Kultura-edukacja

niedziela 07 maja 2017 00:16:50

Adoracja 212 metrów pod ziemiąAdoracja 212 metrów pod ziemią

W piątkowy wieczór 5 maja w Bochni młodzież z parafii św. Mikołaja zainaugurowała działalność Wspólnoty Chrystus w Solnym Mieście. Wyjątkowym w tym spotkaniu był fakt, że odbyło się ono 212 metrów pod ziemią, w kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Bochni.

 

We wspólnej adoracji uczestniczyło 400 osób, bo tyle zmieści się w solnej kaplicy, chociaż chętnych było zdecydowanie więcej. Po prowadzonej przez młodzież adoracji  konferencję wygłosił Lech Dokowicz, reżyser , scenarzysta,  dokumentalista, autor m.in. filmów Jezu Ufam Tobie i Egzorcyzmy Anneliese Michel. Opowiadał o swojej pracy, nawróceniu i o tym, jak ważne jest prawdziwe spotkanie z Bogiem w ciszy. Kaplica św. Kingi, miejsce 212 metrów pod ziemią, bez zasięgu sieci komórkowych i Wi-Fi umożliwiła właśnie takie spotkanie. A okazja do kolejnego wspólnego uwielbienia już 9 czerwca w Bazylice św. Mikołaja!

Napisz swój komentarz:

Nick:

Komentarz:

By uniknąć spamu wpisz kod z obrazka:

Komentarze użytkowników

Czasbocheński nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, naruszajace dobra osób trzecich lub wypowiedzi prawem chronione mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

REKLAMA