Powiat

czwartek 15 stycznia 2015 15:55:06

Kulisy zatrudnienia radnego powiatowego w pływalniKulisy zatrudnienia radnego powiatowego w pływalni

Jak się dowiedział czasbochenski.pl, zatrudnienie Mariusza Zająca na stanowisku koordynatora dla krytej pływalni i lodowiska w Proszówkach nastąpiło wskutek poważnej kontuzji, jakiej uległ dyrektor tych obiektów. Jarosław Skrzypek ma naderwane ścięgno Achillesa, co wróży dłuższą nieobecność w pracy (na  razie ma L-4 do lutego tego roku).

W związku z tym wydał swojej księgowej upoważnienie do wszelkich czynności prawnych, związanych z basenem i lodowiskiem. To właśnie księgowa postanowiła zatrudnić koordynatora. Jej wybór padł na Mariusza Zająca, który wcześniej już w Proszowkach pracował i zna dobrze wszystkie problemy tej instytucji.

Zatrudniono go na umowę-zlecenie, na razie na okres 3 miesięcy.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

hit

2015-01-15 16:48:16
ha, ha ha ale się uśmiałem, w jak żalosny sposób tłumaczy się polityczne zatrudnienie Zająca w Proszówkach na basenie. Niby pani księgowa miała podjąć samodzielnie (ha ha) decyzję żeby akurat zatrudnić Zająca, kandydata na wójta, radnego powiatowego z PIS (znanego z afery o filmiku z Hitlerem), który poparł Bzdeka w wyborach na wójta. Słyszałem że i owszem parę lat temu po wielu prośbach, wójt Lysy zatrudnił Zająca jako ratownika na pływalni w Proszówkach ale się facet nie sprawdził i odszedł po kilku miesiącach. Bzdek nie ma odwagi cywilnej, żeby nazwać sprawy po imieniu: "Tak zatrudniłem Zająca bo mnie poparł w wyborach".
wild rabbit

2015-01-15 16:52:56
chcesz mieć proces z Zającem? To go dalej wkręcaj w filmik z hitlerem
ollala

2015-01-15 17:59:42
Zaśmiał się koń i zdechł.
olek

2015-01-15 22:03:15
to jakas totalna kpina!!!!!! zajac byl kiepskim ratownikiem to teraz bedzie dobrym dyrektorem (pelnomocnikiem)? to oczywista oczywistosc ze bzdek splaca polityczny dlug za poparcie w II turze publicznym stanowiskiem !!!!!! zajac nie ma zadnych kwalifikacji do tej pracy ZADNYCH!!!!!!! TKM i wszystko w tym temacie
OO

2015-01-15 22:06:59
a lata mi to totalnie
koral

2015-01-16 08:33:23
Dlaczego tchórzliwie tłumaczy się oczywiste fakty .Więcej odwagi samorządowcy.Waszą dewizą jest zły zwyczaj jak w porzekadle ,,należy się jak psu buda "
ehh

2015-01-16 08:45:41
w artykule powyżej wylali pomyje na tego młodego człowieka a tu teraz widać że nie słusznie...
R.Z

2015-01-16 11:56:25
interesujące, ksiegowa zatrudnia na stanowisko dyrektora jednostki organizacyjnej gminy? Wiem, ze ksiegowa jest najwazniejszą osobą w firmie ale zaskakuje mnie fakt, że w gminie też. O ile mogę zrozumieć zatrudnienie p. Zająca to tłumaczenie uważam za skandaliczne.
kris

2015-01-16 12:42:21
ale sciema!!!!!! juz to widze jak ksiegowa zatrudnila zajac bo zna sie na funkcjonowaniu basenu i lodowiska (sciema jakich malo)!!!!!! zajac nie ma zadnych kwalifikacji !!!!!!!!!
Polak

2015-01-16 14:20:40
Drodzy Czytelnicy, czy nie szkoda naszego czasu i emocji na komentowanie bzdurnych informacji że księgowe zatrudniają swoich dyrektorów?! Czy nie ma ważniejszych spraw i problemów w naszej Gminie? Proponuję zainteresować się na przykład taką: kto tak naprawdę rządzi w tej chwili w Gminie Bochnia? Czy M.Bzdek? Szczerze wątpię. Ci którzy wystawili go do wyborów byli ich wynikiem tak zaskoczeni że dopiero teraz próbują sobie wszystko "poukładać" a Bzdek dostał zakaz pokazywania się i wypowiadania bo każde jego publiczne wystąpienie lub wywiad to katastrofa. Proponuję otworzenie forum nacisku aby wójt Bzdek pokazał się publicznie i opowiedział co zrobił od początku urzędowania, na jakim etapie jest realizacja jego kilkunastu obietnic wyborczych i może na deser - dlaczego dyrektora podległej mu placówki zatrudnia nie on tylko księgowa? :-)))
Polak II

2015-01-16 14:56:19
Wójcie, aby nie robić z nas mieszkańców idiotów polecam zapoznać się ze Statutem Gminy Bochnia – w tym przypadku z §11 mówiącym o jednostkach organizacyjnych gminy a w szczególności pkt.3 oraz 4 tegoż Statutu. Natomiast redaktorów Czasu bocheńskiego prosimy o ujawnienie, kto był "źródłem" informacji, że podstawą do zatrudnienia Mariusza Zająca było upoważnienie wydane przez Pana Skrzypka dla pani księgowej. Popieram rozpoczętą akcję nacisku na wójta Bzdeka przez Polaka "wójcie Bzdek pokarz się publicznie i powiedz jak realizujesz obietnice wyborcze"
xxx

2015-01-16 20:49:22
Jak się ma ta info. do tego co pisała Moja Bochnia przed dwoma dniami "Mariusz Zając kieruje kompleksem sportowym w Proszówkach. Taką decyzję podjął wójt Marek Bzdek". Źle się dzieje jak się zaczyna budowac na kłamstwach. Może chętnie udzieli nam odpowiedzi p. Bzdek .Od kiedy księgowa może zatrudniać pracowników ? To jest chore!!!
Nick

2015-01-16 21:26:08
Robi się coraz bardziej ciekawie...
iii

2015-01-17 00:37:01
kogo to obchodzi?...
Ja

2015-01-17 05:57:50
Jeszcze chwile i sprzataczka bedzie decydowac w Gminie Bochnia
do Polaka (pana L.)

2015-01-17 13:41:59
Znowu pan to samo wkleja! Daj pan już spokój panie Lysy, bo w końcu Bóg pana skarze jakąś chorobą. Jeśli chodzi o spłacanie politycznych długów, to myślę, że pan liczy na posadę dyrektora PZD (w zamian za poparcie koalcji PSL- PiS). No niech pan się przyzna, liczy pan czy nie?
Ela W.

2015-01-17 14:26:25
Mnie się pan Mariusz Zając bardzo podoba. Czytałam i słyszałam o nim dużo dobrego. To świetnie wykształcony, kreatywny młody człowiek. Społecznik, wolontariusz, wrażliwy na potrzeby innych ludzi. Popieram Go i trzymam kciuki. Wierzę, że pan Bzdek zmieni tę Gminę na lepsze, bo jest normalnym, dobrym człowiekiem, a nie cynicznym draniem, który dręczy swoich przeciwników i pogardza nimi, jak jego poprzednik.
z kuratorium

2015-01-17 15:04:22
jak się już pani podpisuje to proszę napisać Ela B ,bo każdy wie że to pani sadzi takie pochwalne elaboraty pod adreden nowego wójta, prawda jest taka że jest cienki jak d...a węża i na niczym sie nie zna co już widać po 2 miesiacach jego kadencji a zatrudniając zająca zbłaznił się sam takim tłumaczeniem i tyle w temacie
Polak

2015-01-17 16:56:28
Czy naprawdę wszyscy uważacie że każdy wpis nie będący hymnem pochwalnym pana Bzdeka musi być autorstwa pana Lysego? Temu przenikliwemu Sherlockowi Holmesowi któremu się wydaje że mnie rozszyfrował odpowiadam - całkowite pudło. Nie nazywam się Lysy, nie mam na imię Jerzy ani Leon, a poprzedniego wójta nie znałem i nigdy z nim nie miałem nic do czynienia. I to tyle szanowny "detektywie". A tych którzy chcą wymieniać twórcze poglądy a nie tylko obrażać innych zapraszam ponownie do wywołania pana Bzdeka do publicznej tablicy. Panie Wójcie, chyba nie brakuje panu odwagi żeby rozmawiać z mieszkańcami gminy? Bo jeśli tak to polecam Sienkiewicza - kończ waść, wstydu oszczędź.
Do Polak

2015-01-17 18:03:42
Wszytko i na temat POPIERAM
śmieszny ten Polak

2015-01-17 20:25:26
Akurat w to ktoś uwierzy. Normalny człowiek, który nie ma emocjonalnego stosunku do tej sprawy nie pisałby takich chamskich tekstów pod adresem urzędników, którzy dopiero co wprowadzili się do swoich nowych gabinetów. A kto tak nienawidzi nowego wójta i jego współpracowników? Oczywiście, stary wójt i jego poplecznicy. Pan Bzdek to świetny organizator i lider. Ponadto, jest dobry dla ludzi. Nie jest konfliktowy, potrafi zjednywać sobie zwolenników.
do śmieszny ten Polak

2015-01-17 21:02:35
niezłe jaja sobie robisz,wszyscy widzą że nowy wójt to mały zakompleksiony, tępy i mściwy julianek, ma swoją marlenkę niejaką zastępczynię ewelinkę która intelektem go nieprzebija i ... tyle. Sam Julian będzie musiał całować swoje stopki... jedyna sensowna decyzja to Biernat.. tyle że ten gość go pogrąży... powiedział mu już czy nie?
x

2015-01-17 21:22:56
O ile personalne decyzje jak i brak kontaktu z mieszkańcami nie podobają mi się u wójta(Nigdy nie byłem jego fanem) tak zastępcy nic nie mogę zarzucić... Ps. wyluzujcie trochę te słowne wycieczki... Tak jedna jak i druga strona
do chorego z nienawiści urzędnika

2015-01-17 21:33:18
Człowieku, ty potrzebujesz pomocy psychologicznej, lub nawet psychiatrycznej. Mam nadzieję, że nie dadzą ci strategicznej posady. Nawet kobiety nie uszanujesz, matki, żony. Zgadzam się, że pan Biernat jest dobrym prawnikiem i szlachetnym człowiekiem, pomaga wielu ludziom i nie chce za to pieniędzy. Natomiast ocena pana Bzdeka i pani Makowskiej woła o pomstę do nieba. Oboje są gruntownie wykształconymi ludźmi, którzy mimo młodego wieku, mają spore sukcesy w kierowaniu dużymi zespołami ludzkimi. Są młodzi, dynamiczni, kreatywni i nieskażeni starym systemem układów i powiązań.
xx

2015-01-17 21:47:11
Biernat pomaga ludziom? posłuchaj co mówią o nim w starostwie lub w rzezawie, zresztą już niedługo będzie o nim głośno... zastępca wójta...zrobiła sie taka sama jak on czyli król julian ,czyli cwaniactwo, brak kultury i ZERO KOMPETENCJI... pół roku i będzie wniosek o referendum ocenią mieszkańcy gminy kompetencje marlenki i juliana
szczerze

2015-01-17 22:01:52
Wiem, co mówią w starostwie i w Rzezawie. Pan Zbigniew Biernat to człowiek przez duże C. Mądry, zdolny, kompetentny. Co więcej, jest dobrym człowiekiem, dobrym mężem, ojcem, kolegą i współpracownikiem. Myślę, że jego szlachetna postawa wynika z tego, że jest człowiekiem głęboko wierzącym. Pani Makowskiej osobiście nie znam, ale ma opinię osoby piekielnie pracowitej i rzetelnej. Wydaje się bardzo sympatyczna. Pana Bzdeka cenię, za to, że nie boi się trudnych wyzwań, ma wizję i do niej dąży. Za czasów jego dyrektorowania, ZS Nr 1 miał największy nabór młodzieży w powiecie i najszerszą ofertę kształcenia. Jego ogromnym atutem jest osobowość, wesoły, dowcipny, optymista. Szanuje wszystkich ludzi, nie atakuje, nawet tych, którzy robią mu na złość.
szkoda polemizować

2015-01-17 22:11:45
nie ma co z Tobą wchodzić w dyskusje jestes bardzo emocjonalnie zwiazana z nową władza,przykre dla ciebie będzie odkrycie prawdy odnosnie bzdeka czy biernata, makowska jest tylko pionkiem w ich grze za co juz niedługo niestety zapłaci...
Piotrek

2015-01-17 22:13:28
Mariusz Zając to w porządku ziomal. Mój kumpel ma niepełnosprawnego brata, a Zając był jego terapeutą.
do szkoda polemizować

2015-01-17 22:18:46
Ty natomiast jesteś za bardzo emocjonalnie związany ze starą władzą. Musicie przyjąć z godnością fakt, że przegraliście wybory w Gminie. Musicie uszanować demokratycznie wybrane władze. Za cztery lata kolejne wybory, więc macie szansę wrócić.
do "do szkoda polemizować"

2015-01-18 11:46:54
Dobra kończcie już te swoje wywody kto gdzie itd. bo odchodzicie od tematu. Ja szanuje obecne władze i mimo że na nie nie głosowałem gratulował im zwycięstwa... No to wracamy do tematu W obietnicach było że nie będzie znajomości Jak to skomentujesz kolego?
do kolegi

2015-01-18 14:10:26
Znajomości to są obecnie w starostwie. Nie wygrywa ten, kto ma większość, tylko ten, kto lepiej kombinuje.W Urzędzie Gminy jest inaczej, sprawiedliwiej. Pan Bzdek i pan Zając otrzymali mandat społeczny, przekonali do siebie wyborców, przekonali do swoich planów. Możesz nie lubić Bzdeka czy Zająca, ale to demokratycznie wybrani samorządowcy, mający poparcie społeczne.
Polak

2015-01-18 15:27:21
Wszystkim obrońcom pana Bzdeka i jego najbliższych współpracowników polecam starą prawdę, że w polityce jest jak w sporcie - zdobyć mandat i zaufanie społeczne jest zdecydowanie łatwiej niż je utrzymać. A swoją drogą dlaczego prośba do pana Bzdeka o dialog ze społeczeństwem i publiczne przedstawienie relacji ze swoich działań i decyzji wywołała taką frustrację wśród jego najbliższych? Trochę wiary w swojego idola!
Do "do kolegi" kolega

2015-01-18 19:47:06
Ale nie tylko w gminie jest pan Zając Reszta tez bez znajomości do gminy przychodzi? np. Pan Biernat? Też ma mandat społeczny? To jest to nowe? To jest to co tu obiecywaliście? Sorry ja to odbieram jako mydlenie nam oczu Pozdro
do przegranych

2015-01-18 21:07:29
Suchaj kolego, ty to się lepiej zajmij starostwem i układami Ludowców! Pan Bzdek i jego współpracownicy jest czysty jak anioł w porównaniu z nową-starą władzą powiatową. Ludzie mieli dość starych układów Lysego i postawili na nową twarz. Dajcie mu szansę, nie obrażajcie go, bo sprawiedliwie wygrał wybory. Ponadto, proszę mi tu nie obrażać pana Biernata, bo to jeden z najlepszych i najuczciwszych prawników jakich znam. Gminie potrzeba takich ludzi!
zagadka rozwiązana? do do przegranych

2015-01-18 22:06:48
żenująca lub żenujący jesteś...nie masz żadnych argumentów na obronę nowej władzy w gminie, na merytoryczne pytania użytkownika Polak reagujesz agresywnie i bez opamiętania... a On ma rację... Na marginesie zobacz to... nie wiem może jesteś jednym z członków tego stowarzyszenia... KTO z tej grupy znajdzie wkrótce pracę w gminie? Biernat już znalazł, Korta następny? a może Ty? http://mojepanstwo.pl/dane/krs_podmioty/465861,stowarzyszenie-rzecz-rozwoju-ziemi-bochenskiej-krysztaly-soli Zagadka rozwiazana? Dla koryta wszystko się zrobi
kik

2015-01-19 00:10:55
dobre, sami niezależni PO-litycy
pracowł i zna problemy ? ha, ha, ha !!!!!

2015-01-19 07:15:20
Chodzę często na basen w Proszówkach Ten gość zna problemy basenu ale ... związane z czyszczeniem brudnych płytek i słupków startowychoraz z zamiataniem w toaletach. Właśnie to robił gdy pracował jako ratownik-stażysta ale chyba się nie wykazywał bo długo miejsca nie zagrzał.
Polak

2015-01-19 10:41:22
Wydaje mi się że rozsądek zaczyna powoli zwyciężać. Wszystkich tych którzy chcą poważnej dyskusji proszę o cierpliwość - kropla drąży skałę. Jestem przekonany że uda się rozmawiać o sprawach ważnych dla naszego życia a zwolennicy pieniactwa i obrażania z czasem znajdą sobie inne miejsce. Mam jedną uwagę dla czytelnika podpisującego się "do przegranych". W żadnym wpisie nikogo nie obraziłem ani póki co o nic nie oskarżyłem. Zadawałem tylko pytania i prosiłem pana wójta o odpowiedzi na nie. Ostatnie wybory pokazały mieszkańcom gminy że nie ma świętych krów politycznych i każdego można zmienić - nawet pana wójta Lysego. Każdy sukces podnosi morale, a ostatnie wybory to był wielki sukces mieszkańców Gminy Bochnia. Tylko że ten sukces to nie Marek Bzdek. Naszym sukcesem było pokazanie naszej siły wyborczej. I dlatego drogi czytelniku "do przegranych", my jesteśmy "Wygrani". A co będzie mógł o sobie powiedzieć pan Bzdek to się dopiero okaże. I zdecydują o tym "Wygrani", bo takie jest ich prawo! Serdecznie pozdrawiam - Polak Wygrany
do Polaka, który nienawidzi demokracji

2015-01-19 13:53:12
Pan Marek Bzdek uczciwie wygrał wybory został wybrany wójtem, bo większość mieszkańców Gminy Bochnia na Niego głosowała. To On jest wygranym i należy Go szanować, a nie straszyć zaledwie po miesiącu urzędowania, że się go odwoła w referendum. TO WY JESTEŚCIE AGRESYWNI I NIE MACIE ŻADNYCH ARGUMENTÓW. Ponadto, wytaczacie ostre działa wobec człowieka, który dopiero co wprowadził się do swojego gabinetu. To absurdalne! Co więcej, pan Bzdek ma prawo dobierać sobie współpracowników, tak jak to robi starosta Węgrzyn, co was nie bulwersuje. Dość tej zawiści! Pan Zając, pan Biernat, pani Makowska to ludzie gruntownie wykształceni i wybrani przez ludzi w wyborach samorządowych. Mają kwalifikacje i mandat społeczny. Oprócz tego, absurdalny jest zarzut wobec pana Zająca, że jako student dorabiał sobie w wakacje jako ratownik. Co w tym złego? To tylko dobrze o Nim świadczy, że już od studenckich lat był samodzielny, przedsiębiorczy i pomagał rodzicom. Chciałabym mieć takiego syna.
Polak

2015-01-19 16:06:42
Nie wiem czy odpowiadam Pani czy Panu więc użyję formuły TY. Poziom Twojej wypowiedzi jest zdecydowanie bliższy określeniu agresja niż większości powyższych wpisów. Nikt nie zarzuca uczciwości wyborów więc po co wogóle poruszasz ten temat. Stwierdzenie że Biernat, Zając i Makowska zostali wybrani w wyborach samorządowych to kłamstwo i w dodatku głupie. Jakie mają wykształcenie nie wiem i nigdy na ten temat nie napisałem ani jednego słowa. Ostrych ani innych dział póki co nikt nie wytacza. Cała Twoja wypowiedź wprost kipi złością i nienawiścią, natomiast z merytoryczną dyskusją nie ma nic wspólnego. Zaczynam się zastanawiać czy nie chodzi tu o jakieś powiązania rodzinne. Trafiłem? A na koniec rada, pozbawiona agresji. Nie ucz nas kogo mamy szanować bo to indywidualna sprawa każdego z nas i wara Ci od tego. Natomiast co do oczekiwanego przez Ciebie szacunku do p.Bzdeka to jeśli chodzi o mnie, wygranie wyborów to jeszcze za mało żeby zasłużyć na mój szacunek. Można to zrobić tylko rzetelną pracą i postawą. A co do nienawiści to zdecydowanie nienawidzę głupoty i chamstwa, natomiast demokracja nic mi nie przeszkadza, wprost przeciwnie.
nowy skarbnik

2015-01-19 16:13:24
na najbliższej sesji odwołują starego skarbnika i powołują nowego, wie ktoś kto ma nim być?
.

2015-01-19 17:01:03
takie prawo wójta...powoływać swoich..tyle na ten temat
nc

2015-01-19 18:24:31
Panią skarbnik odwołują ponieważ odchodzi na emeryture
ania

2015-01-19 18:27:18
dokładnie więc przestańcie wylewać żale że wywalono Korte... takie prawo nowych władz... nowym skarbnikiem będzie pani pracujaca do tej pory w powiecie wielickim...i tyle w temacie
do Polaka

2015-01-20 04:48:53
Pękna masakra Szanowny Panie http://i.imgur.com/FvSdvRJ.webm
o to chodzi

2015-01-20 11:16:52
Poparcie dla Polaka 100%
Sułtańskie rządy

2015-01-20 12:02:50
Widziały gały co wybierały a gabinet wójta jak twierdza. Bojaźń przed stronami?
Sułtańske rządy w gminie

2015-01-20 12:08:33
Widziały gały co wybierały a gabinet wójta jak twierdza.
szczęśliwy wyborca

2015-01-20 16:25:11
Sułtańskie rządy w Gminie skończyły się w listopadzie 2014! Hurrrra! 100% poparcia dla wójta Marka Bzdeka!
mieszkaniec

2015-01-20 22:33:28
Czy widzieliście nowe godziny otwarcia lodowiska ? To jakaś paranoja !!!!!!!! Jeżeli to jest pomysł nowego dyrektora to temu panu już dziękujemy. P. Bzdek!!!!! Zrób coś z tym !!!!!!!
ja

2015-01-20 22:36:16
Jeżeli tak ma teraz wyglądać oferta lodowiska to lepiej go zamknąć !!!! Panie Zająć już lepiej było za starego Wójta !!!!!!!!!!!
Polak

2015-01-26 19:00:16
Zwalnianie i zatrudnianie idzie wójtowi Bzdekowi szybko i sprawnie. Szkoda że tak samo nie idzie mu zarządzanie urzędem. Zobaczcie jak przez jego indolencję blisko było do nieszczęścia: http://kbc24.pl/karetka-nie-dotarla-do-chorego-w-lapczycy-poniewaz-droga-byla-zasypana/#comment-69822
Jedrek

2015-01-26 19:59:39
Tak żałosnego tlumaczenia dawno nie czytalem... Zadziwiają mnie zwolennicy obecnego wójta... Średnio inteligentna małpa potrafi zauważyć, że Zająć dostał to stanowisko za poparcie w wyborach, średnio inteligentna małpa potrafi zauważyć również że wójt bzdek tymi tłumaczeniami pluje w twarz wyborcom. Ja się zraziłem i to bardzo zarówno do zająca, bo się sprzedał, jak i do Pana Bzdeka, który nie wie co się w gminie dzieje,boi się odzywać bo palnie jakieś głupstwo (patrz wywiad w tvp3) a jedyne co mu dobrze idzie to handel stanowiskami i głupkowate tłumaczenie...I ta jego duma i samouwielbienie...Ludzie kogośmy wybrali?
Wanda

2015-01-27 08:33:21
I tak się zarzekał w wywiadzie, że będzie z mieszkańcami rozmawiał, że będzie ich słuchał... i co? Powiem wam co... - jak usiadł na stołku szybko zaczął zatrudniać ludzi, którzy wszystko zrobią za niego - bo się zorientował, że się porwał z motyką na słońce....
Do Polaka

2015-01-29 12:30:15
oj , coś mi się zdaje ,że masz dużo czasu i dużo złej woli . czyż ty może straciłeś w ostatnim czasie pracę . Jeżeli nawołujesz do wspólnej debaty i namawiasz Nowego Wójta do publicznej dyskusji , TO WEŹ SIĘ I PODPISZ z imienia i nazwiska . Tego wymaga kultura . Dobrze ,że Wójt ci nie odpowiada nawet na wym forum . Zniżyłby się do twojego poziomu . Jest rzeczą normalną , ze musi mieć czas do poznania wszystkich spraw ,żeby mógł rozmawiać na zebraniach z ludźmi i odpowiadać z sensem na ich pytania .!! Dopiero jest półtora miesiąca od objęcia stanowiska wójta zatem SPOKO ..
Polak

2015-01-30 08:31:06
Do przedmówcy (przedmówczyni?) - jak chcesz uczyć innych kultury to najpierw naucz się sam/a, i się podpisz. Natomiast codo czasu potrzebnego wójtowi Bzdekowi - ile według ciebie potrzebuje czasu żeby móc odpowiadać na sensowne pytania ludzi dotyczące jegoprogramu wyborczego i zawartych w nim obietnic i planów? Jak go pisał to nie wiedział o czym pisze? A jeśli pisał ktoś inny to mógł się go zapytać coma na myśli i jak wyobraża sobie realizację. I dzisiaj nie było by problemów z rozmową z ludźmi. Na koniec rada - jak chcesz kogoś bronić sensownie to też się do tego przygotuj.
Brrr

2015-02-02 19:34:20
Dokładnie. Przed wyborami pisałem, że wybór Bzdeka będzie stratą czasu, bo przez 2 lata będzie się uczył zawodu. Trzeba było znaleźć kandydata, który siedzi w temacie i zna się na robocie, którą ma wykonywać. PS do Jędrka: zgadzam się z Tobą, z wyjątkiem tego fragmentu o Zającu. To nie było tak, że był zaangażowanym w sprawy gminy działaczem samorządowym, który się sprzedał. On od początku był bezideowym partyjnym oportunistą.
Siwy

2015-02-04 19:14:57
Dokładnie stracony czas... Pozatrudniał Bzdek ludzi wyciągniętych z "kapelusza". A ciemna masa gminna za parę obietnic, ładne zdjęcia i propagowanie nienawiści - łącznie z "filmikiem" - pozbyli się człowieka, który wiele zrobił.
Polak

2015-02-05 10:37:26
Kolego Siwy, można się z kimś zgadzać lub nie. Można mieć takie lub inne zdanie. Można krytykować i polemizować. Ale jak się zaczyna obrażać to jest się prymitywnym pieniaczem. Jeżeli dla ciebie społeczeństwo to ciemna masa to ty jesteś kim?
Do Polaka

2015-02-09 14:58:49
Wierzysz w rzeczy nie realne - proponuję stąpać po ziemi całymi stopami a nie w baletkach... Ja lubię nazywać rzeczy po imieniu a nie wypisać coś w stylu.. pozna, nauczy się , przeczyta.... Na tyle ludzi w Bochni mogliśmy wybrać kogoś kto już coś zna, przeczytał i wie.
wDVP3O7Vjx

2015-12-02 05:07:11
Happy Anniversary Neil Pale blue Jak is Amazing and always the first I lietsn to. Your many talents are like no other can't wait to hear more from you!! Been enjoying this game you've been playing with us and it has given me and my family many laughs throughout the months. Looking forward to all the answers being revealed. Truthfully, I'll also be a little sad as this has been a lot of fun to play giving me something to look forward to, maybe you can come up with some new games to keep us guessing Keep up the Amazing job that you're doing you're the Best!!
Emq7LBgmVBM

2015-12-02 19:49:45
LOL You're too much Neil?! You've kept us going for a long time! But then you knew we'd stay right here with you! Tomorrow it is! There's nothing like your music. I'm<a href="http://mddzpzdbp.com"> loonikg</a> forward to the ABC gigs in December. I've got my tickets in hand! Can't wait!big HUGS!Janine
REKLAMA