Kultura-edukacja

czwartek 10 sierpnia 2017 11:34:38

Zamek w Wiśniczu z certyfikatem jakościZamek w Wiśniczu z certyfikatem jakości

Zamek w Wiśniczu otrzymał wyróżnienie w postaci „Certyfikatu jakości 2017” przyznawanego przez redaktorów strony TripAdvisor®. Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor.


Nie jest łatwo się tam zakwalifikować. By to zrobić, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy. Dostają ją wyłącznie te firmy z branży hotelarskiej i turystycznej, które przez okres ubiegłego roku regularnie otrzymywały niezwykle pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor. Laureaci certyfikatu jakości to firmy i obiekty z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie.

“Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy tak prestiżowe wyróżnienie. Trudno o lepszy wyraz uznania niż pochwała od naszych klientów. Bardzo dziękujemy za wszystkie Państwa opinie i serdecznie zapraszamy na Zamek w Wiśniczu. Certyfikat jakości przyznawany przez redaktorów strony TripAdvisor na podstawie recenzji zamieszczanych przez klientów jest wspaniałym wyrazem poparcia dla naszych działań oraz naszego ciągłego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości obsługi." - podkreśla Dyrekcja i pracownicy Muzeum Ziemi Wiśnickiej.

 

O zamku w Wiśniczu czytaj także TUTAJ

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

nw

2017-08-11 00:40:05
Na CB. Działa cenzura przychylna wojtowi
Tak

2017-08-12 16:54:13
i ...cenzura przychylna Marsjanom. Pigmeje też mają tu fory ...
REKLAMA