Powiat

czwartek 26 listopada 2015 17:31:33

Komisja Rewizyjna zbada politykę kadrową starostwa?Komisja Rewizyjna zbada politykę kadrową starostwa?

Okazuje się, że sprawa Adama Korty przeciwko staroście bocheńskiemu nie była jedyną, którą rozpatrywał Sąd Pracy w Bochni. Dziś zapadła decyzja w procesie na wniosek Zygmunta Panka, pracownika dawnego Wydziału Bezpieczeństwa, Oświaty i Spraw Społecznych, który został zwolniony z pracy po reorganizacji Urzędu z początkiem 2015 roku.


Sąd pracy przyznał i w tym wypadku rację skarżącemu i zadecydował, że musi on zostać przywrócony do pracy na swoim dotychczasowym stanowisku.

W związku z tymi wydarzeniami podczas dzisiejszej XI sesji Rady Powiatu radny Jacek Pająk zawnioskował, aby podjąć uchwałę o konieczności zbadania polityki kadrowej Ludwika Węgrzyna przez Komisję Rewizyjną.

Jak zauważył jednak starosta, a po nim również  - wiceprzewodniczący Rady, Michał  Paszkot, obydwie decyzje sądu nie są jeszcze prawomocne. – Poczekajmy na ostateczny wyrok w tych sprawach! - apelował radny Paszkot.

Większość radnych podzieliła ten pogląd i zagłosowała przeciwko wnioskowi Jacka Pająka.

Starosta ubiegłej kadencji stwierdził, że spodziewał się takiej decyzji Rady. Utrzymywał jednak, że nieprawomocność wyroków nie stoi wcale na przeszkodzie temu aby Komisja Rewizyjna przyjrzała się zasadności podejmowanych przez obecnego starostę decyzji personalnych.

eb

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ja też,,,,

2015-11-27 12:45:32
Ja też uważam ,że nic nie stoi na przeszkodzie , żeby Komisja Rewizyjna zbadała sprawę zwolnień z pracy doświadczonych ale jak się wydaje nie wygodnych dla obecnego starosty pracowników. Jak długo osobiste animozje będą brały górę nad rozsądkiem . Większość radnych , a zatem i członkowie Komisji Rewizyjnej boją się zbadać sprawę , Według mnie sami powinni zająć si,e tą sprawą, a nie czekać , czy też odrzucać tak zgłoszony wniosek . Jak mówił pewien nieobecny już w życiu publicznym , wójt - COŚ JEST NA RZECZY !!!!!!
rozliczyć - ukarać

2015-11-27 17:25:40
Tak, popieram. Nie można tak bezkarnie poniewierać ludźmi, wyrzucać na bruk bez powodu, jedynie przez "politykę" - jak za najgorszej komuny!!! Dość arogancji władzy. Ostatnie wybory pokazały, co ludzie myślą o PSL. PiS niech się wstydzi, że do tego rękę przykłada. Prawica nie powinna się tak zachowywać.
TAK PROSZE

2015-11-27 18:13:07
PROSZE SPRAWDZIC TEZ URZAD MIASTA
x

2015-11-27 18:53:46
I Urząd Gminy
koral

2015-11-27 19:28:07
Z tego wniosek jeden - Bangladesz
zzz

2015-11-28 06:53:08
Panie Pająk i to pan się wypowiada w tych tematach ?
do zzz

2015-11-28 07:11:05
Nie obrażaj Jacka Pająka, bo sesje Rady Powiatu pokazują, że to jedyny polityk dużego formatu. Żaden starosta nie zrobił tyle, ile on zrobił dla rozwoju Powiatu Bocheńskiego, i dla rozwoju powiatowej infrastruktury. Dofinansowanie i modernizacja powiatowych jednostek czyli szpitala, straży, szkół, urzędów itp robią wrażenie. A wszystko dzięki mądremu pozyskiwaniu funduszy unijnych. Jeszcze wiele pokoleń będzie z tego korzystać. Życzę Prawu i Sprawiedliwości, żeby znaleźli lidera tego pokroju, bo dobrze życzę prawicy. Żeby realnie przejąć władzę muszą być odpowiedni ludzie. Sam sztandar partyjny nie wystarczy.
do poprzedniczki

2015-11-28 10:46:25
No właśnie, ciekawe jakimi kryteriami kierował się starosta Węgrzyn przyjmując do pracy Pana Sliwę,Panią Wojakiewicz czy Pana Salomona? Wiedza merytoryczna odpada więc co zadecydowało? dupowławstwo? O Panią Zysek się nie pytam bo już o tym wiele napisano.
A......

2015-11-28 15:15:00
To dlatego na Bochnianinie ten temat nie zaistniał. Ręka rękę myje.
Mała Mi

2015-11-28 18:40:38
Pan Dyrektor Śliwa to KATASTROFA, jakby miał trochę honoru to sam by zrezygnował, ale co od niego oczekiwać, totalna kompromitacja kadrowa Węgrzyna która odbija się niekorzystnie wizerunkowo na pracy całego starostwa. Sekretarz Pani Wojakiewicz druga KATASTROFA, jak ktoś tak doświadczony jak Pan Węgrzyn mógł powołać nie mającą o niczym pojęcia sekretarkę na funkcje SEKRETARZA Powiatu? To wie chyba on sam. W dodatku Pani sekretarz to modowa porażka ale o gustach podobno się nie dyskutuje. Pan Salamon, kim on tam jest? referentem od promocji? gumowym uchem? kto przyjmuje kogoś w tym wieku do działań promocyjnych? zresztą strasznie podobno mlaska przy jedzeniu... oczywiście to nic złego. Podsumując wpis trzeba się zapytać Pana Ludwika Węgrzyna o uzasadnienie tych nominacji. I mam nadzieję że radny Pan Pająk oraz inni radni poruszą tą kwestie na najblizszej radzie powiatu. Chciałabym usłyszeć jakie sukcesy odnoszą wymienione osoby że zasługują na swoje stanowiska. Wchodzenie w dupsko bez mydełka Panu Staroście Węgrzynowi się nie liczy.
jacykof

2015-11-28 20:59:29
Moim zdaniem, a nikt nie jest tak dobrze ubrany jak ja, (o fryzurze nie wspominając) Styl Pani Sekretarz to nie katastrofa to KATAKLIZM. Należało by zatrudnić dobrego fashionistę - może jakaś umowa o dzieło ;)
może podoba się dziadkom

2015-11-28 21:35:43
Może podoba się dziatkom, w końcu gabinet obok energicznego wicestarosty J. Mroczka. Gdzieś w pobliżu może urzęduje były wójt Kulig, też pełen energii, w końcu ma 75 lat, a gdzie pozostali wiceprezesi powiatowej OSP, czyżby na umowach zlecenia, w końcu wiek około 70, do czegoś zobowiązuje.
królewna śnieżka

2015-11-29 00:42:31
Węgrzyn chciał chyba byłemu staroście Pająkowi zrobić na złość przyjmując z powrotem Śliwe i Zysek Dąbrowską a strzelił sobie w kolano, sam się chyba nie spodziewał że Pająk wyrzucając Śliwe ze starostwa nie zrobił tego złośliwie tylko dlatego że chłop się do niczego nie nadawał oprócz robienia samych problemów. Teraz robi to samo.
do mała mi

2015-11-29 00:46:46
To że ten fotograf osobisty grubego ludwika mlaska przy jedzeniu to nic złego... no chyba że przed jedzeniem wkłada sztuczną szczenkę do herbaty. Faktycznie może to współloakatorów poruszyć.
Mroczny Lord Ludwiczka

2015-11-29 01:52:47
Zaznając kompetencji pani sekretarz przestaje już negować kawały o blondynkach... ale czyż nie powinna pani seketarka ups sekretarz zmienić koloru malowamia paluszków na zielony? taki kolor przyjemny i szef by się ucieszyl i brzuszkiem potrząsnął z radości...
do poprzednika

2015-11-29 10:23:57
Analizując historię ruchu ludowego w czasach komunistycznych można wysnuć wniosek, że dzisiejsi bohaterowie spod znaku zielonej koniczyny bardziej gustują w kolorze czerwonym. Tak więc, owa "fachowa" niewiasta słusznie czyni czerwień do paznokci dobierając.
jestem za

2015-11-29 21:10:18
tylko niech komisja rewizyjna nie zapomni zbadac dokladnie polityke kadrowa poprzedniej ekipy POwiatowego swietlicowego!!!!!! kto byl zatrudniany w starostwie i jednostkach POwiatowych??? jakie mial(a) wyksztalcenie i doswiadczenie??? jakie byly koligacje partyjne i rodzinne???? kto i za co i w jakiej wysokosci dostawal nagrody???? kto jezdzil na delegacje i w jakim celu???? z tego wszystkiego napewno wydzie ciekawa ukladanka!!!!!
OSM

2015-11-29 21:53:28
Jureczku a może Ciebie ktoś sprawdzi do spodu? A może napisz że tak bronisz Ludwika bo twój synuś pracuje u niego na budowie seniora wigora i zarabia tam ładne pieniądze. Kto go tam przyjął? No pochwal się nasz Jureczku.
do poprzedników

2015-11-30 13:31:56
Pan Jacek Pająk zatrudniał ludzi kompetentnych i tylko w uczciwych konkursach. To był wymagający pracodawca. Trzeba było być dobrym i mieć udokumentowane sukcesy, żeby dostać nagrodę. Pan Pająk nie poniewierał fachowcami, nie wyrzucał ich i nie wymyślał oszczerstw na ich temat. Z panem Pająkiem pracownicy nie musieli się procesować przed Sądem Pracy. Pan Pająk nie zatrudniał ludzi skompromitowanych, niewykwalifikowanych i z zarzutami prokuratorskimi. TAKIEGO ROZWOJU POWIATU, JAK ZA RZĄDÓW STAROSTY PAJĄKA NIE BYŁO I JUŻ NIE BĘDZIE. NO CHYBA, ŻE KRAKOWSKI PIS WEŹMIE SIĘ ZA BOCHNIĘ I ZROBI TU PORZĄDEK!.
do dopoprzednika

2015-11-30 14:05:53
kiedys było o tym głośno ze największym błędem wojta lysego było zrobienie starostą zwykłego swietlicowego z rzezawy pająka. nawet wojt przyszedł raz na sesje powiatową i publicznie żałował że starostą nie został wtedy słoń trabalski bo słoń miał lepszy cherskter . ale był ubaw, ha, ha, ha !!!!! ludzie poznali pająka i jego metody !!!!!!!!!! dobrze ze odsunęli go od władzy w bochni. teraz w naszym powiecie on może tylko posługiwać sie swoimi marionetkami ale w bochni ma ich coraz mniej . do wojewódzkiego biura przyjmuje partyjnych znajomków . oczywiscie demokratycznie w konkursach, ha ,ha, ha !!!!!!!! trzeba prześwietlić wojewódzki urzad pracy , bo koalicja po i psl nie bedzie wiecznie.... dobrze ze ktos znowu interesuje sie lapanowem i milionowymi stratami, zwrotem dotacji i innymi "ciekawymi" decyzjami pająka .
odpowiedz Leonku

2015-11-30 15:06:42
Jurek nie odpowiedziałeś na pytanie w jakim naborze został wybrany twój synalek do pracy na budowie seniora wigora przez starostwo powiatowe. Gdzie był bezstronny nabór? ile on pieniędzy tam zarabia i za co odpowiada? Ile razy się pojawia na budowie. Co to za układy między nim a dyrektorem wydziału rozwoju i inwestycji powiatu dlaczego nie kontroluje on jego pracy? czyżby miał takie polecenie z góry?
Jacek Pająk = skuteczny lider

2015-11-30 18:10:23
Nominacja Jacka Pająka na dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie to trafna decyzja władz Małopolski, która przyniesie wiele korzyści lokalnej społeczności. Przez ostatnie osiem lat kierowania Starostwem Powiatowym w Bochni Jacek Pająk pokazał, że jest niezwykle efektywnym i przedsiębiorczym liderem. Przede wszystkim pan Pająk jest biegły w pozyskiwaniu funduszy unijnych i modernizacji powiatowej infrastruktury. Świadczą o tym liczne, milionowe inwestycje: drogi, mosty, chodniki, budowa nowej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, doposażenie Komendy Powiatowej w Bochni oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. Rozwój szpitala - lądowisko, parking, ogrzewanie z solarami, doposażenie SORU, nowe karetki, budowa nowoczesnych oddziałów: położniczy, opiekuńczo-leczniczy i ortopedyczny. Kolejnymi przykładami są nakłady na pomoc społeczną- budowa nowego Domu Pomocy Społecznej, inwestycje w Warsztaty Terapii Zajęciowej w Proszówkach, winda i plac zabaw dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bochni. Należy też podkreślić rozwój powiatowego szkolnictwa ponadgimnazjalnego. Utworzenie Szkoły Muzycznej II Stopnia w Bochni. Budowa nowoczesnej hali sportowej w Łapanowie. Rozwój szkół technicznych i zawodowych, liczne inwestycje w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce, doposażenie warsztatów i pracowni szkolnych, liczne kursy zawodowe dla młodzieży, zwiększające ich szanse na rynku pracy oraz zachęcanie młodzieży do kształcenia się w Powiecie Bocheńskim poprzez fachową promocję, zakrojoną na szeroką skalę. Osiągnięcia pana Jacka Pająka oraz wszystkich urzędników starostwa, podległych mu jednostek oraz dużego grona podwykonawców mówią same za siebie. Obrażając pana Pająka w taki sposób, obrażasz wszystkich ludzi, którzy przez ostatnie osiem lat ciężko pracowali, aby w Powiecie Bocheńskim żyło się lepiej.
haha

2015-11-30 18:59:09
powtarzasz sie jacuś a tekst kopiuj wklej nauczyli cię w wupie?żenada
do "OSM" i "odpowiedz Leonku"

2015-11-30 20:56:10
jacus nie mierz wszystkich swoja miara , nie wszedzie potrzebna jest legitymacja partyjna, wystarczy miec konkretny zawod ktorego ty nie masz dlatego musisz liczyc na matke partie PO i sekretarzy wojewodzkich.
insider

2015-12-01 02:47:57
Znam to towarzystwo od środka,same kumotry,pociotki ,teściowe ,jedna wielka hucpa. Rozpierdolić to towarzystwo i wybrać od nowa.
ale...

2015-12-01 11:22:09
Pan Jacek Pająk ma konkretny zawód. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zresztą, gdyby nie był zdolny nie miałby takich sukcesów. On sam do wszystkiego doszedł. Nie ma znanych rodziców, którzy mu coś załatwili.
ale także

2015-12-01 13:04:57
takie wykształcenie a był świetlicowym hehe-no to rzeczywiście ambitna "praca"
ale ale.....

2015-12-01 19:07:54
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
do ale ale

2015-12-02 15:44:13
Pan Jacek Pająk przez czterdzieści lat swojego życia zrobił więcej niż ktokolwiek przed nim. Osiągnął wszystko dzięki talentowi, inteligencji, kreatywności, charyźmie. Jego talent krasomówczy jest imponujący. Życzę Mu, aby kiedyś dokończył doktorat!
ale ale.....

2015-12-03 22:54:13
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
ale ale nie tak prędko

2015-12-05 10:09:40
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ostatnich ośmiu latach. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny i mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych) A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej?, co dobrego zrobiłeś dla ludzi?Jakie masz osiągnięcia?
ale ale.....

2015-12-06 14:29:31
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
ale ale nie tak prędko

2015-12-06 18:48:44
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Jacek Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny i mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia? NAPISZ - CHĘTNIE CIĘ OCENIMY.
ale ale........

2015-12-06 18:58:47
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
ale ale nie tak prędko

2015-12-07 17:09:11
Nie obrażaj Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Pająk jest dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny, mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
kamienie brodzińskiego pozdrawiają jacka

2015-12-07 23:15:55
jacek, byłeś niesamowity !!!!!! na zdjęciach prezentujesz się okazale.
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-08 20:28:00
Pan Jacek Pająk posiada dużą wiedzę, kwalifikacje, predyspozycje i umiejętności. Nie dziwi więc nominacja na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Pan Pająk posiada doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach związanych z administracją samorządową. WUP jest instytucją, która wdraża programy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pan Jacek Pająk jest właściwą osobą na właściwym miejscy, gdyż przez ostatnie osiem lat pokazał, że można skutecznie pozyskiwać milionowe środki i modernizować powiatową infrastrukturę z dużym rozmachem. Jacek Pająk to rzeczywiście skuteczny lider.
ale ale........

2015-12-09 09:38:17
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-09 20:18:38
Nie obrażaj Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Jacek Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny. Mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-11 11:42:39
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-12 08:20:13
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny i mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-12 12:33:03
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-13 11:19:39
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat . Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Jacek Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny i mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-13 17:26:12
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-13 21:33:18
Nie obrażaj Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Jacek Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny i mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej, co dobrego zrobiłeś?, Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-13 22:51:35
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-14 13:56:40
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji , jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny. Mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami( inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-14 23:21:55
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-15 14:04:58
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w czasie ostatnich ośmiu lat . Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny. Mimo młodego wieku szczycił się wieloma osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dl ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-16 12:28:57
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-16 17:29:40
Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz jednym z najaktywniejszych radnych Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny. Mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś dla ludzi? Jakie masz osiągnięcia?
ale ale........

2015-12-16 21:09:39
jacek pajak: zawód wyuczony - politolog , zawód wykonywany - politykier. Praca tylko i wyłącznie dzięki legitymacji partyjnej - no i wszystko w tym temacie
Jacek Pająk dużo zrobił dla Powiatu Bocheńskiego

2015-12-18 00:20:04
Nie obrażaj Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on w ciągu ostatnich ośmiu lat. Pan Jacek Pająk posiada wiedzę, kwalifikacje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Pan Jacek Pająk jest Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie raz jednym z najaktywniejszym radnym Powiatu Bocheńskiego. Tu się urodził, od młodzieńczych lat angażował się w sprawy naszej małej ojczyzny. Mimo młodego wieku szczycił się dużymi osiągnięciami (inwestycje, modernizacja powiatowej infrastruktury, pozyskiwanie milionowych środków unijnych). A ty internauto - czym wsławiłeś się dla ziemi bocheńskiej? Co dobrego zrobiłeś? Jakie masz osiągnięcia?
REKLAMA