Powiat

wtorek 27 grudnia 2016 19:37:57

Drwinia: nie będzie Zadymienia 2016Drwinia: nie będzie Zadymienia 2016

21 października na oficjalnej stronie www Urzędu Gminy Drwinia ukazał się tekst pt. Ćwiczenia Strażackie „Zadymienie-2016”, gdzie na wstępie można przeczytać: W związku z pojawiającymi się sprzecznymi informacjami na temat planowanych ćwiczeń strażackich „ZADYMIENIE” 2016 Urząd Gminy w Drwini niniejszym informuje, iż planowane na 22 października 2016 roku (sobota) ćwiczenia nie mogły być zatwierdzone (…)

W dalszym ciągu czytamy, że przy organizacji gminnych ćwiczeń popełniono błędy, nie dostarczono też całej wymaganej dokumentacji, w związku z tym Urząd Gminy nie może wziąć za ćwiczenia odpowiedzialności.

W kilka dni później na tych samych łamach wójt Jan Pająk zaprasza wszystkich strażaków – ochotników z terenu gminy na uroczysty odbiór sprzętu ratowniczego, zakupionego ze środków gminy oraz Urzędu Marszałkowskiego.
Cały ten splot wydarzeń nasuwa myśl o jakimś dziwnym kontredansie na linii władze gminy Drwinia – OSP. Zapytaliśmy o to wymienionych z imienia i nazwiska w pierwszym artykule panów Piotra Bartyzela – prezesa gminnego OSP oraz Mirosława Siudaka – komendanta, którego podpis figuruje pod planem ćwiczeń „Zadymienie 2016”, przedłożonym gminie do akceptacji.
Co znaczy, że gmina nie przyjmuje odpowiedzialności za te ćwiczenia? Okazuje się, że chodzi o ewentualne wypadki podczas ćwiczeń i odszkodowania za zniszczenia. Ale nie tylko. Gmina odmawiając zatwierdzenia ćwiczeń uniemożliwia tym samym wystawienie przez Komendę PSP w Bochni potwierdzenia udziału strażaków ćwiczeniach które w świetle przepisów traktowane są jak szkolenie za które należy się wypłata ekwiwalentów. - A mamy w Drwini chyba jeden z najniższych w powiecie ekwiwalentów dla strażaków, wysokości 5 zł za godzinę.

Na czym polegały błędy w organizacji Zadymienia?
Otóż plan ćwiczeń przewidywał, że OSP dostają informację od osoby postronnej, że palą się nieużytki w pobliżu Puszczy Niepołomickiej. Do pożaru zostaje wezwanych 10 jednostek OSP z terenu gminy. Strażacy z Drwini, jadąc do pożaru natrafiają na wypadek drogowy: samochód leżący w rowie z 4 rannymi osobami. Celem ćwiczeń miało być zarówno zażegnanie pożaru łąki, jak i udzielenie pomocy ofiarom wypadku.
Wójt Jan Pająk wymienił 7 braków w organizacji ćwiczeń, m.in: brak zgody właścicieli łąk na ćwiczenia i planu wynagrodzenia im ew. szkód, brak informacji na temat punktu czerpania wody, brak powiadomienia zarządcy drogi powiatowej oraz Nadleśnictwa Niepołomice o planowanych ćwiczenia. Wójt chciał również znać z imienia i nazwiska tę „postronną osobę”, która informuje o pożarze a także otrzymać protokół i listę obecności na zebraniu zarządu gminnego OSP, na którym postanowiono o ćwiczeniach. Mimo to gmina zobowiązała się dostarczyć kiełbaski na ognisko po ćwiczeniach.
Komendant i prezes uważają zarzuty wójta za całkowicie nietrafione. Tym bardziej, że plan ćwiczeń został opracowany przez zawodowego strażaka i zaakceptowany przez PSP w Bochni. Mimo to wychodząc naprzeciw żądaniom Gminy, uzupełnili braki i przenieśli termin „Zadymienia” na sobotę 19 listopada, uzyskując znowu akceptację samego komendanta PSP, Krzysztofa Kokoszki.
Niestety, ten termin okazał się również nie do przyjęcia. Na 19 listopada była bowiem zaplanowana wycieczka drużyn młodzieżowych z OSP Dziewin i Grobla do Szkoły Aspirantów Pożarnictwa w Nowej Hucie, organizowaną jakoby dużo wcześniej przez Gminę.

- Dowiedzieliśmy się, że gmina wystąpiła z wnioskiem o tę wycieczkę dopiero 8 listopada, już po naszym drugim zebraniu, gdzie ustaliliśmy nową datę ćwiczeń na 19 listopada.
- Drużyny młodzieżowe w Dziewinie i Grobli nie są na tyle liczne żeby zapełnić autobus, tak że w przeddzień wycieczki  szukano  dzieci ze szkoły w Grobli, żeby pojechały i „robiły tłok”.
Pragnę nadmienić,że na terenie gminy jest sześć jednostek w których funkcjonują  MDP, a tylko dwie wzięły udział w wycieczce .Pozostałe jednostki nie zostały zaproszone.
- Ciekawe, że wójt chętnie  sfinansował tę wycieczkę w całości. Tymczasem drużyny MDP  z Mikluszowic i Drwini zakwalifikowały się w roku 2016 na wojewódzkie zawody strażaków, co jest wielkim sukcesem zwłaszcza, że jako jedyne reprezentowały nie tylko Gminę ale i Powiat Bocheński, niemniej jednak  długo musieli prosić wójta, żeby im choć częściowo sfinansował podróż na te zawody w Gorlicach!

„Zadymienie” nie odbędzie się w tym roku. - Moglibyśmy je przeprowadzić i bez zgody wójta, ale nie chcemy jednak tak stawać okoniem wobec gminy. No i pogoda w grudniu jest niepewna.
- Nie można powiedzieć o naszym wójcie, że nic nie robi dal swoich OSP. Robi, nawet dużo, kupił np. ostatnio sprzęt. Choć kupił to co uważał za potrzebne, a niekoniecznie to czego w jednostce naprawdę brakuje…. Cały problem jest w tym, że on wszędzie chce grać pierwsze skrzypce,jakiekolwiek propozycje z naszej strony są negowane, wręcz odrzucane i brak dialogu -  powiedział Mirosław Siudak. - Wszystko musi być „z jego inicjatywy”, a jeśli nie, to torpeduje sprawę. Nie znosi sprzeciwu. Nie jesteśmy jego ulubieńcami...

- Pamiętam kiedy wójt mnie po raz pierwszy zaniepokoił – wspomina Piotr Bartyzel.- Po powodzi w 2010 roku chłopaki z OSP w Mikluszowicach zrezygnowali z części swojego ekwiwalentu. Kupiliśmy za to samochód strażacki, prawda, że stary. Ale jacy byliśmy dumni! Zaprosiliśmy wójta a on na to: - No ale jak ja będę wyglądał na tle takiego starego samochodu?

- Inna sprawa to ekwiwalenty właśnie. Ustawa dopuszcza dość wysoką ich stawkę, do 17 zł za godzinę. Wójt na jednym z posiedzeń Zarządu Gminnego  poprosił nas, żebyśmy się zgodzili na ekwiwalent znacznie mniejszy, bo sytuacja finansowa gminy jest kiepska. Wychodząc naprzeciw prośbie Wójta zeszliśmy do stawek tak niskich że nawet Wójt takich nie oczekiwał. Za to obiecał nam stałe dofinansowanie: 2800 zł na rok dla jednostki. Takie „kieszonkowe” na bieżące potrzeby. Zgodziliśmy się, to była dżentelmeńska umowa chociaż w sprawie wysokości ekwiwalentu potwierdzona przyjęciem stosownej uchwały Zarządu Gminnego. Wójt jednak umowy nie dotrzymał w efekcie  ekwiwalent pozostał niski a ”kieszonkowego” nie dostajemy…

- Obecnie stoję na stanowisku  że jeżeli to ja w oczach wójta bądź strażaków jestem powodem nieporozumień to jestem gotowy ustąpić – stwierdził Mirosław Siudak.

Obaj panowie nie ukrywają, że czarę goryczy w stosunkach OSP z Urzędem przelało napiętnowanie księdza Romana Kopacza za kazanie, na którym krytycznie mówił o gminnej polityce oświatowej. - A przecież ksiądz Kopacz jest naszym kapelanem!

Inny przykład „zgrzytania” w stosunkach OSP z Gminą wspominał naczelnik jednostki w Drwini, pan Bogdan Filipek:

- Nasza jednostka, podobnie jak ta z Woli Drwińskiej, należy do Krajowego Systemu Ratowniczego-Gaśniczego. A że startujemy z sukcesami w powiatowych a nawet wojewódzkich zawodach strażackich, to chcieliśmy sobie zrobić taką profesjonalną bieżnię do ćwiczeń. Mieliśmy na to sponsorów. Jest tutaj kawałek gminnego terenu,w obszarze Natura 2000. Wystąpiliśmy z wnioskiem do wójta, a on na to, że nie, bo chce tam zrobić jakieś tereny rekreacyjne. I tak od 6 lat o tym mówi, sprawa nie wyszła ciągle poza projekt. Tymczasem nasi sponsorzy się wycofali.

Jan Pająk odpowiedział mailowo również na przedstawione tu zarzuty. Ze względu  jednak na  to, że tekst jest bardzo obszerny, jego odpowiedź zamieścimy osobno.

eb

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

1234

2016-12-27 20:03:59
Na wniosek Zarządu Gminnego Rada Gminy w Drwini podjeła uchwałe: za ćwiczenia i szkolenia strażaków OSP ekwiwalent wynosi 2zł/h
zenek

2016-12-28 08:47:10
tym strazakom to sie w glowie przewraca, jesli straz jest "Ochotnicza" to dlaczego maja dostawac jeszcze za to kase? jesli chca na tym zarabiac to niech probuja pracowac jako zawodowi strazacy w PSP
janosik

2016-12-28 11:44:25
"- Obecnie stoję na stanowisku że jeżeli to ja w oczach wójta bądź strażaków jestem powodem nieporozumień to jestem gotowy ustąpić – stwierdził Mirosław Siudak."- prędzej mi kaktus wyrośnie niż Siudak zrezygnuje.
do zenka

2016-12-28 15:45:01
Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie !
janosiku janosiku nie prowokuj

2016-12-28 15:57:34
Mirek ma HONOR, a wójt jest piękny
do zenka

2016-12-29 13:45:35
chłopie dwa złote na godzinę - chcesz się załapać ? wsiadaj śmiało. to nie strażacy wymyślili ekwiwalent tylko ustawodawca nałożył taki obowiązek. O tym że strażacy zaszli do tak śmiesznych stawek świadczy o tym że to ludzie odpowiedzialni - a że chcą ćwiczyć ? co w tym złego ? tym że Wójt nie dotrzymał słowa co do "kieszonkowego" to już twoim zdaniem nie ważne.
podatnik

2016-12-29 15:59:59
Zenek w akcie skruchy przeznaczy dla straży 1 procent bo wie że na nas zawsze może liczyć. :) no nie zenek ?
janosik

2016-12-29 16:02:36
A ja Ci mówię, że nie zrezygnuje.
4321

2016-12-29 17:50:00
Podobno jak M. ustąpi, to w Ispinie dostaną remizę. ORMO zadziałaj hi hi! M. - nie rezygnuj ,jeszcze słońce zaświeci, trzeba mieć nadzieję że pomroczność wyjdzie władcy bokiem. PSL się chwieje, oby tylko PIS go nie przytulił.
Popieram Mirka !!!

2016-12-29 19:08:14
Mirek pamiętaj, masz za sobą całą straż , nie tylko z Ispiny! Wójcie co ci to da że będziesz gnoił Mirka? W taki wredny sposób stawiasz druhów z Ispiny przeciw swojemu koledze? Przecież i tak nie dotrzymasz słowa.
qwerty

2016-12-29 21:05:08
oj coś pęka ten wizerunek najwspanialszego Jaśnie Pana II. Ciekawe co jeszcze wyjdzie z takich rodzynków.
obserwator

2016-12-29 21:14:50
nic innego tylko kampania 2018 sie rozpoczela , M.Siudak to przeciez aktywny dzialacz PIS, ktory ma parcie na szkło. A OSP powinno rozliczać sie publicznie np. na swojej stronie w każdej złotówki
sylwester tuż tuż

2016-12-29 21:51:49
Na wesoło Panowie troszkę dystansu i z humorem. Z dedykacją dla prezesa, vice prezesa i komendanta gminnego: https://www.youtube.com/watch?v=OCFWWfRr0jo
do obserwatora

2016-12-30 08:28:43
szanowny kolego - przepraszam Panie/i- OSP rozliczają się z każdej złotówki - nie chciałbyś robić tej całej buchalterii jaka nałożona jest na ochotników - bilanse, rozliczenia, sprawozdania a jeżeli jeszcze dostają dotacje to jest już taka jazda jak w jakiejś dochodowej firmie. a na końcu Urząd Skarbowy i CIT 8
Obserwator1

2016-12-30 14:54:31
Niestety obserwator ma rację! wystarczy spojrzeć na stronę OSP Drwinia polityka, polityka i jeszcze raz polityka nie ma miejsca na takie "bzdury" jak jakieś tam rozliczenia https://www.facebook.com/ochotniczastrazpozarna.drwinia/?fref=ts
obserwator2

2016-12-30 15:16:19
patrzac na ich strone to nazwa powinna byc ochotnicza straz pisowska . niestety OSP zawsze mieszala sie do polityki a powinni trzymac sie od niej z daleka.
obserwator3

2016-12-30 17:44:32
Ta strona jest poza kontrolą OSP Drwinia. Wpływ na przedstawione tam treści i śmieci ma tylko prywatnie Porębski.
Mieszkaniec

2016-12-30 18:20:34
Do poprzednika: ciemny LUD tego nie kupi
Obserwator4

2016-12-30 18:41:22
Cytowani w artykule Panowie: Prezes - nie doszły Radny Powiatowy (2 razy próbował - raz jako kandydat PO a raz jako PiS Komendant - nie doszły Radny Gminny ( 2 razy próbował - raz z własnego komitetu a raz z PiS) Widocznie doszli do wniosku że do 3 razy sztuka ale kampanię należy rozpocząć stosunkowo wcześniej - no to zaczęli aby spełnić swoje polityczne marzenia
oko sowy

2016-12-30 20:49:02
Trole sie obudziły albo księciuniu przed kompa wrócił :D
trol

2016-12-30 21:05:26
Proszę i trzech WSPANIAŁYCH wróciło z zarządu - który z Was ma dzisiaj dyżur? mniej złości więcej pracy
aw

2016-12-31 08:54:33
3 zakompleksionych frustratów probuje robic "zadymianie" tylko czy to jest cel dzialalnosci OSP i to za duze gminne pieniadze ?
szanuj wójcie ludzi

2016-12-31 12:15:10
Trolnia blokuje komentarze ! to było do przewidzenia ! haha ! Tak się wójcie boisz prawdy o sobie ? Szanuj ludzi człowieku to i ciebie będą szanować ! Niezadowolenie będą zawsze, ale ty masz problem ze swoim charakterem. Traktujesz mieszkańców jak zarazę. Skąd w tobie tyle nienawiści?
kopia

2016-12-31 12:21:52
Korzystając z okazji zbliżającego się Nowego Roku i zakończeniem jednego z kolejnych etapów mojej pracy zawodowej, chciałbym złożyć serdeczne słowa podziękowania dla wszystkich Koleżanek i Kolegów, z którymi dane mi było razem przepracować w okresie kilku lat w Urzędzie Gminy w Drwini. Współpraca z Wami dostarczyła mi wiele satysfakcji, ale również wiele mogłem się nauczyć, dodając nowe doświadczenia do ponad czterdziestoletniego okresu pracy zawodowej. Za cały okres współpracy z Wami wyrażam swoją wdzięczność, a na nadchodzący Nowy Rok, życzę Wam wszystkim pomyślności, spokoju i radości oraz szacunku dla Waszej trudnej pracy, którą wykonujecie w służbie ludziom. Słowa podziękowania kieruję również do wszystkich osób i instytucji z terenu gminy, z którymi miałem przyjemność współpracować, a w szczególności: Sołtysów, Radnych, Kół Gospodyń Wiejskich, Klubów Sportowych, Strażaków OSP, Dyrektorów i Nauczycieli szkół, Bibliotek i GCKiP w Grobli oraz wszystkich, których nie wymieniłem, a dane nam było współpracować – serdecznie dziękuję! Życzenia pomyślnego i szczęśliwego Nowego Roku składa Krzysztof Szwiec
jo

2016-12-31 15:28:43
chcecie pisać o OSP to zobaczcie ile Niepołomice przeznaczają na OSP na jeden rok, ale tam wiedza co ważne-bezpieczeństwo przede wszystkim-bez strażaków ani gmina ani PSP nie pier............dnie sama.
STRAŻAK

2016-12-31 16:27:27
Gdy nie było polityki w OSP, wówczas jednostka między innymi z Ispiny inaczej działa. Obserwując jednostkę na przestrzeni lat widać że jednostka "umiera". Nie ma zainteresowania do pozyskiwania sprzętu ani organizacji wewnętrznych ćwiczeń oraz zabaw. Kiedyś wyglądało to tak że strażacy z każdego nowego pozyskiwanego sprzętu się cieszyli. Jednostka z tak małej miejscowości była wzorem dla innych, nie mając sprzętu najwięcej mieli chęci do działań. Jako jednostka w 2010 roku pomagali mieszkańcom na terenie całej gminy. Dzisiaj tak to nie wygląda... Strażaków jest co raz mnie... a nowe sprzęty leża w pudełkach. Czy jednostki OSP powinny się mieszać w politykę? Nie sądzę, ale po prostu tak jest. Kto jest przyczyna nieporozumień, kłótni, niezadowolonych członków, którzy odchodzą ze straży w jednostkach?
były

2017-01-01 11:15:19
masz kolego racje -jednostki umierają, ale wg mnie jest tego kilka przyczyn- młodych cieszy akcja, a takich nie ma, PSP wysyła tylko jednostki z systemu, a np do Ispni jedzie Drwinia, jak nie daje rady wysyłają jeszcze wole, a dopiero potem ispine lub sąsiednie, więc jak taka jednostka ma działać, mówisz o polityce- przeca PSL uwłaszczylo sie na strażach-wodzem Pawlak, zapytaj swoich strażaków jaka dostalim odpowiedź jak chodzilim za remizą. co do prężności działań to wszystko hulało jak było niedaleko zagrożeń, im pamieć słabnie tym ludzie czuja sie coraz pewniej i wydaje sie im ,że nic już nie zagraża. poza tym ludzie teraz cięzko pracuja, a zwlaszcza mlodzież powyjeżdżala i pilnuje roboty- nie chca byc strażakami co tylko chodza ze sztandarem do kościola- widząc to wszystko to nawet nie widać sensu robienia szkoleń bo PSP robi szkolenia w weekendy a żeby utrudnić egzamin w środku tygodnia o 16,00.Wychodzi na to ,że łaske robią z egzaminem, szkolenia robia w czasie swojej słuzby a na egzamin już pany z Krakowa nie moga przyjśc w weekend . Państwo przypomni sobie o strażakach jak już będzie za późno-popatrzy na zachód -tam firmy które zatrudniają strażaków maja ulgi i nikt krzywo na strażaka nie spojrzy, bo wie że kiedys może potrzebować jego pomocy.Przypomnijmy co mówił Piłsudski- naród wspaniały -tylko ludzie k.... To samo jest teraz wszystkim sie wszystko należy, tylko nikt od siebie nic nie chce dać. Nasze male ojczyzny umierają bo sami o nie nie dbamy, ale dośc tego płaczu-wszystkiego najlepszego , zgody, milości i spokoju w nowym roku wszystkim
do kopia

2017-01-02 13:07:48
to taki chwyt , że niby Jasiu dał Panu "kosza" ? a co na to prezes SKRu i Lis ?
Prawda

2017-01-02 23:31:10
Taka jest prawda że cała trójka panów manipulowana jest przez najbliżej siedzącą wójta pracownicę tego urzędu. Tak to jest jak się myśli ch..... a nie głową. Panowie wytrzeźwiejcie, już ktoś inny napełnia ten zbiornik a wy jesteście kolejnymi przydupasami do spełniania jej zachcianek. A co do zachowań Pana P. wobec pracowników, sołtysów, radnych i przede wszystkim petentów to powiem tylko jedno człowiekiem się jest a wójtem się bywa. Nikt pomników nie będzie Panu budować bo wydaje Pan nasze pieniądze na rzeczy nie potrzebne. Nie mamy wszystkich dróg wyasfaltowanych, braki w oświetleniu, od 3 lat obiecany żłobek, brak komunikacji wiejskiej, brak możliwości rozwoju infrastruktury przemysłowej a przede wszystkim brak obiecanej od 6 lat kanalizacji. I co z tego że Pan obiecuje 30 km wybudowanie ścieżek rowerowych jak nam to jest w ogóle nie potrzebne. Oderwał się Pan od wiejskie rzeczywistości.
do prawda

2017-01-03 00:19:00
100 % racji. Gość już dawno oderwał się od rzeczywistości. Nawet sami radni podobno się dziwią co się podziało że takie głupoty gada, szczególnie na sesji. A może to już strach. Podobno o grzechach innych najbardziej krzyczą Ci co sami je popełniają. I nie ma co się dziwić że praktycznie żadne inwestycje ostatnio nie są dostosowane do naszych potrzeb skoro zarządza nimi kobieta która traktuje nas jak wiejskich tępaków. Były gość jaki był taki był, ale przynajmniej nas słuchał i nie obrażał. Panie P. niech Pan nas na siłę nie uszczęśliwia tylko słucha co nam jest potrzebne, bo Pan wydaje nasze pieniądze a nie swoje. A co do Pani K. to tak się zastanawiamy kiedy wreszcie zrobi z nią porządek żeby przestała w czasie pracy robić z tego Urzędu burdel. Aż wstyd żeby pierwsza pracownica która Pana reprezentuje, tak się zachowywała wykorzystując pomieszczenia służbowe do swoich zabaw, macania i uciech z kolejnymi "kolegami".
I o to chodzi

2017-01-03 07:19:28
"Były gość jaki był taki był, ale przynajmniej nas słuchał i nie obrażał" i za małe co nieco lampę postawił świecącą na podwórko, decyzję wydał o odtworzeniu rowu na złość Twojemu sąsiadowi, podatek umorzył i takie tam poważne rzeczy - jeżeli o to Wam chodzi to wybory za 2 lata - byłemu Szefowi wyrok się zatarł. A co do niepotrzebnych rzeczy to jak była możliwość budowy to akcję robiliście że W Drwini że boiska dzieci nie będą mieć a teraz żłobek miał być a nie ma - ale będzie i i wszystkie rzeczy o których Prawdo piszesz też będą co do wygadywania na sesji przyjdź na sesję i wyrób sobie zdanie lub słuchaj wyraźnie a nie słuchaj pieniaczy którzy już swoje kampanie wyborcze zaczęli
kanalizacja

2017-01-03 09:02:31
http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/gospodarka-wodno-sciekowa-w-aglomeracjach/art,6,zaakceptowane-listy-rankingowe-projektow-w-ramach-konkursu-poiis-2-322016.html
do do prawda

2017-01-03 17:14:00
i co wójt widzi zachowanie tej pani i to toleruje? ciekawe jaki ma w tym cel? żenada
do do prawdy

2017-01-03 22:16:36
Potrzebny jest nowy wójt, bez dwóch zdań... mieszkancy juz zdali sobie z tego sprawę. co do paniusiu od "macania" w urzędzie to widocznie nie przeszkadza to naszym włodarzom skoro nie reagują na takie sytuacje w miejscu publicznym jakim jest urząd gminy. Poziom kultury pracownika świadczy o jego przełożonym. Oczywiscie mozna takze wysnuwać inne teorie dlaczego tak jest. Ogólnie wstyd.
Krystyna

2017-01-03 22:29:48
Wójt chce zbawić naszą gminę,poucza mieszkańców, księży, społeczników, strażaków, nauczycieli, wkrótce każe się wszystkim spowiadać u siebie i będzie zadawał pokutę... a sam co robi ? w jego urzedzie syf, sodoma i gomora jak ludzie piszą, stada ludzi pelętających się po korytarzach, w pokojach siedzą już po dwie na jednym krzesle tyle ich tam jest, ale żeby załatwić prostą sprawę to trzeba łaskawie poprosić aż jedna z drugą przestaną pożerać jedzenie i pić kawkę... tego nie widzisz wójcie zdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim już nie dostrzegasz.
Do Krystyny

2017-01-04 10:35:39
Czyżby obudziła się siostra lub brat zakonny zakonu 3 strażaków? Nawiązujesz do wiary a u Ciebie sadząc po komentarzu przydałyby Ci się rekolekcje!
Dobra zmiana

2017-01-04 10:55:48
To może jacyś kandydaci się ujawnią?
do poprzednika

2017-01-04 15:44:30
Może zgłoszą się "mocodawcy i promotorzy" obecnego wójta. Przecież nie mogą od tak sobie pozostawić gminy przypadkowi ...
Krysia

2017-01-04 18:55:14
Coś mi się wydaje że część komentarza Krystyny podpada pod paragraf zwłaszcza część dotycząca Urzędu. Chyba się Pan (i) zagalopowała? Co nie Panowie Prezesie i Sekretarzu - przecież się tym zajmujecie na co dzień:) Ja na miejscu każdego pracownika oraz wójta powalczyłbym o ich dobre imię ! Art. 212. Zniesławienie Dz.U.2016.0.1137 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Odnośnie § 3 to walczyłabym o nawiązkę w kwocie 500000 na WTZ w Proszówkach bo dla nich warto!
drabina

2017-01-04 19:23:44
Ciekawe co na to wszystko niejaki Bogdan Bujalski .....:)
do Krysi

2017-01-04 19:25:41
Podpada pod paragraf :-) pomówienie??? o picie picie kawy i jedzenie w trakcie pracy hahahah prosimy bardzo o walczenie o swoje dobre imię... aż nie możemy się doczekać jakie informacje chętnie usłyszy sąd lub policja gdy będzie przez wójta przepytywać ludzi o ich wiedzę na temat działalności tego urzędu. Pani Krystyno proszę się nia bać tych śmiesznych grózb, wkrotce wyjda sprawy którymi faktycznie mogą się zająć uporawnione służby i nie będzie to stwierdzenie o jakości pracy urzędniczek w trakcie jedzenia i picia w tym urzedzie.
no proszę

2017-01-04 19:45:49
no proszę ktoś tutaj chce cenzurę nałożyć na swobodę wypowiedzi? panie wójcie tylko potwierdzasz przypuszczenia a może fakty że za kołnierzem coś jest , ludzi nie przestraszysz takie działanie odniesie odwrotny skutek i uwiarygadnia pańskich oponentów, pani Krystyno proszę się nie obawiać tych grózb ze strony krysi są śmieszne, to ją lub jego pani może oskarzyc o próbę zatraszania
Krysia

2017-01-04 19:49:07
Wiemy obydwoje drogi Panie że nie chodzi o tę część o piciu i jedzeniu:) i pewnie wiesz jak rozumie się zniesławienie osoby prawnej?
osoba prawna

2017-01-04 20:04:39
hahaha zniesławienie osoby prawnej wez sie człowieku nie błaznij tylko zajmij się swoim urzedem żeby tak ludzie juz nie pisali
i tyle w temacie straszenia

2017-01-04 20:09:21
Pani Krystyno o jakim wójcie i urzędzie Pani pisała bo nie mogę nigdzie tego doczytać? chodzi Pani o urząd w zabawowej krainie?
Krysia

2017-01-04 20:25:37
No nikt tutaj piszący nie wie o jakim:) Krystyna - też nie:) Panowie jeszcze nie Wszyscy Sędziowie mają taką fantazję jak Wy:)
KOM

2017-01-04 20:30:14
Ale masz chłopie "finezję" z tymi nickami - przecież to widać, że 3/4 wpisów są Twoje
i tyle w temacie straszenia

2017-01-04 20:36:18
jak już coś to Pani wielmożny Jasiu :-) pozdrawiam sędziów z fantazją
Wyborca

2017-01-04 20:51:09
Drogi Wójcie rób swoje, Pamiętaj że Ci co teraz piszą że Twój poprzednik ich "chociaż słuchał" to zobacz jak skończył, gdzie go doprowadzili i jak mu "pomagali" kierować Gminą. Dotąd będziesz miał ludzi głos jak będziesz robił tak jak robisz skutecznie i do celu. Co więcej jak ich zaczniesz słuchać to Cię wyprowadzą... a mój głos na pewno stracisz i pewnie nie tylko mój.
skleroza nie boli

2017-01-04 20:51:46
Oto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.html 27. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budynek-w-woli-drwinskiej-po-termomodernizacji.html 28. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia-2.html 29. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bezpieczna-malopolska-2015.html 30. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bezpieczna-malopolska-2015-2.html 31. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gmina-drwinia-ma-nowy-magazyn-przeciwpowodziowy.html 32. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/system-selektywnego-wybierania-dsp-dla-osp-dziewin-i-osp-swiniary.html 33. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/uroczystosc-przekazania-i-poswiecenia-gminnego-magazynu-powodziowego.html 34. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy---osp-grobla.html 35. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bogu-na-chwale-ludziom-na-pozytek.html 36. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bezpieczna-malopolska-2016.html 37. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-dla-jednostek-osp-z-terenu-gminy-drwinia.html Drodzy Panowie: Prezesie, Vice Prezesie oraz Komendancie Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych wstydzili byście się!!! I nie jestem Wójtem ani Trolem Wójta tylko strażakiem który został strażakiem ochotnikiem troszkę wcześniej jak Prezes i Komendant ale Vice Prezesowi się dziwię bo faktycznie on działał wcześniej niż ja i taką ma krótką pamięć jak było a jak jest?Oto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.html 27. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budynek-w-woli-drwinskiej-po-termomodernizacji.html 28. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia-2.html 29. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bezpieczna-malopolska-2015.html 30. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bezpieczna-malopolska-2015-2.html 31. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gmina-drwinia-ma-nowy-magazyn-przeciwpowodziowy.html 32. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/system-selektywnego-wybierania-dsp-dla-osp-dziewin-i-osp-swiniary.html 33. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/uroczystosc-przekazania-i-poswiecenia-gminnego-magazynu-powodziowego.html 34. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy---osp-grobla.html 35. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bogu-na-chwale-ludziom-na-pozytek.html 36. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/bezpieczna-malopolska-2016.html 37. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-dla-jednostek-osp-z-terenu-gminy-drwinia.html Drodzy Panowie: Prezesie, Vice Prezesie oraz Komendancie Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych wstydzili byście się!!! I nie jestem Wójtem ani Trolem Wójta tylko strażakiem który został strażakiem ochotnikiem troszkę wcześniej jak Prezes i Komendant ale Vice Prezesowi się dziwię bo faktycznie on działał wcześniej niż ja i taką ma krótką pamięć jak było a jak jest?
skleroza nie boli

2017-01-04 20:54:51
Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochodto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.h-dla-osp-bienkowice.html 25. to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hhttp://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.h
zenek

2017-01-04 20:57:31
ądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochodto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.h-dla-osp-bienkowice.html 25. to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hhttp://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.h ądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochodto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.h-dla-osp-bienkowice.html 25. to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hhttp://www.drwinia.pl/ądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochodto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.h-dla-osp-bienkowice.html 25. to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-ądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! Sądząc po wpisie jesteś niedoinformowany/a. Strażacy OSP pobierają ekw i w całości przekazują go na cele statutowe swoich jednostek. Nikt na tym nie zarabia. Twój wpis krzywdzi ludzi którzy poćwięcają swój czas, pieniądze niejednokrotnie życie. Jeżeli chcesz przyłącz się, zapisz do OSP i działaj. Nieodpłatnie ! to "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochodto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-gmina-drwinia-otrzymala-dotacje.html 10. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/radiotelefony-dla-gminy-drwinia.html 11. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/osp-drwinia-wlaczona-do-ksrg.html 12. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/przekazanie-samochodu-dla-osp-drwinia.html 13. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/drugi-pojazd-w-jedostce-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-ispini.html 14. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-umundurowania-bojowego-dla-jednostek-osp.html 15. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy--pieniadze-na-remont-remizy-osp-swiniary.html 16. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/jubileusz-110--lecia-osp-dziewin.html 17. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remiza-strazacka-w-swiniarach-jak-nowa.html 18. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-w-jednostkach-osp.html 19. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/malopolskie-remizy-dla-gminy-drwinia.html 20. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/gminne-cwiczenia-taktyczno-bojowe-w-zespole-szkol-w-grobli.html 21. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/program-zapobieganie-powaznym-awariom-i-likwidacja-ich-skutkow-dla-srodowiska-bezpieczny-strazak.html 22. https://www.youtube.com/watch?v=tjyIOS3FPjo&feature=youtu.be 23. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/budowa-magazynu-przeciwpowodziowego-rozpoczeta.html 24. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-samochod-dla-osp-bienkowice.html 25. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakonczono-i-etapu-budowy-magazynu-przeciwpowodziowego-w-dziewinie.html 26. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/remont-motopompy-osp-grobla.hto "kłody" rzucane przez Wójta Gminy Drwinia Strażakom OSP 1. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/dotacja-na-remize-osp.html 2. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wizyta-wojta-w-jednostkach-osp.html 3. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-sprzet-i-umundurowanie-bojowe-dla-jednostek-osp.html 4. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/nowy-woz-bojowy-osp-wola-drwinska.html 5. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/zakup-sprzetu-do-gminnego-magazynu-przeciwpowodziowego.html 6. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/spotkanie-w-ministerstwie.html 7. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/kolejne-pozyskane-srodki-zewnetrzne-na-dokonczenie-budowy-remizy-strazackiej-w-grobli.html 8. http://www.drwinia.pl/aktualnosci/wazni-goscie-w-gminie-drwinia.html 9.http://www.drwinia
mieszkaniec

2017-03-02 16:24:10
pani k K lubi być w kręgu zainteresowań panów ale kobieto nie w urzędzie tu powinna być kultura jesteś niegrzeczna do petentów czujesz się bardzo pewnie a zmiana może nastąpić za dwa lata ,skończ konkretne studia i szukaj pracy po Twoim wykształceniu to mop w łapę Nawet makijaż wyzywający ci w niczym nie pomoże urodą żadna głowa pusta A w urzędzie tylko piski i głośne śmiechy paniusi Panie wójcie czy pan tego nie widzi Ale jest takie powiedzenie jaki// pan taki kram /.OJeszcze dodam w urzędzie już pracuje córka radnego z Drwini czyli nie masz układów nie masz pracy choćby najlepszą uczelnię ktoś ukończyłodpowie pan kiedys szukając pracy bo nikt pana nie złapie na nowego wójtaGdzie te obiecanki wyborcze o sprawiedliwości dokonaniach gdzie kanalizacja najepiej wylać szambo panu pod gabinet to może sobie pan przypomni o ofercie wyborczej
obserwator

2017-03-05 12:52:33
sesja rady gminy atak p Machaja na Dyrektora Gminnego Kultury zadaje pytanie p.Machaj jaka ilość dzieci korzysta ze świetlicy z tego co wiem to najwięcej w Grobli w Drwini chodzi !1dziecko i pani świetlicowa jest nadąsana ciężka praca w Dziewinie dzieci gonią obok świetlicy powód prosty pani psiapsiółka p.Machaja i jego dziewińskiego klanu nie ma żadnych predyspozycji do prowadzenia świetlicy i zainteresowania czymkolwiek dzieci czyżby panie były rzeczniku policji z opinią nie będę się wypisywał bo można książkę napisać o pana karierze i śp. pana ojcu miał parcie na stołek Trzeba coś umieć mięć predyspozycje do tego stanowiska a kim pan jest trolem wójta Jasiu opamiętaj się bo twój czas juz niedługo się kończy a pochodzisz synu z tej gminy Młodzi wykształceni ludzie mają niską ocenę pana działań i mściwego charakteru a zyć trzeba góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem tak i jak się poczujesz w konfrontacji a jesteś młodym człowiekiem i jeszcze zycie przed tobą .Wykształcenie masz marne a opinia idzie w świat a donosy p Machaja schowaj do kieszeni i nie miścij się na ludziach bo w zyciu się to zwraca i to z nawiązka Następnie zatrudnienie w gminie córka radnego z Drwini kuzynka kadrowej sprzątaczka z Drwini siostrzenica kadrowej i jeszcze pozostałość po byłej władzy a reszta czeka cierpliwie do emerytury i trochę znajomych Jasia Pani kadrowa się chwali że nie pójdzie w tym roku na emeryturę a jest jej pora po wójt ją prosi o pozostanie czyli rozumiem że coś za te dwa lata namotają Kim z wykształcenia jest zastępca ,dawniej rozdawał długopisy w urzędzie w Wieliczce tam patrzeć na niego nie mogli a tu dobrze pozuje do zdjęć Gdzie ta sprawiedliwość i te obiecanki wyborcze o kanalizacji Jasiu przywiozę ci wiadro szamba do gabinetu oraz tej bezwstydnej pani od macania Pozdrowienia dla wójta kłamcy
REKLAMA