Kultura-edukacja

piątek 28 lipca 2017 08:12:18

Anny i Hanny świętowałyAnny i Hanny świętowały

W minioną niedzielę odbył się uroczysty, XII Zjazd Hanek, Anek i Ann w Moszczenicy. Organizatorzy przewidzieli dla najmłodszych wiele atrakcji: m.in. gry i zabawy z animatorami oraz dmuchańce. Jak co roku, powitano przybyłe Anny i Hanny, wręczając każdej róże i skromny podarunek. Występ gwiazdy wieczoru poprzedził zespół Tequila Band, który późnym wieczorem poprowadził również dancing pod gołym niebem.

 

Głównym punktem programu był koncert artystki – Anny Żebrowskiej, która zachwyciła swoim niezwykle pogodnym i serdecznym usposobieniem, nieprzeciętnym wokalem oraz urodą. Przybyli mogli usłyszeć najpiękniejsze utwory bursztynowej dziewczyny –  jak nazywano Annę Jantar. Zgromadzona publiczność nie szczędziła wyrazów zadowolenia i gromkich braw, angażując się  w wykonywane na scenie przeboje lat 70. i 80. Podczas koncertu przytaczane były także wspomnienia o Annie Jantar. Spotkanie z piosenkarką przebiegało do ostatnich chwil w bardzo ciepłej, radosnej, ale i sentymentalnej atmosferze.

Po koncercie zespół Tequila Band zaprosił wszystkich do wspólnej, tanecznej zabawy.

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA