Powiat

piątek 28 lipca 2017 09:16:18

Dofinansują budowę hali przy ZS1Dofinansują budowę hali przy ZS1

3,5 mln złotych otrzymał Powiat Bocheński na budowę Sali Gimnastycznej przy ZS nr 1 w Bochni. Dofinansowanie przyznane zostało ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministra Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej.Przedmiotem projektu jest rozbudowa Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni o pełnowymiarową salę gimnastyczną wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym oraz infrastrukturą towarzyszącą.

Powiat zabiegał o te środki i nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, że z sukcesem, warto też dodać, że jest to kolejne dofinansowanie, kolejne środki z zewnątrz które trafiają do samorządu powiatowego na przełomie ostatnich dwóch miesięcy - mówi Wicestarosta Józef Mroczek.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w połowie czerwca. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA