Powiat

środa 01 czerwca 2016 15:42:41

Bus 500+ w gminie BochniaBus 500+ w gminie Bochnia

1 lipca, w ramach akcji promocyjno-informacyjnej Programu Rodzina 500+, do gminy Bochnia przyjedzie bus 500 plus.

Specjalnie oznakowany samochód zatrzyma się na parkingu przy Krytej Pływalni w Proszówkach. Pracownicy Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie udzielą informacji, porad i odpowiedzi na pytania dotyczące Programu.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z porad  w godzinach od 10.30 do 14.30.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Malibu

2016-06-01 17:38:31
M. Zając robi PiSowską propagandę. A może członkowie rodzin 500+ skoczą na spadochronach razem z urzędnikami województwa, a potem zrobią paradę ulicami Warszawy i Unii Europejskiej. Nawiasem, kto płaci za tego busa? Kaczyński czy Szydło z własnego portfela?
Mim

2016-06-01 20:16:46
No, słusznie - już się zaczyna tradycyjny cyrk. Powstały biura, kupiono komputery, busy reklamowe, za chwile będzie pełno ulotek, nowi urzędnicy obsługujący program w każdej gminie, pierwsze rachunki za prąd, benzynę, druk ... i liczba kolesi biurokratów się rozrasta. Jednocześnie liczba darmozjadów na utrzymaniu Polaków. Rosną sumy wydawane przez rząd. Rosną długi. Kto je spłaci? Kto będzie utrzymywał lichwiarzy od których zaciąga się długi? Dzieci rodzin 500 plus :))) Jeszcze o tym nie wiedzą :)))
żenada !!!!

2016-06-02 09:07:43
PISiory nie zachowujà nawet granic śmieszności w propagandzie akcji 500 plus - najwiekszego przekupstwa wyborczego po 1990 roku . Rozdawanie pieniedzy budżetowych to najbardziej prymitywna forma urabiania sobie opiniá publicznie just. W latach powojennej komuny obywatele musieli sluchac objazdowych glosnikobusów . Jak widać PISowi pasujà takie metody. Nawet Gierek nie chwalił się tak ostentacyjnie, ze wprowadził wolne soboty i płatne urlopy wychowawcze . Ale on mial moralne prawo do propagandy sukcesów bo wybudowal 4mln mieszkań ( PiS już zapomniał o swoich obiecankach sprzed 10 lat - gdzie jest te 3 mln mieszkań ?) i otworzyl tysiace fabryk , ktôre dały pracę milionom ludzi, glównie młodych.
Basen

2016-06-02 09:32:40
W Brzesku busa ściągła pani poseł z Brzeska w Wieliczce busa ściągła pani poseł z Wieliczki a do Bochni busa ściągnął Zając.
katrin

2016-06-02 11:17:00
ten bus powinien zatrzymać się w B ochni na rynku a nie w Proszówkach
fox

2016-06-02 15:57:52
ale tu niektórych krew zalewa i skręca z bezsilnej złości:) Boli was, że wreszcie znalazł się rząd, który cos Polakom realnie daje, a nie tylko ciągle odbiera. I dobrze, niech was skręca, plujcie i tak swoim pluciem Wisły nie zawrócicie:) Idźcie poskarżyć się w niemieckich mediach, zastukajcie do lisa, olejnej, może was przygarną, niemoty:)
zeT

2016-06-02 21:46:57
500+ trafiło w "10", bo wspomogło tych, którzy najbardziej pomocy potrzebują - czyli rodziny wielodzietne. Wreszcie swoimi zyskami podzielą się z narodem rozmaici banksterzy, właściciele supermarketów, do tej pory hołubieni od PO po tych pajacyków od korwina. Dlatego tak teraz wrzeszczą, bo im (szkoda, ze tylko troszkę) odcięto ryjki od koryta z napisem "Polska"
do poprzednika

2016-06-03 16:49:00
Nie obrażaj wyborców PO. Liderzy PO walczyli o wolną Polskę i wielu z nich było internowanych w stanie wojennym. Oskarżanie kogoś o to, że jest złodziejem czy agentem w ramach walki politycznej jest grzechem śmiertelnym. Komuniści też nazywa li żołnierzy wyklętych zdrajcami i agentami obcych wywiadów. Historia kołem się toczy.
broszka063

2016-06-03 20:09:20
Ludzie, czy nie rozumiecie że rząd nikomu nie da, bo nie ma własnych pieniędzy tylko nasze, Jednym da a innym zabierze , tym bogatym i tym trochę biedniejszym.
poityka janosika

2016-06-04 10:19:31
polityka janosika doprowadziła socjalizm do upadku. tak samo będzie z pis+. bo to jest rozdawanie ryb a nie wędek. zamiast ludziom zapewnić pracę oni dają zapomogi na dzieci . nawet gdyby dawali po 1500 na 2-gie dziecko to przyrostu naturalnego nie zwiększą.
brzoza

2016-06-06 12:33:06
500+ , Podatek od nieruchomości w górę ( patologia nie zapłaci bo nie ma nieruchomości), OC na samochody w górę (patologia nie zapłaci bo nie ma samochodów), EURO w góre (patologia nie zapłaci bo nie jeździ za granicę), kredyty mieszkaniowe w górę ( patologia nie zapłaci bo nie będzie brać kredytu tylko żadać mieszkania socjalnego od którego oczywiście nie będzie płacić podwyższonego podatku)
do tego powyżej

2016-06-06 14:43:18
Obrażasz setki tysięcy ludzi, ludzi którzy podjęli trud posiadania więcej niż jednego dziecko, którzy często odłożyli na bok własne interesy, kariery, poświęcili się bez końca dla wychowania swoich dzieci. Rzeczywiście, tacy ludzie często nie mają własnych aut, własnych domów i nie jeżdżą na zagraniczne wczasy. Ale żyją dla swoich dzieci. Ty, PO-matołku, KODziarzu, czy jak cię tam zwał, nigdy tego nie zrozumiesz, dlatego swoją pogardę, ten swoisty "język "miłości" łże-elit III RP obracasz przeciwko nim. Ale ujadaj kundelku, szczekaj, śliń się w bezsilnej złości, wierzgaj na smyczy, którą mocodawcy trochę ci poluzowali (żebyś mógł więcej jadu z siebie wydobyć) - i tak to ci - i tobie podobnym - nic nie pomoże. Naród już wybrał. I zdania nie zmieni. Na śmietnik historii!
ANDŻIN

2016-06-06 14:48:35
500+ NICZEGO NIE ZMIENI, dopiero wypłacono pieniądze dla dzieci, a mamy już biegają po sklepach za ciuchami, dla siebie oczywiście. Jedną znam osobiście wzięła kasę i co kupiła..... najnowszej generacji telefon, rzeczywiście artykuł pierwszej potrzeby. A dalej... tatusiowie trunkowi to teraz do pracy już na pewno nie pójdą po co przecież można w domu siedzieć a państwo niech płaci. Tylko problem w tym ze państwo nie ma pieniędzy, ma to, co nam zabierze - nasze podatki w imię czego maja iść na darmozjadów. Ja i mój mąż musimy ciężko pracować, nikt nic nam za darmo nie dał, nigdy nie braliśmy zasiłków rodzinnych ani złotówki, i dzięki Bogu wychowaliśmy dwoje dzieci bez pomocy państwa. Jak się chce to można, ale najlepiej siedzieć i biadolić że nie ma pracy. Kto chce pracować to pracuje nie czeka na mannę z nieba. PIS kosztem społeczeństwa funduje nierobom lekki byt, za który przez lata będziemy płacić, my nasze dzieci i wnuki. Dobra zmiana zakończy się zapaścią finansów państwa. WYBORCY pisu SPRZEDALIŚCIE WOLNOŚĆ ZA 500+.
do do tego powyżej

2016-06-07 07:33:52
Pięknie Cię ksiądz proboszcz nauczył miłości i poszanowania bliźniego. JP II jest dumny. Typowy polski katolik wyborca pisu - Mi się należy bo ja jestem. Jak ktoś ma inne zdanie to zgnoić zwyzywać i opluć. Ja na siebie i rodzinę ciężko zapier...m po 14 -16 godzin dziennie i nie żadam żeby mi ktoś dawał. Chce jedynie żeby mi nie zabierali na takich co wstaje rano pójdzie pod sklep walnie piwo i ma przerwe dopuki nie uzbiera na nastepne.
dopuki???

2016-06-08 01:28:47
Zamiast zap..ać po 14 godzin dziennie może byś poświęcił kwadrans dziennie na naukę języka polskiego?:)
zawdy

2016-06-08 14:46:36
Jakie zasiłki socjalne są w uni Austrii Wielkiej Brytani czy w Niemczech ? Napewno wyższe niż te 500 .! To jak już są my w ty uni to traktujmy sie jednako jak jeden czy drugi nie daje na to to niech nie labidzi bo za poprzdeniego rządu nie takie pieniądze rozgrabili i jeszcze zadłużyli . Jestem za bo to jedyny rząd którego dobro dzieci interesuje i obchodzi !
do poprzednika

2016-06-19 08:15:56
Ale te kraje tak obciążyły swój socjal, że już nie dają rady. Ograniczają wypłacanie zasiłków, przyjmowanie imigrantów (z Europy Wschodniej i Środkowej). Wielka Brytania chce wyjść z Unii. Rozdawnictwo = zubożenie. W krajach Zachodniej Europy ludzie mają więcej pieniędzy a nie rodzą więcej dzieci. Przyczyna tkwi w naszych głowach i nastawieniu do życia. Zresztą, historia świata pokazuje, ze największa dzietność jest tam, gdzie jest bieda i zacofanie np. Czarny Ląd.
REKLAMA