Powiat

środa 15 sierpnia 2012 21:01:09

W Radzie Powiatu powstał Zespół Radnych PiSW Radzie Powiatu powstał Zespół Radnych PiS

Jak nas poinformował Tomasz Całka, wicestarosta bocheński, w ramach struktur Prawa i Sprawiedliwości działających w Radzie Powiatu, powstał nowy zespół radnych. Jego nazwa to Zespół Radnych PiS w ramach klubu „Koalicja dla Powiatu Bocheńskiego”.

W skład zespołu wchodzi czterech radnych: Tomasz Całka, Robert Roj, Ryszard Rozenbajgier oraz Łukasz Szczygieł. Deklarację podpisano 12 lipca niemniej jednak teraz dopiero członkowie klubu oficjalnie o tym poinformowali. Celem zespołu, jak wskazuje nazwa, jest działanie na rzecz współpracy koalicyjnej. Konkretne wytyczne programowe w protokole inicjującym istnienie zespołu się nie pojawiają jednak - jak podkreśla wicestarosta - będą one zapewne pojawiać się z czasem podczas przyszłej działalności. Poza tym zespół radnych działa w ramach programu jaki stawia sobie za cel Prawo i Sprawiedliwość  i to jest ich główną wytyczną działania. Przypomnijmy w Radzie powiatu dominuje koalicja radnych PiS, PO oraz komitetu radnych Nasza Wspólna Sprawa w ramach „Koalicji na rzecz Powiatu Bocheńskiego”.

W protokole założycielskim czytamy: Wymienieni niżej Radni Rady Powiatu w Bochni członkowie PiS oraz osoby rekomendowane przez PiS i startujące z list PiS w wyborach do organu samorządu terytorialnego tj. Tomasz Całka, Robert Roj, Ryszard Rozenbajgier oraz Łukasz Szczygieł w dniu 12.07.2012 r. tworzą Zespół Radnych PiS w ramach Klubu Radnych „Koalicja dla Powiatu Bochesnkiego”. Utworzenie Zespołu Radnych PiS jest zgodne ze Statutem Partii Prawo i Sprawiedliwość oraz nie stoi z sprzecznością w stosunku do Regulaminu Pracy Klubu Radnych „Koalicja dla Powiatu Bocheńskiego”.

Przewodniczącym Zespołu wybrany został Tomasz Całka.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

mio

2012-08-15 23:47:08
a o co to chodzi, to jest sprzeczne ze statutem partii?
jarek ich op..lił za sojusz z pajączkiem ?

2012-08-16 09:17:32
kombinatorzy polityczni !!!!!!! z jednej strony chcą żeby w wyborach pis nadal finansował ich kampanię, ale z drugiej - pilnują żeby obecna palatformowa ekipa pająk-całka nie straciła władzy !!!!!! panu bogu świeczkę i diabłu ogarek !!!!! z tą różnicą że pis i platforma bliżej mają do diabła niż do boga.
Paul

2012-08-16 12:33:23
Ostatnio w temacie wspierania PO przez PiS wypowiedziała sie ciekawie Pani Profesor Jadwiga Staniszkis.Chodzi o brak reakcji Prezesa na afere taśmową i amber-goldową;
pit

2012-08-16 14:05:49
Zespół a co to takiego? klub PiS to rozumiem ale zespół?
pani bernatko

2012-08-17 11:49:38
nie chcę być w jednej partii z ludźmi którzy kompromitują pis w zarządzie i radzie powiatu. służalczość dla pająka i platformy ich dyskwalifikuje. usunąć tomasza całkę i roja z pisu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ci z zarządu liczą na to że pis wygra następne wybory i wtedy pająk i korta będą się wozić na pisowskich posłach, tak jak teraz -na posłach platformowych. dlatego omijają ich kontrole, nawet w ewidentnych sytuacjach gdy łamią prawo. trzeba zacząć od sali w łapanowie !
igor

2012-08-18 07:54:20
z pisem mi nie podrodze ale szanuje pania gasiorek bo ma swoje poglady i nie wchodzi i takie "ukladziki" , a calka (szpec od chorwacki autostrad) i roj (ciekawe co tam z jego tajna wspolpraca?) to ludzie bez honoru kominuja zeby tylko utrzymac swoje cieple posadki
igor

2012-08-19 23:42:50
Włodarzy powiatu mamy dobrych, zajmują się pracą, a nie głupimi walkami politycznymi. Cała Polska powinna z nich brać przykład - zgoda buduje, niezgoda rujnuje! A ty Igor jesteś specem od chamskich wpisów na portalach. Rzeczywiście, masz z czego być dumnym.
gg

2012-08-20 19:56:19
z pis-em bedzie jak z platforma jedno kolo bylo pajaka drugie szczeparowej. A calka niech lepiej zajmie sie tym w czym jest najlepszy i łuczony - budową autostrad w Chorwacji.
dobrze poinformowany

2012-08-20 20:41:57
Całka by nie wiedział nawet jak sobie zawiązać sznurowadła, jakby nie dostawał wszystkiego na tacy z zarządu dróg powiatowych. Taka jest prawda. Sam guzik umie.
dobrze poinformowany

2012-08-21 00:30:02
Kolego! nie obrażaj pana Tomasza Całki, to człowiek stworzony do polityki małej i dużej. Człowiek umie zgromadzić wokół siebie fachowców - inżynierów, menadżerów, prawników.... i dobrze wykorzystać ich możliwości dla dobra ogółu. Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi to ważna umiejętność. A ty zazdrośniku wylecz się z zawiści jadąc do Chorwacji, koniecznie z dziewczyną!
obserwator

2012-08-21 10:28:14
Co na to PiS? Kto chce okiwać PiS? Kto kieruje PiS-em w Bochni i w powiecie?
do dobrze poinformowanego

2012-08-21 18:53:26
tomcio calka umiejetnosc zarzadzania zasobami ludzkimi nabywal juz w szkole sredniej gdy jego osobisty tatus przesunal go do liceum wieczorowego "dla zdolniejszych" - taki orzel byl z tomcia, a dzieki miechowskiej "sorbonie" zostal łuczonym
do dobrze poinformowanego

2012-08-21 22:36:57
Jeśli pan Tomasz Całka byłby takim idiotą, jak wypisujesz, to na pewno nie poradziłby sobie na tym stanowisku już drugą kadencję. Każdy to wie,że to cholernie ciężka posada. A jeśli wagarował, kiedy był nastolatkiem a potem się poprawił, to cóż to za zarzut. Każdy był kiedyś nastolatkiem. George Bush junior też wagarował, Alberta Einsteina wyrzucili ze szkoły, Agatha Christie została odesłana ze szkoły z powodu ciężkiej dysleksji...... Ponadto pan Całka zrobił dyplom na dobrej uczelni. A TY KIM JESTEŚ, ZAKOMPLEKSIONYM, SFRUSTROWANYM GOŚCIEM, KTÓRY ZAMIAST WZIĄĆ SIĘ ZA SWOJE ŻYCIE, NIENAWIDZI LUDZI, KTÓRYM COŚ SIĘ W ŻYCIU UDAŁO!!!!
DOBRZE POINFORMOWANY = JP3 ?

2012-08-22 19:03:47
ALE SIĘ POROBIŁO !!! JEDEN - SPECJALISTA ZWANY TOMASZEM MIECHOWITĄ , DRUGI - DOKTORANT Z SEKSUOLOGII STOSOWANEJ W CHORWACJI. BOŻE, ZMIŁUJ SIĘ NAD POWIATEM BOCHEŃSKIM !!!
do "do dobrze"

2012-08-22 19:18:45
ja pamiętam ze szkoły kilku tumanów, jednego imbecyla i jednego menela, którzy wagarowali. nawet jeżeli jeden z nich został gdzieś wicestarostą to wszystko mieści się ww współczesnych normach politycznych. takie pier...ne czasy !!! każdy może być starostą!!!!!>>>>>>>>>>>>>>>>> jedyna rada - dopilnować aby gnojki nie zaistniały w najbliższych wyborach. wybieranie takich "kwiatów" to obciach dla wyborców
xxl

2012-08-22 19:20:47
nie pisz o sobie per pan !!!!!!!!!!!
do "do dobrze"

2012-08-22 22:13:51
Sądząc po stylu (prymitywny, chamski, miejscami wulgarny) twoich wypowiedzi mniemam, że ty sam jesteś z tych "tumanów" i "imbecylów" ze szkolnej ławy. Obciachem jest to, że tacy ludzie jak ty są praktycznie bezkarni w sieci. Samo zjawisko chamstwa w sieci, na forach jest coraz częściej komentowane przez psychologów, powstają na ten temat prace naukowe. Okazuje się, że "internetowe chamstwo" jest uprawiane przez wielu ludzi z wyższym wykształceniem, na stanowiskach. W tym przypadku wszystko się zgadza. Były urzędnik starostwa (zapewne mgr) wyżywa się na portalach. CZŁOWIEKU, JEŚLI PRZEZ NIENAWIŚĆ CZUJESZ SIĘ LEPSZY, TO JESTEŚ GŁUPI. NAPĘDZA CIĘ ENERGIA PŁYNĄCA Z NIENAWIŚCI. TO DROGA DONIKĄD!
droga na smietnik historii

2012-08-22 22:42:10
NAPĘDZA CIĘ ENERGIA PŁYNĄCA Z NIENAWIŚCI. TO DROGA DONIKĄD! buahahahahhaha nie mam nic wspolnego z tymi wpisami ale jak czytam takie kwiatki pseudo flozofów powiatowych to mnie skreca ze smiechu... trzeba naprawde miec wyobraznie
Droga na śmietnik historii

2012-08-22 23:16:42
Nie pisz, że nie masz nic wspólnego z tymi wpisami, bo wszyscy dobrze wiemy, że to ty jesteś autorem tych wszystkich wpisów (styl, krótkie odstępy czasowe, twoje ulubione "hahaha"). A ponadto, bardzo dziękuję za uznanie, wyobraźnia pomaga w pracy i nie tylko, jest ściśle związana z kreatywnością i przedsiębiorczością. A teraz idź już spać, musisz być wypoczęty (na pewno w Urzędzie Gminy w D... macie dużo pracy). Dobranoc.
ścierka

2012-08-22 23:28:12
zaczął sie urlop od pracy a bez pracy nie ma kołaczy
ścierka

2012-08-22 23:37:04
Też lubię polskie przysłowia. Dobranoc.
weteran

2012-08-28 20:50:28
Tych panów na czele z Panem Rojem na listach PIS nie powinno się już umieszczać. Panom już dziękujemy na was nie głosujemy.
Weteran

2012-09-01 23:45:00
Proszę pana, mamy demokrację i to ludzie decydują, kogo wybiorą, a nie pan. Za takie komentarze panu dziękujemy.
Droga na śmietnik historii

2012-09-02 00:34:29
oskarzasz ludzi, zdajesz sobie sprawe co bedzie jak dojdzie do niektorych co wypisujesz? myslisz ze internet da ci anonimowosc? zdajesz sobie sprawe kogo obrazilas? napewno nie, współczuje ci, na twoim miejscu modliłabym sie żeby tego nie czytali
droga na śmietnik

2012-09-02 12:21:32
Proszę pani, czy nie uważa pani, że ktoś, kto obraża w chamski sposób nasze władze powiatowe w internecie zasługuje na potępienie. Proszę poczytać sobie wpisy dotyczące pana T. Całki i J. Pająka oraz ich życia osobistego. Tego typu komentarze to "rynsztok", to obraza funkcjonariusza publicznego! I co pan / pani na to? czy internet da tym ludziom anonimowość? Kto za to odpowie? Pewnie nikt, ale niech wiedzą, że są ludzie, którzy nie boją się im przeciwstawić!
do osoby piszącej 02.09. o godz. 00.36

2012-09-02 15:48:51
Jeśli faktycznie te obraźliwe wpisy pod adresem Starostwa Powiatowego w Bochni nie pochodzą od żadnego pracownika wymienionej przeze mnie instytucji, to bardzo przepraszam. Jednakże wcześniejsze wypowiedzi na bocheńskich forach mogły nakierować mnie na ten trop. Z drugiej strony, ktoś może podszywać się pod ten urząd. Tak więc jeszcze raz przepraszam. Jednak uważam, że życie prywatne pracowników samorządowych nie powinno być komentowane na portalach, zwłaszcza jeśli są to kłamstwa (stąd moje ogromne wzburzenie i emocjonalny wpis).
"Wespół w zespół swe żądze móc wzmóc"

2012-09-02 20:38:31
Szkoda komentarza o tym zaspole.
Paul

2012-09-04 12:56:11
Jaki wpływ na dzialanie radnych PiS-u ma nowo wybrany Zarząd Powiatowy ?
nie ma sprzeczności ???

2012-09-04 22:08:28
W całej Polsce PIS-owcy i ziobryści przypiekają TUSKOWYCH NA WOLNYM OGNIU za aferę premierowicza z bankiem AMBER GOLD , za bezrobocie, policyjne interwencje w siedzibach Solidarności. Tylko w Bochni udają sielankę, żeby ochronić stołki dla Całki i Pająka. Pan poseł Bernacki nie będzie tego tolerował bo jest zbyt mądrym człowiekiem Posłanka Augustyn też podobno przekazała do centrali że w Bochni "kaczory układają się z donaldami". Czyli wiadomo co będzie - awantura. Kontrole pomogą rozwiązać chorą koalicję stołkową. Pani Bernatko, oni wiedzieli jak Panią załatwić.
Rift Plat

2013-10-07 17:30:57
Blade and Soul d'Or

2013-10-07 17:41:28
Diablo 3 Po

2013-10-07 17:42:18
SWTOR Credits

2013-10-07 17:50:12
The Secret World Pax Romana

2013-10-07 17:52:36
ArcheAge d'Or

2013-10-07 17:56:06
TERA Po

2013-10-08 08:57:20
ArcheAge d'Or

2013-10-08 09:02:08
ArcheAge Po

2013-10-08 09:03:52
The Secret World Pax Romana

2013-10-08 09:05:18
SWTOR Credits

2013-10-08 09:06:43
FFXIV Gil

2013-10-08 09:06:57
BNS Po

2013-10-08 09:10:54
Rift Platine

2013-10-08 09:13:17
Spectacular
LOTRO Po

2013-10-08 09:15:23
Diablo 3 Po

2013-10-08 09:16:57
FFXIV Gil

2013-10-08 09:17:16
Diablo 3 Gold

2013-10-08 09:21:43
Rift Plat

2013-10-08 09:23:23
The Incredible
Blade and Soul d'Or

2013-10-08 09:23:24
SDAO Gold

2013-10-08 09:23:56
ArcheAge Gold

2013-10-08 09:24:10
guild wars 2 po

2013-10-08 09:24:50
SWTOR Credits

2013-10-08 09:25:55
The Incredible
Diablo 3 d'or

2013-10-08 09:26:00
AION Kinah

2013-10-08 09:28:33
World of Warcraft d'or

2013-10-08 09:30:16
Spectacular Creative
TSW Pax Romana

2013-10-08 09:32:42
AION Kinah

2013-10-08 09:34:03
SWTOR Credits

2013-10-08 09:35:08
ArcheAge d'Or

2013-10-08 09:35:47
TSW Pax Romana

2013-10-08 09:35:51
World of Warcraft d'or

2013-10-08 09:35:54
TERA Gold

2013-10-08 09:41:04
Diablo 3 Gold

2013-10-08 09:41:17
Rift Plat

2013-10-08 09:44:37
FFXIV Gil

2013-10-08 10:43:50
guild wars 2 po

2013-10-08 10:45:38
TERA Gold

2013-10-08 10:48:45
World of Warcraft d'or

2013-10-08 10:52:56
AION Kinah

2013-10-08 10:53:56
TERA Po

2013-10-08 10:54:51
Rift Plat

2013-10-08 10:54:55
TERA Gold

2013-10-08 10:55:52
FFXIV Gil

2013-10-08 10:56:00
AION Kinah

2013-10-08 11:01:39
Rift Platine

2013-10-08 11:48:58
SWTOR Credits

2013-10-08 11:49:03
The Incredible
REKLAMA