wiekszosc drog z centrum miasta do autostrady ma być zamkniętych. PKP rozpoczyna remonty mostow pod torami - wszystkich naraz !!! Czyli kierowcy wrócą na "czworke" . Wiec jeszcze przez pare lat Lapczyca będzie miała ogromne problemy. Najbardziej zagrożone bedą dzieci. Brawo wójt.
Lysy miał racje !!!

2013-05-08 16:50:29
Dzisiaj wszyscy oponenci zamykania Gornego Goscinca przekonali się ze wojt Lysy miał racje. W Bochni od rana jest awantura bo wiekszosc drog z centrum miasta do autostrady ma być zamkniętych. PKP rozpoczyna remonty mostow pod torami - wszystkich naraz !!! Czyli kierowcy wrócą na "czworke" . Wiec jeszcze przez pare lat Lapczyca będzie miała ogromne problemy. Najbardziej zagrożone bedą dzieci. Brawo wójt.
ręka ci drży

2013-05-08 17:31:09
Drży Ci ręka czyli Ty tez byłeś przeciwny...Ale zgadzam się ze pociagniecie wojta było dobre. Teraz w Bochni już wszyscy wiedza ze do Krakowa trzeba jeździć "4"-ka a nie Górnym Goscincem. No i wiedza ze trzeba zmienić władze miejskie i powiatowe, które nie wybudowaly lacznika do A-4.
REKLAMA