Kultura-edukacja

poniedziałek 08 maja 2017 11:34:44

T. Love i Muniek Staszczyk, Halina Frąckowiak, Adrianna Biedrzyńska, …kto jeszcze na festiwalu…?T. Love i Muniek Staszczyk, Halina Frąckowiak,  Adrianna Biedrzyńska, …kto jeszcze na festiwalu…?

Zbliża się coroczny festiwal „Integracja malowana dźwiękiem”. Organizatorzy  oficjalnie już potwierdzili, że podczas 10. Jubileuszowego Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” wystąpi, obchodzący w tym roku 35 - lecie istnienia, zespół T. Love. W gronie jurorów zasiądzie także Zygmunt (Muniek) Staszczyk.

 

Oprócz artystów z T. Love do Bochni w tym roku przyjadą: Halina Frąckowiak,  Adrianna Biedrzyńska, Magdalena Kumorek, Janusz "Yanina" Iwański, Krzysztof Jaryczewski, Wiesław Komasa, Marek Piekarczyk, Maurycy Polaski, Mietek Szcześniak, Muniek Staszczyk i Jacek Wójcicki.

To zacne i rzadko spotykane w jednym miejscu grono znanych i lubianych artystów poprowadzi warsztaty oraz będzie oceniać prezentacje muzyczne i kabaretowe.

Koncerty oraz przesłuchania konkursowe poprzedzają dwudniowe warsztaty, prowadzone przez wokalistów, instrumentalistów, aktorów i kompozytorów. Udział w festiwalu jest bezpłatny. Organizatorem jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz działające przy tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. Festiwal odbędzie się 16 – 18 maja w Bochni.

 

Czytaj także: Już wkrótce - Integracja Malowana Dźwiękiem

Foto: Robert Grablewski, http://t-love.pl/

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA