Powiat

wtorek 08 września 2015 14:16:55

Bocheński szpital czwarty w województwie Bocheński szpital czwarty w województwie

4 września zakończył się, ogłoszony przez Gazetę Krakowską plebiscyt „Lekarz Małopolski 2015”, którego celem było wyłonienie najlepszych lekarzy, przychodni i szpitali, posiadających zatrudnienie bądź adres działalności na terenie Małopolski.

W kategorii „szpitale” bocheńska lecznica uzyskała, za pośrednictwem Internetu i w głosowaniu sms-owym, 1190 głosów i zajęła wysokie, 4 miejsce, wyprzedzając m.in. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie czy szpital im. L. Rydygiera.

Po zliczeniu głosów, oddanych na kuponach, drukowanych w „Krakowskiej”, Kapituła tytułu ustali ostatecznę listę laureatów.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

pacjent

2015-09-08 14:53:36
Nie żartujcie sobie! 1190 głosów wyklikała chyba dyrekcja ze swojego służbowego komputera! Miałem ostatnio znajomego w bocheńskim szpitalu i to co mówił o obsłudze m.in. na SORze to DRAMAT!!! Dyrektorze Kycia i Szumański zamiast bawić się w plebiscyty zabierzcie sie do roboty!
Szpital w Bochni jest dobry!

2015-09-08 19:58:16
Rozwój szpitala w ostatnich latach jest faktem: - 2010-2014 inwestycje za ponad 11 mln zł, przy współudziale środków z UE, - rozbudowa szpitala, - rozwój elektronicznych usług i treści medycznych oraz telediagnostyki medycznej, - montaż solarów, - zmodernizowanie systemów ciepłowniczych, - nowoczesny pododdział chirurgii urazowej i ortopedycznej, - nowy blok porodowy i neonatologii, - udogodnienia dla niepełnosprawnych, - lądowisko dla helikopterów, - wygodny parking, - oddział opiekuńczo-leczniczy, - remont i wyposażenie za 925 ty. zł, Szpital Powiatowy w Bochni jest naszą chlubą! Doceńmy to. Szanujmy jego administrację i personel medyczny. Oni zasługują na nasz szacunek.
koral

2015-09-08 20:06:07
Miałem możliwość przekonania się jak pracuje i jak obsługuje .Kiepsko to wygląda !!!
Myślę

2015-09-08 21:04:08
Ja mam jak najlepsze zdanie o bocheńskim szpitalu. Tak się u mnie w rodzinie złożyło że często odwiedzamy szpital jako pacjenci i jesteśmy mile zaskoczeni obsługą od salowej zaczynając a kończąc na lekarzach.Jest nieporównywalnie lepiej niż było ,tak trzymać.
Zorientowany

2015-09-08 23:50:36
To ze bochenski szpital jeszcze istnieje nie jest żadną zasługą Kyci ani Szumanskiego. To zasługa ciężkiej pracy Szafranskiego i Kosturkowej, której Kycia pozbył sie ze szpitala. On jest nieudacznikiem, ktory miał oparcie w Pająku. Najpierw przyjął politycznego zastępcę Szumanskiego, ale na podwyżki dla pielęgniarek kasy nie było. Eksperyment z podziałem oddziału wewnętrznego zakończył sie wielką klapą. Donos na fundacje im dr Trzaski - Wilkonskiej okazał sie pomówieniem. Po co Wegrzyn jeszcze go trzyma ? Czy nie wie ze przez niego może stracić stołek starosty ?
pacjent

2015-09-08 23:55:23
zorientowany ma 100 % racji. doktory i pielęgniarki są w porządku. ale ten dyrektor i jego pociągnięcia są masakryczne !!!!!! naklikac sobie poparcia w internecie każdy potrafi .
HA. HA, HA

2015-09-09 00:00:40
ALE SIE UŚMIAŁEM . TERAZ NIECH ZROBIĄ KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZEGO DYREKTORA SZPITALA . WYGRA KYCIA, DRUGI BEDZIE SZUMANSKI. DYREKTOR JANA PAWŁA NAWET SIE NIE UMYWA.
do zorientowanego

2015-09-09 08:06:56
A ty kim jesteś? Od Węgrzyna? Od Lysego? Od Kosturkowej? Skończ z tymi politycznymi podjazdami. Nie obrażaj pana Jacka Pająka, bo żaden starosta nie zrobił takich inwestycji, jak on. Nie obrażaj też pana Kyci i pana Szumańskiego, bo to świetni menedżerowie, którzy potrafią pisać projekty unijne i pozyskiwać pieniądze na rozwój szpitala. A co do pana starosty Węgrzyna, to niech się lepiej wytłumaczy, co zrobił w Powiatowym Zarządzie Dróg. Partyjniactwo i kolesiostwo w najgorszym wydaniu. Najpierw zwolnił dyrektora Kortę z naruszeniem prawa, a następnie oferował stanowisko dyrektora swojej dobrej znajomej i współpracowniczce. BEZ KONKURSU I PO ZNAJOMOŚCI. Sprawa toczy się w sądzie pracy. Obłuda i zakłamanie obecnej władzy oraz ich internetowych krzykaczy sięgają zenitu!
bochniak

2015-09-09 09:40:56
Widać że Jacuś i Adaś zatrudnieni w WUP-ie mają pracę w WUP-ie. Panie marszałku Sowa, twoi partyjni kolesie nie lubią się przemęczać. Od godz.8.06 zaczynają wypisywać laurki dla Pająka i oszczerstwa na Węgrzyna, podobno koalicjanta. Tak wygląda zaangażowanie w Polskę ludzi z PO przyjętych na lukratywne stanowiska.
Zorientowany do bochniaka

2015-09-09 09:44:20
A ja bym sprawdził 2 dyrektorskie komputery w szpitalu. Aby tylko nie zdążyli uszkodzić dysków jak w Mechaniku .
Obcy

2015-09-09 15:10:43
Szpital na prostą wyprowadził p Szafrański z dr Kosturek i taka jest niestety prawda.Wiem Prawda boli.Pajak nic nie zrobil dobrego dla szpital w Bochni.Przyjął do szpitala zielarza,zrobił lądowisko,które kosztuje i jest zupełnie nie wykorzystywane.itd itd itd.Jak wyglada praca proszę się zapytac personel on udzieli odpowiedzi.Tyle
pracownik

2015-09-10 06:54:01
Pytanie - czy "obcy" - to nie jest przypadkiem zniesmaczona była pracownica ?
do obcy - ale jaja

2015-09-10 11:12:03
piszesz że na wicedyrektora wzięli zielarza z herbapolu ????!!!!! od tygodnia mam zatwardzenie, może coś poradzi. kiedy przyjmuje ?
pan Jacek Pająk bardzo dużo zrobił dla szpitala

2015-09-11 01:05:16
Tak się składa, że żaden starosta nie zrobił takich inwestycji w Powiecie Bocheńskim, jakie zrobił pan Jacek Pająk. Mówcie, co chcecie, ale jak patrzę na obecnych starostów to bardzo mi żal tego powiatu. Pan Węgrzyn myśli tylko jak tu upchnąć kolejnego ludowca na stanowisko (Zysek, Kulig itp). Pan Mroczek nie ma wykształcenia, wiedzy i poważania. Obydwoje mają 60+ i myślą już raczej o emeryturze niż o szarpaniu się z wnioskami unijnymi. Szkoda pana Pająka, szkoda, ale dobrze, że jego talent i charyzma się nie marnują. Wierzę, że jako dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pan Pająk zrobi wiele dobrego. Na pewno nie będzie próżnował i brał pieniędzy za nic, jak niektórzy w naszym powiecie. P.S. Moje gratulacje dla szpitala! Czwarte miejsce w konkursie na najlepszy szpital w Małopolsce to wielki sukces. Trzymajcie tak dalej!!!
kotek

2015-09-11 10:23:50
do do zorietowanego człowieku z jakiej galaktyki pochodzisz co czytasz i co bierzesz? Żaden z wymienionych przez Ciebie dyrektorów nie napisał ani jednego wniosku nie pozyskał ani pięć groszy z funduszy europejskich nawet nie mają pojęcia jak się za to zabrać. Twoje konfabulacje są po prostu przerażające i przeraża mnie to że Ty jesteś jeszcze na wolności. Jeśli jesteś pewien że to co piszesz jest prawdą to wymień jeden konkretny wniosek na którego realizację pozyskali fundusze wymienieni przez Ciebie panowie. Jak mi udowodnisz taki fakt odszczekam to co napisałem. Pozdrawiam i życzę zdrowia
kotek to płatny hejter

2015-09-12 10:06:37
Domyślam się, że ty jesteś z tej wąskiej grupy płatnych e-bandziorów, którzy zawodowo zajmują się dręczeniem pana Jacka Pająka, wszystkich jego współpracowników, krewnych i znajomych. Profesjonalnie zajmujecie się dyskredytowaniem osiągnięć i inwestycji , które zostały wykonane w ostatnich ośmiu latach, kiedy to starostą był pan. J. Pająk. A szczekajcie sobie. Do czerwonych jesteśmy przyzwyczajeni i do walki z nimi też. Taki już los Polaka-niekomucha. A propos, ja też się dziwię, że tacy od 25 lat są na wolności, a niektórym to nawet PiS oddaje władzę. Cet la vie.
hugo

2015-09-13 15:48:27
dziwnie podejrzane to czwarte miejsce, kilkakrotnie próbowałem rozmawiać z panem Kicią, to trudno się rozmawia, próbowałem aby zajął się wjazdem do szpitala od strony ulicy Świętokrzyskiej, jest to wąski wjazd, brak szerokiego chodnika, podczas dni deszczowych samochody wjeżdżające (karetki) i piesi do szpitala idąc poboczem wchodzą w błoto, wnosząc do szpitala błoto, zgłaszałem ten problem do starostwa, urzędu wojewódzkiego, ministerstwa zdrowia, i do portali, żadnego skutku w tym temacie, nie ma mocnego na pana Kycię
znaki

2015-09-14 16:12:51
Co za cymbał zatwierdził znaki zakazu skrętu przy szpitalu ? Ten znak zakazuje skrętu ,,na skrzyżowaniu''. W ulice Świętokrzyską i Windakiewicza .
do hugo

2015-09-15 18:47:49
Dla mnie Kycia to dobry gospodarz. Nie chcemy kumpli Węgrzyna i Lysego w szpitalu!!!
coralgol

2015-09-16 12:49:18
do hugo wiesz co człowieczku żal mi Ciebie piszesz jakieś pierdoły a nie znasz znaczenia wyrazów dobry gospodarz - poszukaj w encyklopedii
do poprzednika

2015-09-26 13:33:15
NIE CHCEMY PSL W SZPITALU!!!!!!
REKLAMA