Powiat

poniedziałek 11 lipca 2016 15:24:16

Dni Gminy Bochnia, dzień drugiDni Gminy Bochnia, dzień drugi

Trudno wybrać, co było najwiekszą atrakcją drugiego już Dnia Gminy Bochnia. Czy był nią prawdziwy lunapark dla dzieci i zwiedzania wnętrza smoka?

A może piknik balonowy? Wystepy Mrozu, kapeli Ohalio, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Baczkowa oraz Zespołu Pieśni i Tańca Siedlecanie? Czy też może była nią wspaniała pogoda, która pozwoliła się cieszyć spotkaniami w rodziną i przyjaciółmi i świetną z nimi zabawą. Trochę żal, że następne dni dopiero za rok!

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zyg

2016-07-13 19:18:24
A kiedy bedą zdjęcia z piątkowej imprezy gminnych notabli ups "szkolenia z okazji święta gminy" które odbyło sie w tankowni. Ile to "szkolenie" kosztowało i kto za nie płacił ? Czyżby znowu podatnicy ?
Dobra impreza!

2016-07-14 09:11:13
Świetna impreza, dobra organizacja, z dużym rozmachem. Całe rodziny z malutkimi dziećmi miały fajną zabawę. Było coś dla każdego, w każdym wieku. Lokalne firmy - sponsorzy nie zawiedli. Pogoda dopisała.
świętowanie non stop, praca stop

2016-07-14 12:10:24
Dlaczego nie ma zdjęć z imprezy integracyjnej w Tankowni, gdzie tankowali sołtysi, radni oraz wójt i jego świta ??? Kto za to wszystko zaplacił ???? W gminie Bochnia świetowanie idzie im świetnie, ale robota stoi !!!!!! Na drogach drugi rok kicha, tylko dziury posmarkane emulsja, naprawiony jeden przepust .Nie ma obiecanych chodnikow w Siedlcu i Gierczycach. Ale szykuje sie juz nowa imprezka gminna.
Dobra zmiana

2016-07-14 16:03:08
Wójt Bzdek oraz wszyscy gminni urzędnicy rzetelnie wykonują swoje obowiązki, dbając o dobro mieszkańców. Efekty starań: - zorganizowanie pierwszych w powiecie bezpośrednich wyborów sołtysów oraz członków rad sołeckich / - znacząco zwiększono budżet na funkcjonowanie OSP, doposażono je i zakupiono nowy samochód strażacki/ - zwiększono dotacje dla Ludowych Zespołów Sportowych oraz zadbano o rozbudowę infrastruktury sportowej / - rozdzielono klasy łączone w szkołach, aby podnieść poziom kształcenia / - wprowadzono fundusz sołecki, który umożliwił czynny udział mieszkańców w wydatkowaniu środków publicznych / - wprowadzono kartę dużej rodziny / - uchwalono ulgi dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą / - przyjęto strategię rozwoju społeczno - gospodarczego Gminy Bochnia na lata 2015-2025, zawierającą gminny program rewitalizacji niezbędny w procesie pozyskiwania środków zewnętrznych............ i wiele, wiele innych ....
do dobra zmiana

2016-07-14 22:06:52
Koń by się uśmiał !!! To są epizody w rządzeniu samorządem. Niedługo pół gminy sprzedadzą w drodze przetargu, ale tego nie widzisz, tylko marny grosz, który dadzą sportowcom.
Dobra zmiana

2016-07-15 10:50:43
Należy docenić rzetelność wójta Bzdeka i wszystkich gminnych urzędników. Powodów jest wiele: zintensyfikowano działania mające na celu skuteczne pozyskiwanie środków unijnych. Złożono liczne wnioski i wykonano liczne prace projektowe pod przyszłe inwestycje - budowa pierwszej w Gminie Bochnia pełnowymiarowej sali gimnastycznej w Łapczycy, rozbudowa oświetlenia ulicznego, rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Gorzkowie, budowa mostów i przepustów, rozbudowa sieci wodociągowej w Pogwizdowie, Woli Nieszkowskiej, Nieprześni i rozbudowa budynku Wijskiego Domu Kultury w Łapczycy o garaż dla OSP oraz budowa budynku OSP w Proszówkach......
zygmunt

2016-07-16 09:54:11
tomek zjedz snikersa bo gwiazdorzysz. A moze cos o fachowcach w gminie pokroju grubego alka - bylego sekretarza z rzezawy, zajaca - ktory nie ma ani przygotowania ani doswiadczenia w kierowaniu takimi obiektami , za to "umi" swoja siostre zatrudnic na basenie, no i jeszcze jest "ekspert od chorwackich autostrad" na czele wydz. budownictwa .... cdn
ooo

2016-07-16 12:01:15
Zazdrość , nienawiść itd tym kierują się oponenci obecnego wójta.
zzz

2016-07-16 12:03:24
Za poprzednej wLadzy w gminie imprez na koszt podatnika było duuużo więcej
Dobra zmiana

2016-07-16 14:05:39
Gmina Bochnia pod rządami pana wójta Bzdeka współpracuje z sąsiednimi samorządami w ramach Lokalnej Grupy Działania w celu wspólnego pozyskiwania środków unijnych. W 2015 roku pozyskano środki zewnętrzne z różnych źródeł na: - budowę kanalizacji sanitarnej południe tj. Wola Nieszkowska, Zawada, Nieszkowice Wielkie, - zagospodarowanie przestrzeni historycznej w Łapanowie poprzez modernizację otoczenia Pomnika 900-lecia wsi oraz stworzenie warunków do prezentacji walorów historycznych miejscowości, - uzupełnienie infrastruktury rekreacyjnej na terenie Gminy Bochnia poprzez zakup i montaż zielonych siłowni, - budowę kanalizacji sanitarnej Górna Raba w miejscowości Buczyna, - remont remizy OSP w Siedlcu, - remont boisk sportowych w Bogucicach, Damienicach, - budowa boiska sportowego w Baczkowie oraz remont budynków komunalnych w Gawłowie i Brzeźnicy, - remont dróg gminnych w miejscowościach: Brzeźnica - Stary Wiśnicz, Dębina - Ostrów Szlachecki, Proszówki, - remont przepustu w miejscowości Brzeźnica, - remont dróg dojazdowych do pól w miejscowościach Baczków, Gawłów, Stanisławice, Zawada, Ostrów Szlachecki..............
dobra zmiana dla kolesi

2016-07-17 10:02:36
w gminie bochnia nastapila dobra zmiana ale dla partyjnych kolesi i aparatczykow. Spadochroniarze ze starostwa, rzezawy, pzd i szpitala dostali cieple posadki. Kasa jest ale na wyjazdy, imprezy i premie dla nauczycieli. Inwestycje kluczowe zrobione przez bzdeka to remont jego gabinetu w urzedzie. A szukanie srodkow zewnetrznych ograniczyl do podniesienia podatkow!!!!
Polak do dobrej zmiany

2016-07-17 16:34:21
Panie Tomaszu, niech pan wyluzuje. Nie ma się co tak podniecać bo jeszcze jakaś żyłka pęknie i będzie kłopot i nieszczęście. W tym wymienianiu wymieszał pan inwestycje aktualne z tymi przygotowanymi przez Lysego. Próbuje pan z banalnych remontów robić wielkie wydarzenia. Lysy też próbował takich sztuczek w przypływie wyborczej paniki a czym się to skończyło to wszyscy wiemy. Czas i wyborcy przyniosą weryfikację. Nic nie trwa wiecznie a prowizorki mają to do siebie że czasem udają się bardzo długo ale jak już się walą to nieodwracalnie. Życzę zdrowia, spokoju i do zobaczenia przy urnach wyborczych :-)
Brawo Gmina

2016-07-17 17:32:42
Zazdrość, nienawiść, brak hamulców moralnych - o tym świadczą te chamskie wpisy !!!!! Dzięki Bogu nastąpiła dobra zmiana i odnowa moralna. Wreszcie Gmina jest dla ludzi!
zenon

2016-07-17 21:01:52
o hamulcach moralnych a wlasciwie ich braku moze nowy wideoblog zrobi zajac - ktory bedzie rownoczesnie producentem i glownym bohaterem. Moze opowie jak to zwolnil z pracy wieloletnia pracownice (przegral o to sprawe w sadzie) a w jej miejsce zatrudnil swoja siostre i to jest m.in. przyklad "odnowy moralnej" w gminie bochnia
do poprzednika

2016-07-18 08:46:10
Jeśli ma Pan jakiś żal do pana Zająca, to niech się Pan zwraca do niego samego, a nie generalizuje i wszystkich gminnych urzędników miesza z błotem. Tam pracują ludzie kompetentni, prawnicy, ekonomiści, inżynierowie itp., którzy zasługują na szacunek.
xxx

2016-07-18 12:47:24
Co to było w tankowni i za czyje pieniądze? Na to poszły moje pieniądze z podatków? Po to były te podwyżki?
olek

2016-07-18 16:08:24
czemu do tej pory julian ani marlenka nie podali publicznie ile kosztowal ten 2-dniowy festyn? no i ile kosztowala ta imprezka - "szkolenie" dla wybranych w tankowni dzien przed festynem??
do olka

2016-07-18 19:50:33
zazdrość, zawiść, nienawiść - ten z rogami się cieszy, że ma taką zdobycz. Im większa nienawiść, im więcej takich komentarzy, tym większa jego radość. Ale co to za życie w szponach nienawiści? To przekleństwo.
do olka

2016-07-18 21:49:53
A co cię to obchodzi ?
Olek2

2016-07-19 18:07:35
Jak bedzie robił imprezki za swoje to mnie obchodzić nie bedzie ale jak robi za publiczne to mnie obchodzi i ciebie tez powinno jak jesteś mieszkańcem gminy . No to ile kasy w końcu na te imprezki poszło ???
REKLAMA